Evolution-data-server 2.4 - en to et translation catalogue (918 entries)

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Searching...
et: Otsing...

en: Downloading contacts (%d)...
et: Kontaktide allalaadimine (%d)...

en: Updating contacts cache (%d)...
et: Kontaktide puhvri uuendamine (%d)...

en: Using Distinguished Name (DN)
et: Eraldusnime (DN) kasutamine

en: Using Email Address
et: E-posti aadressi kasutamine

en: Reconnecting to LDAP server...
et: Taasühendumine LDAP serveriga...

en: Adding contact to LDAP server...
et: Kontakti lisamine LDAP serverisse...

en: Removing contact from LDAP server...
et: Kontakti eemaldamine LDAP serverist...

en: Modifying contact from LDAP server...
et: Kontakti muutmine LDAP serveris...

en: Receiving LDAP search results...
et: LDAP otsingutulemuste vastuvõtmine...

en: Error performing search
et: Viga otsingu teostamisel

en: CORBA exception making "%s" call
et: CORBA erandolukord "%s" käsu täitmisel

en: %s: there is no current operation
et: %s: käimasolevat toimingut ei ole

en: %s: couldn't cancel
et: %s: pole võimalik tühistada

en: %s: cancelled
et: %s: tühistatud

en: %s: Invalid source.
et: %s: Vigane allikas

en: %s: Could not create EBookListener
et: %s: EBookListener'i pole võimalik luua

en: %s: there was no self contact uid stored in gconf
et: %s: gconf'i alla pole enda kontakti uid-i salvestatud

en: %s: there was no source for uid `%s' stored in gconf.
et: %s: gconf'i alla pole uid-i `%s' allikat salvestatud.

en: Unique ID
et: Unikaalne ID

note: Name fields FN isn't really a structured field - we use a getter/setter so we can set the N property (since evo 1.4 works fine with vcards that don't even have a N attribute.  *sigh*)
en: Full Name
et: Täisnimi

en: Name
et: Nimi

en: Given Name
et: Antud nimi

en: Family Name
et: Perekonnanimi

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: Name or Org
et: Nimi või organisatsioon

note: Address fields
en: Address List
et: Aadresside loend

en: Home Address
et: Kodune aadress

en: Work Address
et: Töökoha aadress

en: Other Address
et: Muu aadress

en: Home Address Label
et: Koduse aadressi etikett

en: Work Address Label
et: Tööaadressi etikett

en: Other Address Label
et: Muu aadressi etikett

en: Assistant Phone
et: Assistendi telefon

en: Business Phone
et: Telefon tööl

en: Business Phone 2
et: Telefon tööl 2

en: Business Fax
et: Fax tööl

en: Callback Phone
et: Tagasihelistamise telefon

en: Car Phone
et: Autotelefon

en: Company Phone
et: Firma telefon

en: Home Phone
et: Kodune telefon

en: Home Phone 2
et: Kodune telefon 2

en: Home Fax
et: Kodune faks

en: Mobile Phone
et: Mobiiltelefon

en: Other Phone
et: Muu telefon

en: Other Fax
et: Muu faks

en: Pager
et: Piipar

en: Primary Phone
et: Telefon

en: Radio
et: Raadio

note: Email fields
en: Email List
et: E-posti aadresside loend

en: Email 1
et: E-post 1

en: Email 2
et: E-post 2

en: Email 3
et: E-post 3

en: Mailer
et: Postiprogramm

en: Wants HTML Mail
et: Soovib HTML sõnumeid

note: Instant messaging fields
en: AIM Screen Name List
et: AIM ekraaninimede loend

en: GroupWise Id List
et: Groupwise Id loend

en: Jabber Id List
et: Jabberi Id loend

en: Yahoo! Screen Name List
et: Yahoo! ekraaninimede loend

en: MSN Screen Name List
et: MSN ekraaninimede loend

en: ICQ Id List
et: ICQ Id loend

en: AIM Home Screen Name 1
et: AIM kodunimi 1

en: AIM Home Screen Name 2
et: AIM kodunimi 2

en: AIM Home Screen Name 3
et: AIM kodunimi 3

en: AIM Work Screen Name 1
et: AIM töönimi 1

en: AIM Work Screen Name 2
et: AIM töönimi 2

en: AIM Work Screen Name 3
et: AIM töönimi 3

en: GroupWise Home Screen Name 1
et: Groupwise kodunimi 1

en: GroupWise Home Screen Name 2
et: Groupwise kodunimi 2

en: GroupWise Home Screen Name 3
et: Groupwise kodunimi 3

en: GroupWise Work Screen Name 1
et: Groupwise töönimi 1

en: GroupWise Work Screen Name 2
et: Groupwise töönimi 2

en: GroupWise Work Screen Name 3
et: Groupwise töönimi 3

en: Jabber Home Id 1
et: Jabber kodus Id 1

en: Jabber Home Id 2
et: Jabber kodus Id 2

en: Jabber Home Id 3
et: Jabber kodus Id 2

en: Jabber Work Id 1
et: Jabber tööl Id 1

en: Jabber Work Id 2
et: Jabber tööl Id 2

en: Jabber Work Id 3
et: Jabber tööl Id 3

en: Yahoo! Home Screen Name 1
et: Yahoo! kodunimi 1

en: Yahoo! Home Screen Name 2
et: Yahoo! kodunimi 2

en: Yahoo! Home Screen Name 3
et: Yahoo! kodunimi 3

en: Yahoo! Work Screen Name 1
et: Yahoo! töönimi 1

en: Yahoo! Work Screen Name 2
et: Yahoo! töönimi 2

en: Yahoo! Work Screen Name 3
et: Yahoo! töönimi 3

en: MSN Home Screen Name 1
et: MSN kodunimi 1

en: MSN Home Screen Name 2
et: MSN kodunimi 2

en: MSN Home Screen Name 3
et: MSN kodunimi 3

en: MSN Work Screen Name 1
et: MSN töönimi 1

en: MSN Work Screen Name 2
et: MSN töönimi 2

en: MSN Work Screen Name 3
et: MSN töönimi 3

en: ICQ Home Id 1
et: ICQ kodus Id 1

en: ICQ Home Id 2
et: ICQ kodus Id 2

en: ICQ Home Id 3
et: ICQ kodus Id 3

en: ICQ Work Id 1
et: ICQ tööl Id 1

en: ICQ Work Id 2
et: ICQ tööl Id 2

en: ICQ Work Id 3
et: ICQ tööl Id 3

note: Organizational fields
en: Organization
et: Organisatsioon

en: Organizational Unit
et: Organisatsiooni allüksus

en: Office
et: Kontor

en: Title
et: Tiitel

en: Role
et: Roll

en: Manager
et: Juht

en: Assistant
et: Assistent

note: Web fields
en: Homepage URL
et: Kodulehekülje URL

en: Weblog URL
et: Weblogi URL

en: Video Conferencing URL
et: Videokonverentsi URL

note: Photo/Logo
en: Photo
et: Foto

note: Security fields
en: X.509 Certificate
et: X.509 sertifikaat

note: Contact categories
en: Category List
et: Kategooriate loend

en: Categories
et: Kategooriad

note: Collaboration fields
en: Calendar URI
et: Kalendri URI

en: Free/Busy URL
et: Vaba/Hõivatud URL

en: ICS Calendar
et: ICS Kalender

note: Misc fields
en: Spouse's Name
et: Abikaasa nimi

en: Note
et: Märkus

en: Birth Date
et: Sünniaeg

note: Make sure we have all categories
en: Anniversary
et: Aastapäev

en: List
et: Loend

en: List Show Addresses
et: Ekraaninimede loend

note: Last modified time
en: Last Revision
et: Viimane ülevaatus

note: URI of the book to which the contact belongs to
en: Book URI
et: Raamatu URI

en: Unnamed List
et: Nimetute nimekiri

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Birthday: %s
et: Sünnipäev: %s

en: Anniversary: %s
et: Aastapäev: %s

en: Can't save calendar data: Malformed URI.
et: Kalendri andmeid pole võimalik salvestada: Vigane URI.

en: Loading %s items
et: %s kirjete laadimine

en: Calendar
et: Kalender

en: Invalid server URI
et: Vigane serveri URI

en: Authentication failed
et: Tõrge autentimisel

en: Could not create thread for getting deltas
et: Deltade hankimise lõime pole võimalik luua

en: Could not create cache file
et: Puhverfaili pole võimalik luua

en: Redirected to Invalid URI
et: Ümber suunatud vigase URI peale

en: Bad file format.
et: Vale failivorming.

en: Not a calendar.
et: Ei ole kalender.

en: Could not retrieve weather data
et: Ilmajaama andmeid pole võimalik vastu võtta

en: Fair
et: Selge

en: Snow showers
et: Lumesadu

en: Snow
et: Lumi

en: Partly cloudy
et: Osaline pilvisus

en: Smoke
et: Suits

en: Thunderstorms
et: Äikesetorm

en: Cloudy
et: Pilvisus

en: Drizzle
et: Uduvihm

en: Sunny
et: Päikseline

en: Dust
et: Tolm

en: Clear
et: Selge

en: Mostly cloudy
et: Pilves

en: Windy
et: Tuuline

en: Rain showers
et: Vihmavalingud

en: Foggy
et: Udune

en: Rain/snow mixed
et: Lõrts

en: Sleet
et: Lörts

en: Very hot/humid
et: Väga kuum ja niiske

en: Blizzard
et: Lumetorm

en: Freezing rain
et: Jäide

en: Haze
et: Uduvine

en: Blowing snow
et: Tuisk

en: Freezing drizzle
et: Külm uduvihm

en: Very cold/wind chill
et: Väga külm ja tuuline

en: Rain
et: Vihm

en: Weather: Sunny
et: Ilm: päikseline

en: Weather: Snow
et: Ilm: lumi

en: Weather: Partly Cloudy
et: Ilm: osaline pilvisus

en: Weather: Fog
et: Ilm: udu

en: Weather: Thunderstorms
et: Ilm: äikesetorm

en: Weather: Cloudy
et: Ilm: pilvisus

en: Weather: Rain
et: Ilm: vihm

en: %.1fcm snow
et: %.1fcm lund

en: %.1fin snow
et: %.1ftolli lund

en: %.1f-%.1fcm snow
et: %.1f-%.1fcm lund

en: %.1f-%.1fin snow
et: %.1f-%.1ftolli lund

en: Untitled appointment
et: Nimetu sündmus

en: 1st
et: 1.

en: 2nd
et: 2.

en: 3rd
et: 3.

en: 4th
et: 4.

en: 5th
et: 5.

en: 6th
et: 6.

en: 7th
et: 7.

en: 8th
et: 8.

en: 9th
et: 9.

en: 10th
et: 10.

en: 11th
et: 11.

en: 12th
et: 12.

en: 13th
et: 13.

en: 14th
et: 14.

en: 15th
et: 15.

en: 16th
et: 16.

en: 17th
et: 17.

en: 18th
et: 18.

en: 19th
et: 19.

en: 20th
et: 20.

en: 21st
et: 21.

en: 22nd
et: 22.

en: 23rd
et: 23.

en: 24th
et: 24.

en: 25th
et: 25.

en: 26th
et: 26.

en: 27th
et: 27.

en: 28th
et: 28.

en: 29th
et: 29.

en: 30th
et: 30.

en: 31st
et: 31.

en: High
et: Kõrge

en: Normal
et: Keskmine

en: Low
et: Madal

note: An empty string is the same as 'None'.
en: Undefined
et: Määramata

note: FIXME: Try to get the parent uri so that we dont have to ask the password again
en: Enter password for %s to enable proxy for user %s
et: Sisesta %s parool, et lubada proksi kasutajale %s

en: Enter password for %s (user %s)
et: Sisesta %s parool (kasutaja %s)

en: Invalid argument
et: Vigane parameeter

en: Repository is offline
et: Hoidla ei ole võrku ühendatud

en: No such calendar
et: Kalendrit ei ole

en: Object not found
et: Objekti ei leitud

en: Invalid object
et: Vigane objekt

en: URI not loaded
et: URI ei ole laaditud

en: URI already loaded
et: URI on juba laaditud

en: Permission denied
et: Juurdepääs keelatud

en: Unknown User
et: Tundmatu kasutaja

en: Object ID already exists
et: Objekti ID on juba olemas

en: Protocol not supported
et: Toetamata protokoll

en: Operation has been cancelled
et: Tegevus on tühistatud

en: Could not cancel operation
et: Toimingut pole võimalik katkestada

en: Authentication required
et: Autentimine on vajalik

en: A CORBA exception has occurred
et: Tekkis CORBA viga

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: No error
et: Vigu ei tekkinud

en: "%s" expects no arguments
et: "%s" ei eelda argumente

en: "%s" expects one argument
et: "%s" eeldab ühte argumenti

en: "%s" expects the first argument to be a string
et: "%s" esimene argument peaks olema string

en: "%s" expects the first argument to be an ISO 8601 date/time string
et: "%s" esimene argument peaks olema ISO 8601 vormingus kuupäeva/kella string

en: "%s" expects two arguments
et: "%s" nõuab kahte argumenti

en: "%s" expects the first argument to be a time_t
et: "%s" eeldab, et esimene argument oleks time_t

en: "%s" expects the second argument to be an integer
et: "%s" eeldab, et teine argument oleks täisarv

en: "%s" expects the second argument to be a time_t
et: "%s" eeldab, et teine argument oleks time_t

en: "%s" expects the second argument to be a string
et: "%s" eeldab, et teine argument oleks string

en: "%s" expects the first argument to be either "any", "summary", or "description", or "location"
et: "%s" eeldab, et argument on kas: "any", "summary", "description" või "location"

en: "%s" expects at least one argument
et: "%s" vajab vähemalt ühte argumenti

en: "%s" expects all arguments to be strings or one and only one argument to be a boolean false (#f)
et: "%s" eeldab, et kõik argumendid on stringid ja ühegi argumendi väärtus pole tõeväärtus 'väär' (#f)

en: Signing is not supported by this cipher
et: See šiffer ei toeta allkirjastamist

en: Signing message
et: Sõnumi allkirjastamine

en: Verifying is not supported by this cipher
et: See šiffer ei toeta kontrolli

en: Verifying message
et: Sõnumi verifitseerimine

en: Encryption is not supported by this cipher
et: See šiffer ei toeta krüptimist

en: Encrypting message
et: Sõnumi krüptimine

en: Decryption is not supported by this cipher
et: See šiffer ei toeta dekrüptimist

en: Decrypting message
et: Sõnumi dekrüptimine

en: You may not import keys with this cipher
et: Sa ei tohi importida selle šifriga võtmeid

en: You may not export keys with this cipher
et: Sa ei tohi eksportida selle šifriga võtmeid

en: Unable to create cache path
et: Puhvri rada pole võimalik luua

en: Could not remove cache entry: %s: %s
et: Puhverkirjet pole võimalik eemaldada: %s: %s

en: Could not write log entry: %s
    Further operations on this server will not be replayed when you
    reconnect to the network.
et: Ei olnud võimalik kirjutada logisse kirjet: %s
    Tulevased operatsioonid selles serveris jäävad tegemata kui sa
    taastad ühenduse võrguga.

en: Could not open `%s':
    %s
    Changes made to this folder will not be resynchronized.
et: Ei ole võimalik avada `%s':
    %s
    Sellesse kausta tehtud muudatused jäävad sünkroniseerimata.

en: Resynchronizing with server
et: Taassünkroniseeritakse serveriga

en: Copy folder content locally for offline operation
et: Kausta sisu kopeerimine kohalikku masinasse kasutamiseks autonoomses režiimis

en: Downloading new messages for offline mode
et: Uute sõnumite allalaadimine autonoomse režiimi jaoks

en: Preparing folder '%s' for offline
et: Kausta '%s' ettevalmistamine autonoomse režiimi jaoks

en: You must be working online to complete this operation
et: Selle operatsiooni täitmiseks pead olema onlainis

en: Failed to create pipe to '%s': %s
et: Tõrge '%s' toru loomisel: %s

en: Failed to create child process '%s': %s
et: Tõrge alamprotsessi '%s' käivitamisel: %s

en: Invalid message stream received from %s: %s
et: Vastu võetud vigane sõnum %s'lt: %s

en: Syncing folders
et: Kaustade sünkroniseerimine

en: Error parsing filter: %s: %s
et: Viga filtri analüüsil: %s: %s

en: Error executing filter: %s: %s
et: Viga filtri täitmisel: %s: %s

en: Unable to open spool folder
et: Puhverkausta pole võimalik avada

en: Unable to process spool folder
et: Puhverkausta pole võimalik töödelda

en: Getting message %d (%d%%)
et: Võetakse vastu teadet %d (%d%%)

en: Cannot open message
et: Sõnumit pole võimalik avada

en: Failed on message %d
et: Nurjumine teate %d juures

en: Syncing folder
et: Kausta sünkroniseerimine

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Getting message %d of %d
et: Tõmban %d. sõnumit %dst

en: Failed at message %d of %d
et: %d. teate juures %d'st tekkis viga

en: Failed to retrieve message
et: Sõnumi vastuvõtmine nurjus

en: Failed to create create child process '%s': %s
et: Tõrge alamprotsessi "%s" loomisel: %s

note: A filter search is a search through your filters, ie. your filters is the corpus being searched thru.
en: Error executing filter search: %s: %s
et: Viga filterotsingu täitmisel: %s: %s

en: Cannot parse search expression: %s:
    %s
et: Otsinguavaldist ei ole võimalik analüüsida: %s
    %s

en: Error executing search expression: %s:
    %s
et: Viga otsinguavaldise täitmisel: %s:
    %s

en: (match-all) requires a single bool result
et: (match-all) nõuab ühtainust tõeväärtustüüpi tulemust

en: (match-threads) not allowed inside match-all
et: (match-threads) pole match-all sees lubatud

en: (match-threads) expects an array result
et: (match-threads) eeldab tulemust massiivi kujul

en: (match-threads) requires the folder set
et: (match-threads) nõuab, et kataloog oleks seatud

en: Performing query on unknown header: %s
et: Täidetakse päring tundmatul päisel: %s

en: Unsupported operation: append message: for %s
et: Toetamata operatsioon: lisa sõnum: %s

en: Unsupported operation: search by expression: for %s
et: Toetamata operatsioon: otsimine avaldise järgi: %s

en: Unsupported operation: search by uids: for %s
et: Toetamata operatsioon: otsing UID järgi: %s

en: Moving messages
et: Sõnumite liigutamine

en: Copying messages
et: Sõnumite kopeerimine

en: Learning junk
et: Rämpsposti õppimine

en: Learning non-junk
et: Mitte-rämpsposti õppimine

en: Filtering new message(s)
et: Uute sõnumite filtreerimine

en: Unexpected GnuPG status message encountered:
    
    %s
et: Ootamatu GnuPG olekusõnum:
    
    %s

en: Failed to parse gpg userid hint.
et: Tõrge gpg kasutajavihje analüüsimisel.

en: Failed to parse gpg passphrase request.
et: Tõrge gpg paroolipäringu analüüsimisel.

en: You need a passphrase to unlock the key for
    user: "%s"
et: Kasutaja võtme lahtilukustamiseks on vaja
    parooli: "%s"

en: Cancelled.
et: Tühistatud.

en: Failed to unlock secret key: 3 bad passphrases given.
et: Tõrge salajase võtme avamisel: sisestati 3 valet parooli.

en: Unexpected response from GnuPG: %s
et: Ootamatu vastus GnuPG't: %s

en: Failed to encrypt: No valid recipients specified.
et: Tõrge krüptimisel: Korrektsed saajate aadressid on määramata.

note: always called on an i/o error
en: Failed to execute gpg: %s
et: Tõrge gpg käivitamisel: %s

en: Could not generate signing data: %s
et: Signeerimisandmeid pole võimalik genereerida: %s

en: Failed to execute gpg.
et: Tõrge gpg käivitamisel.

en: This is a digitally signed message part
et: See on sõnumi digitaalselt allkirjastatud osa

en: Cannot verify message signature: Incorrect message format
et: Sõnumi signatuuri pole võimalik kontrollida: Sõnumivorming on vigane

en: Cannot verify message signature: could not create temp file: %s
et: Sõnimi signatuuri pole võimalik kontrollida: ajutist faili pole võimalik luua: %s

en: Could not generate encrypting data: %s
et: Krüptimisandmeid pole võimalik luua: %s

en: This is a digitally encrypted message part
et: See on sõnumi digitaalselt krüptitud osa

en: Failed to decrypt MIME part: protocol error
et: Tõrge MIME osa dekrüptimisel: protokolli viga

en: Cannot decrypt message: Incorrect message format
et: Sõnumit pole võimalik lahti krüptida: Sõnumi vorming on vigane

en: Encrypted content
et: Krüptitud sisu

en: Unable to parse message content
et: Sõnumi sisu pole võimalik analüüsida

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Cannot build locking helper pipe: %s
et: Lukustamisabilise toru pole võimalik luua: %s

en: Cannot fork locking helper: %s
et: Lukustamisabilist pole võimalik forkida: %s

en: Could not lock '%s': protocol error with lock-helper
et: '%s' pole võimalik lukustada: lukustusabilise (lock-helper) protokolli viga

en: Could not lock '%s'
et: '%s' pole võimalik lukustada

en: Could not create lock file for %s: %s
et: %s jaoks pole võimalik lukufaili luua: %s

en: Timed out trying to get lock file on %s. Try again later.
et: %s - Lukufaili saamise päring ületas ajapiirangu. Ürita hiljem uuesti.

en: Failed to get lock using fcntl(2): %s
et: fcntl(2) abil lukustamine nurjus: %s

en: Failed to get lock using flock(2): %s
et: flock(2) abil lukustamine nurjus: %s

en: Could not check mail file %s: %s
et: Sõnumifaili %s pole võimalik kontrollida: %s

en: Could not open mail file %s: %s
et: Sõnumifaili %s pole võimalik avada: %s

en: Could not open temporary mail file %s: %s
et: Ajutist sõnumifaili %s pole võimalik avada: %s

en: Failed to store mail in temp file %s: %s
et: Tõrge sõnumi salvestamisel ajutisse faili %s: %s

en: Could not create pipe: %s
et: Toru pole võimalik luua: %s

en: Could not fork: %s
et: Forkida pole võimalik: %s

en: Movemail program failed: %s
et: Tõrge movemail programmis: %s

en: (Unknown error)
et: (tundmatu viga)

en: Error reading mail file: %s
et: Viga sõnumifaili lugemisel: %s

en: Error writing mail temp file: %s
et: Viga ajutise sõnumifaili kirjutamisel: %s

en: Error copying mail temp file: %s
et: Viga ajutise sõnumifaili kopeerimisel: %s

en: parse error
et: analüüsimisviga

en: Cancelled
et: Katkestatud

en: cannot create thread
et: lõime pole võimalik luua

en: Resolving: %s
et: Lahendamine: %s

en: Host lookup failed
et: Tõrge hostinime lahendamisel

en: Host lookup failed: %s: %s
et: Tõrge hostinime lahendamisel: %s: %s

en: Resolving address
et: Aadressi lahendamine

en: Name lookup failed
et: Tõrge nime lahendamisel

en: Name lookup failed: %s
et: Tõrge nime lahendamisel: %s

en: Syncing messages in folder '%s' to disk
et: Sõnumite sünkroniseerimine kaustast '%s' kettale

en: Could not load %s: Module loading not supported on this system.
et: %s pole võimalik laadida: Süsteem ei toeta moodulite laadimist.

en: Could not load %s: %s
et: %s pole võimalik laadida : %s

en: Could not load %s: No initialization code in module.
et: %s pole võimalik laadida: moodulis puudub lähtestamiskood.

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: This option will connect to the server using an anonymous login.
et: See valik ühendub serveriga kasutades anonüümset sisselogimist.

en: Authentication failed.
et: Tõrge autentimisel.

en: Invalid email address trace information:
    %s
et: Vigased e-posti aadressi jälitusandmed:
    %s

en: Invalid trace information:
    %s
et: Vigased jälitusandmed:
    %s

en: This option will connect to the server using a secure CRAM-MD5 password, if the server supports it.
et: See seadistus aitab juhul, kui server seda toetab, ühenduda serverisse kasutades turvalist CRAM-MD5 parooli.

en: This option will connect to the server using a secure DIGEST-MD5 password, if the server supports it.
et: See seadistus aitab juhul, kui server seda toetab, ühenduda serverisse kasutades turvalist DIGEST-MD5 parooli.

en: Server challenge too long (>2048 octets)
et: Serveri kutsung liiga pikk (>2048 oktetti)

en: Server challenge invalid
et: Vigane serveri kutsung

en: Server challenge contained invalid "Quality of Protection" token
et: Serveri kutsung sisaldas vigast "Quality of Protection" lipikut

en: Server response did not contain authorization data
et: Serveri vastus ei sisaldanud volitusandmeid

en: Server response contained incomplete authorization data
et: Serveri vastus sisaldas puudulikke volitusandmeid

en: Server response does not match
et: Serveri vastus ei klapi

en: This option will connect to the server using Kerberos 5 authentication.
et: See valik ühendub serverisse kasutades Kerberos 5 autentimist.

en: Bad authentication response from server.
et: Serverilt saadi vigane autentimise vastus.

en: Unsupported security layer.
et: Toetamata turvakiht.

en: This option will connect to the server using Kerberos 4 authentication.
et: See valik ühendub serverisse kasutades Kerberos 4 autentimist.

en: Could not get Kerberos ticket:
    %s
et: Kerberose piletit pole võimalik hankida:
    %s

en: Login
et: Kasutajanimi

en: This option will connect to the server using a simple password.
et: See valik ühendub serveriga kasutades lihtsat parooli.

en: Unknown authentication state.
et: Teadmata autentimisseisund

en: This option will connect to a Windows-based server using NTLM / Secure Password Authentication.
et: See valik ühendub Windowsil põhinevasse serverisse kasutades NTLM / Secure Password Authentication autentimist.

en: PLAIN
et: AVATEKST

en: POP before SMTP
et: POP enne SMTP-d

en: This option will authorise a POP connection before attempting SMTP
et: See valik lubab POP ühenduse enne SMTP ühenduse üritamist

en: POP Source URI
et: POP allika URI

en: POP Before SMTP auth using an unknown transport
et: POP enne SMTP-d autentimine kasutab tundmatut transporti

en: POP Before SMTP auth using a non-pop source
et: POP enne SMTP-d kasutab mitte-pop allikat

en: Regular expression compilation failed: %s: %s
et: Regulaaravaldise kompileerimine nurjus: %s: %s

en: URL '%s' needs a username component
et: URL '%s' vajab kasutajanime osa

en: URL '%s' needs a host component
et: URL '%s' vajab hosti osa

en: URL '%s' needs a path component
et: URL '%s' vajab kataloogitee osa

en: Could not create directory %s:
    %s
et: Kataloogi %s pole võimalik luua:
    %s

en: Cannot find certificate for '%s'
et: Ei leia sertifikaato '%s' jaoks

en: Cannot create CMS message
et: CMS sõnumit pole võimalik luua

en: Cannot create CMS signed data
et: CMS signeeritud andmeid pole võimalik luua

en: Cannot attach CMS signed data
et: CMS signeeritud andmeid pole võimalik manustada

en: Cannot attach CMS data
et: CMS andmeid pole võimalik manustada

en: Cannot create CMS Signer information
et: CMS signeerija andmeid pole võimalik luua

en: Cannot find certificate chain
et: Sertifikaadiahelat pole võimalik leida

en: Cannot add CMS Signing time
et: CMS signeerimisaega pole võimalik lisada

en: Encryption certificate for '%s' does not exist
et: Krüptimissertifikaati pole "%s" jaoks olemas

en: Cannot add SMIMEEncKeyPrefs attribute
et: SMIMEEncKeyPrefs atribuuti pole võimalik lisada

en: Cannot add MS SMIMEEncKeyPrefs attribute
et: MS SMIMEEncKeyPrefs atribuuti pole võimalik lisada

en: Cannot add encryption certificate
et: Krüptimissertifikaati pole võimalik lisada

en: Cannot add CMS Signer information
et: CMS signeerija andmeid pole võimalik lisada

en: Cannot create encoder context
et: Kodeerija konteksti pole võimalik luua

en: Failed to add data to CMS encoder
et: Tõrge andmete lisamisel CMS kodeerijale

en: Failed to encode data
et: Andmete kodeerimine nurjus.

en: Unverified
et: Määramata

en: Good signature
et: Hea allkiri

en: Bad signature
et: Halb allkiri

en: Signing certificate not found
et: Allkirjastamissertifikaati ei leitud

en: Signing certificate not trusted
et: Signeerimissertifikaat pole usaldusväärne

en: Signature algorithm unknown
et: Tundmatu signatuuri algoritm

en: Signature algorithm unsupported
et: Toetamata signatuuri algoritm

en: Malformed signature
et: Vigane signatuur

en: Processing error
et: Vea töötlemine

en: No signed data in signature
et: Signatuuris pole signeeritud andmeid

en: Cannot calculate digests
et: Sõnumilühendit pole võimalik arvutada

en: Cannot set message digests
et: Sõnumilühendit pole võimalik seada

en: Certificate import failed
et: Tõrge sertifikaadi importimisel

en: Cannot find signature digests
et: Sõnumilühendit ei leitud

en: Signer: %s <%s>: %s
et: Allkirjastaja: %s <%s>: %s

en: Decoder failed
et: Dekoodri tõrge

en: Cannot find certificate for `%s'
et: `%s' jaoks pole sertifikaati võimalik leida

en: Cannot create CMS Message
et: CMS sõnumit pole võimalik luua

en: Cannot create CMS Enveloped data
et: CMS-ümbrikus andmeid pole võimalik luua

en: Cannot attach CMS Enveloped data
et: CMS-ümbrikus andmeid pole võimalik manusesse lisada

en: Cannot attach CMS data object
et: CMS andmeobjekti pole võimalik manustada

en: Cannot create CMS Recipient information
et: CMS vastuvõtja andmeid pole võimalik luua

en: Cannot add CMS Recipient information
et: CMS vastuvõtja andmeid pole võimalik lisada

en: Failed to add data to encoder
et: Tõrge andmete lisamisel kodeerijasse

en: Decoder failed, error %d
et: Tõrge dekodeerimisel, viga %d

en: S/MIME Decrypt: No encrypted content found
et: S/MIME lahtikrüptimine: Krüptitud sisu ei leitud

en: import keys: unimplemented
et: võtmete importimine: pole veel teostatud

en: export keys: unimplemented
et: võtmete eksportimine: pole veel teostatud

en: Cannot create folder `%s': folder exists
et: Kausta `%s' pole võimalik luua: kaust on juba olemas

en: Cannot create folder: %s: folder exists
et: Kausta pole võimalik luua: %s: kaust on juba olemas

en: Cannot delete folder: %s: Invalid operation
et: Kausta kustutamine nurjus: %s: vigane operatsioon

en: Cannot rename folder: %s: Invalid operation
et: Kausta ümbernimetamine nurjus: %s: vigane operatsioon

note: the name of the Trash folder, used for deleted messages
en: Trash
et: Prügikast

note: the name of the Junk folder, used for spam messages
en: Junk
et: Rämps

en: Unable to get issuer's certificate
et: Väljaandja sertifikaati pole võimalik hankida

en: Unable to get Certificate Revocation List
et: Sertifikaatide tühistusnimekirja pole võimalik hankida

en: Unable to decrypt certificate signature
et: Sertifikaadi signatuuri pole võimalik lahti krüptida

en: Unable to decrypt Certificate Revocation List signature
et: Sertifikaatide tühistusnimekirja signatuuri pole võimalik lahti krüptida

en: Unable to decode issuer's public key
et: Väljaandja avalikku võtit pole võimalik dekodeerida

en: Certificate signature failure
et: Sertifikaadi signatuuri tõrge

en: Certificate Revocation List signature failure
et: Tõrge Sertifikaatide tühistusnimekirja signatuuri kontrollimisel

en: Certificate not yet valid
et: Sertifikaat ei ole veel kehtiv

en: Certificate has expired
et: Sertifikaat on aegunud

en: CRL not yet valid
et: CRL ei ole veel kehtiv

en: CRL has expired
et: CRL on aegunud.

en: Error in CRL
et: Viga CRL'is

en: Out of memory
et: Mälu puudujääk

en: Zero-depth self-signed certificate
et: Isesigneeritud nulltaseme sertifikaat

en: Self-signed certificate in chain
et: Ahelas on isesigneeritud sertifikaat

en: Certificate chain too long
et: Sertifikaadiahel on liiga pikk

en: Certificate Revoked
et: Sertifikaat tühistatud

en: Invalid Certificate Authority (CA)
et: Vigane sertifitseerimiskeskus (CA)

en: Path length exceeded
et: Raja piirang on ületatud

en: Invalid purpose
et: Vigane eesmärk

en: Certificate untrusted
et: Sertifikaat pole usaldusväärne

en: Certificate rejected
et: Sertifikaat lükati tagasi

en: Subject/Issuer mismatch
et: Teema/väljastaja vastuolu

en: AKID/SKID mismatch
et: AKID/SKID mittesobivus

en: Key usage does not support certificate signing
et: Võtmekasutus ei toeta sertifikaatide signeerimist

en: Error in application verification
et: Viga rakenduse verifitseerimisel

en: Issuer:            %s
    Subject:           %s
    Fingerprint:       %s
    Signature:         %s
et: Väljastaja:            %s
    Teema:           %s
    Sõrmejälg:       %s
    Allkiri:         %s

en: GOOD
et: HEA

en: BAD
et: HALB

en: Bad certificate from %s:
    
    %s
    
    %s
    
    Do you wish to accept anyway?
et: Halb sertifikaat %s isikult:
    
    %s
    
    %s
    
    Kas soovid seda siiski vastu võtta?

note: construct our user prompt
en: SSL Certificate check for %s:
    
    %s
    
    Do you wish to accept?
et: SSL sertifikaadi kontrollimine %s:
    
    %s
    
    Kas soovida vastu võtta?

en: Certificate problem: %s
    Issuer: %s
et: Probleem sertifikaadiga: %s
    Väljastaja: %s

en: Bad certificate domain: %s
    Issuer: %s
et: Halb sertifikaadidimeen: %s
    Väljaandja: %s

en: Certificate expired: %s
    Issuer: %s
et: Sertifikaat on aegunud: %s
    Väljastaja: %s

en: Certificate revocation list expired: %s
    Issuer: %s
et: Sertifikaatide tühistusnimekiri on aegunud: %s
    Väljaandja: %s

en: Could not parse URL `%s'
et: URL'i `%s' pole võimalik töödelda

en: Error storing `%s': %s
et: Viga `%s' salvestamisel: %s

en: No such message %s in %s
et: Sõnumit %s ei ole %s seas

en: Cannot copy or move messages into a Virtual Folder
et: Sõnumeid pole võimalik virtuaalkausta kopeerida või liigutada

en: Unmatched
et: Puudub

en: Cannot delete folder: %s: No such folder
et: Kausta kustutamine nurjus: %s: kausta ei ole olemas

en: Cannot rename folder: %s: No such folder
et: Kausta nime pole võimalik muuta: %s: kausta pole olemas

en: Cannot copy messages to the Trash folder
et: Sõnumeid pole võimalik prügikausta kopeerida

en: Cannot copy messages to the Junk folder
et: Sõnumeid pole võimalik rämpsukausta kopeerida

en: Cannot get message: %s
      %s
et: Sõnumit %s pole võimalik hankida: 
      %s

en: No such message
et: Sõnumit ei leitud

en: User cancelled
et: Kasutaja tühistas

en: Cannot get message %s: %s
et: Sõnumit %s pole võimalik hankida: %s

en: This message is not available in offline mode.
et: See sõnum pole autonoomses režiimis kättesaadav.

en: Could not get message
et: Sõnumit pole võimalik hankida

en: Could not load summary for %s
et: %s kokkuvõtet pole võimalik laadida

en: Cannot create message: %s
et: Sõnumit pole võimalik luua: %s

en: Cannot append message to folder `%s': %s
et: Sõnumit pole võimalik kausta `%s' lisada: %s

en: Cannot get folder container %s
et: Kausta konteinerit %s pole võimalik hankida

en: Cannot append message in offline mode: cache unavailable
et: Sõnumit pole autonoomses režiimis võimalik lisada: puhvrit pole saadaval

en: Cannot append message in offline mode: %s
et: Sõnumit pole võimalik autonoomses režiimis lisada: %s

en: Checking for new mail
et: Uute sõnumite kontrollimine

en: Check for new messages in all folders
et: Kontrolli uusi sõnumeid kõikides kaustades

en: Options
et: Valikud

en: Apply filters to new messages in Inbox on this server
et: Rakenda filtreid kõikidele selles serveris Sisendkastis asuvatele uutele sõnumitele

en: Check new messages for Junk contents
et: Uute sõnumite kontrollimine rämpsposti tuvastamiseks

en: Only check for Junk messages in the INBOX folder
et: Rämpssõnumeid kontrollitakse ainult sisendkaustas

en: Automatically synchronize account locally
et: Konto automaatne kohalik sünkroniseerimine

en: SOAP Settings
et: SOAP sätted

en: Post Office Agent SOAP Port:
et: POP SOAP port:

en: Novell GroupWise
et: Novell Groupwise

en: For accessing Novell GroupWise servers
et: Novell Groupwise serveritele ligipääsemiseks

en: Password
et: Parool

en: This option will connect to the GroupWise server using a plaintext password.
et: See valik loob ühenduse GroupWise serveriga kasutades avatekstilist parooli.

en: Host or user not available in url
et: Urlis pole kasutajat või hostinime

en: %sPlease enter the GroupWise password for %s@%s
et: %sPalun sisesta GroupWise parool %s@%s jaoks

en: You didn't enter a password.
et: Sa ei sisestanud parooli.

en: Unable to authenticate to GroupWise server.
et: GroupWise serverisse pole võimalik autentida.

en: Some features may not work correctly with your current server version
et: Käesoleva serveriversiooniga võivad mõned võimalused käituda ebakorrektselt

en: No such folder %s
et: Kausta %s ei leitud

en: Fetching summary information for new messages
et: Uutele sõnumitele kokkuvõtete võtmine

en: Cannot get folder info in offline mode.
et: Kausta andmeid autonoomses režiimis võimalik hankida.

en: Cannot create GroupWise folders in offline mode.
et: GroupWise kaustu pole autonoomses režiimis võimalik luua.

en: Cannot delete GroupWise folders in offline mode.
et: GroupWise kaustu pole autonoomses režiimis võimalik kustutada.

en: Cannot rename GroupWise folders in offline mode.
et: GroupWise kaustu pole autonoomses režiimis võimalik ümber nimetada.

en: Cannot rename Groupwise folder `%s' to `%s'
et: GroupWise kausta `%s' pole võimalik `%s'-ks ümber nimetada

en: GroupWise mail delivery via %s
et: GroupWise posti saatmine %s kaudu

en: Sending Message
et: Sõnumi saatmine

en: Operation cancelled
et: Operatsioon katekstatud

en: Server unexpectedly disconnected: %s
et: Server katkestas ootamatult: %s

note: for imap ALERT codes, account user@host we might get a ']' from a BAD response since we +12, but who cares?
en: Alert from IMAP server %s@%s:
    %s
et: Häire IMAP serverilt %s@%s:
    %s

en: Unexpected response from IMAP server: %s
et: Ootamatu vastus IMAP serverilt: %s

en: IMAP command failed: %s
et: IMAPi käsk nurjus: %s

en: Server response ended too soon.
et: Serveri vastus lõppes liiga vara.

en: IMAP server response did not contain %s information
et: IMAP serveri vastus ei sisalda %s andmeid

en: Unexpected OK response from IMAP server: %s
et: Ootamatu OK vastus IMAP serverilt: %s

en: Could not create directory %s: %s
et: Kataloogi %s pole võimalik luua: %s

en: Folder was destroyed and recreated on server.
et: Kaust hävitati ja taasloodi serveris.

note: Check UIDs and flags of all messages we already know of.
en: Scanning for changed messages
et: Muudetud sõnumite olemasolu kontrollimine

en: Unable to retrieve message: %s
et: Sõnumite pole võimalik vastu võtta: %s

en: This message is not currently available
et: See sõnum ei ole hetkel kättesaadav

en: Incomplete server response: no information provided for message %d
et: Mittetäielik serveri vastus: sõnumi %d kohta ei tagastatud andmeid

en: Incomplete server response: no UID provided for message %d
et: Mittetäielik serveri vastus: sõnumile %d on UID määramata

en: Unexpected server response: Identical UIDs provided for messages %d and %d
et: Ootamatu vastus serverilt: sõnumitele %d ja %d on määratud identne UID

en: Could not find message body in FETCH response.
et: Ei leia sõnumi sisu FETCH vastuses.

en: Could not open cache directory: %s
et: Puhvermälu kausta pole võimalik avada: %s

en: Failed to cache message %s: %s
et: Tõrge sõnumi %s puhverdamisel: %s

en: Failed to cache %s: %s
et: Tõrge %s puhverdamisel: %s

en: Checking for New Mail
et: Uute kirjade kontroll

en: C_heck for new messages in all folders
et: _Kontrolli uusi sõnumeid kõikides kaustades

en: Connection to Server
et: Ühendus serveriga

en: _Use custom command to connect to server
et: _Kohandatud käsu kasutamine serveriga ühendumiseks

en: Command:
et: Käsk:

en: Folders
et: Kaustad

en: _Show only subscribed folders
et: _Näita ainult tellitud kaustu

en: O_verride server-supplied folder namespace
et: Serveri pakutava kaustade nimeruumi asemel enda _oma kasutamine

en: Namespace
et: Nimeruum

en: _Apply filters to new messages in INBOX on this server
et: _Rakenda filtreid Sisendkasti uutele sõnumitele

en: Check new messages for _Junk contents
et: Kontrolli, kas uued sõnumid on _Rämpspost

en: Only check for Junk messa_ges in the INBOX folder
et: Rämpssõnumeid kontrollitakse ainult _Sisendkaustas

en: Automatically synchroni_ze remote mail locally
et: Kohaliku posti automaatne _sünkroniseerimine kaugpostiga

en: For reading and storing mail on IMAP servers.
et: E-posti loetakse ja hoitakse IMAP serveris.

en: This option will connect to the IMAP server using a plaintext password.
et: See valik loob ühenduse IMAP serveriga kasutades avatekstilist parooli.

en: Could not connect to %s: %s
et: Hostiga %s pole võimalik ühenduda: %s

en: SSL unavailable
et: SSL ei ole saadaval

en: Connection cancelled
et: Ühendus katkestatud

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode: %s
et: Viga turvatud ühendumisel IMAP serveriga %s: %s

en: STARTTLS not supported
et: STARTTLS ei ole toetatud.

en: Could not connect with command "%s": %s
et: Käsu "%s" abil pole võimalik ühenduda: %s

note: create a dummy "." parent inbox, use to scan, then put back at the top level
en: Inbox
et: Sisendkast

en: IMAP server %s does not support requested authentication type %s
et: IMAP server %s ei toeta küsitud autentimistüüpi %s

en: No support for authentication type %s
et: Autentimistüübi %s tugi puudub

en: %sPlease enter the IMAP password for %s@%s
et: %sPalun sisesta IMAP parool %s@%s jaoks

en: Unable to authenticate to IMAP server.
    %s
et: IMAP serverisse pole võimalik autentida.
    %s

en: The folder name "%s" is invalid because it contains the character "%c"
et: Kaustanimi "%s" on vigane kuna see sisaldab märki "%c"

en: The parent folder is not allowed to contain subfolders
et: Emakausta alla pole lubatud alamkaustu luua

en: Cannot create folder `%s': folder exists.
et: Kausta `%s' pole võimalik luua: kaust on juba olemas

en: Unknown parent folder: %s
et: Tundmatu ülemkaust: %s

en: Failed sending command to IMAP server %s: %s
et: Tõrge käsu saatmisel IMAP serverisse %s: %s

en: Unexpected response from IMAP4 server %s: %s
et: Ootamatu vastus IMAP serverilt %s: %s

en: Unexpected greeting from IMAP server %s.
et: Ootamatu tervitus IMAP serverilt: %s.

en: Cannot select folder `%s': Invalid mailbox name
et: Kausta `%s' pole võimalik valida: Vigane kirjakasti nimi

en: Cannot select folder `%s': Bad command
et: Kausta `%s' pole võimalik valida: Puudulik käsk

en: IMAP4 server %s unexpectedly disconnected: %s
et: Ühendus IMAP4 serverisse %s suleti ootamatult: %s

en: Cannot access folder `%s': %s
et: Kaustale `%s' ei pääse ligi: %s

en: Cannot sync flags to folder `%s': Unknown
et: Lippe pole võimalik `%s' kaustaga sünkroniseerida: Tundmatu

en: Cannot sync flags to folder `%s': Bad command
et: Lippe pole võimalik `%s' kaustaga sünkroniseerida: Puudulik käsk

en: Cannot expunge folder `%s': Unknown
et: Kausta `%s' pole võimalik puhastada: Tundmatu

en: Cannot expunge folder `%s': Bad command
et: Kausta `%s' pole võimalik puhastada: Puudulik käsk

en: Cannot get message %s from folder `%s': No such message
et: Sõnumit %s pole võimalik kaustast `%s' võtta: sellist sõnumit ei ole

en: Cannot get message %s from folder `%s': Bad command
et: Sõnumit %s pole võimalik kaustast `%s' hankida: Vigane käsk

en: Cannot append message to folder `%s': Folder is read-only
et: Sõnumit pole võimalik kausta `%s' lisada: Kaust on kirjutuskaitsega

en: Cannot append message to folder `%s': Unknown error
et: Sõnumeid pole võimalik lisada `%s' kausta: Tundmatu viga

en: Cannot append message to folder `%s': Bad command
et: Sõnumeid pole võimalik lisada `%s' kausta: Puudulik käsk

en: Cannot move messages from folder `%s' to folder `%s': Unknown
et: Sõnumeid pole võimalik liigutada kaustast `%s' `%s' kausta: Tundmatu

en: Cannot copy messages from folder `%s' to folder `%s': Unknown
et: Sõnumeid pole võimalik kopeerida kaustast `%s' `%s' kausta: Tundmatu

en: Cannot move messages from folder `%s' to folder `%s': Bad command
et: Sõnumeid pole võimalik liigutada kaustast `%s' `%s' kausta: Puudulik käsk

en: Cannot copy messages from folder `%s' to folder `%s': Bad command
et: Sõnumeid pole võimalik kopeerida kaustast `%s' `%s' kausta: Puudulik käsk

en: For reading and storing mail on IMAPv4rev1 servers.
et: E-posti loetakse ja hoitakse IMAPv4rev1 serveris.

en: This option will connect to the IMAPv4rev1 server using a plaintext password.
et: See valik loob ühenduse IMAPv4rev1 serveriga kasutades avatekstilist parooli.

en: Cannot authenticate to IMAP server %s using the %s authentication mechanism
et: IMAP serverisse %s pole võimalik %s autentimismehhanismi abil autentida

en: %sPlease enter the IMAP password for %s on host %s
et: %sPalun sisesta %s jaoks IMAP parool hostile %s

en: Cannot authenticate to IMAP server %s using %s
et: IMAP serverisse %s pole võimalik %s abil autentida

en: Cannot create IMAP folders in offline mode.
et: Autonoomses režiimis poke võimalik IMAP kaustu luua.

en: Cannot get folder `%s' on IMAP server %s: Unknown
et: Kausta `%s' pole IMAP serverist %s võimalik hankida: Tundmatu

en: Cannot create folder `%s': Invalid mailbox name
et: Kausta `%s' pole võimalik luua: Vigane kirjakasti nimi

en: Cannot create folder `%s': Bad command
et: Kausta `%s' pole võimalik luua: Puudulik käsk

en: Cannot delete folder `%s': Special folder
et: Kausta `%s' pole võimalik kustutada: See on erikaust

en: Cannot delete IMAP folders in offline mode.
et: Autonoomses režiimis poke võimalik IMAP kaustu kustutada.

en: Cannot delete folder `%s': Invalid mailbox name
et: Kausta `%s' pole võimalik kustutada: Vigane kirjakasti nimi

en: Cannot delete folder `%s': Bad command
et: Kausta `%s' pole võimalik kustutada: Puudulik käsk

en: Cannot rename folder `%s' to `%s': Special folder
et: Kausta `%s' pole võimalik ümber nimetada `%s'-ks: kaust on eritähenduslik

en: Cannot rename IMAP folders in offline mode.
et: Autonoomses režiimis pole võimalik IMAP kaustu ümber nimetada.

en: Cannot rename folder `%s' to `%s': Invalid mailbox name
et: Kausta `%s' pole võimalik ümber nimetada `%s'-ks: Vigane kirjakasti nimi

en: Cannot rename folder `%s' to `%s': Bad command
et: Kausta `%s' pole võimalik ümber nimetada `%s'-ks: Puudulik käsk

en: Cannot get %s information for pattern `%s' on IMAP server %s: %s
et: `%s' andmeid mustri `%s' jaoks pole IMAP serverist %s võimalik hankida: %s

en: Bad command
et: Puudulik käsk

en: Cannot subscribe to IMAP folders in offline mode.
et: Autonoomses režiimis pole võimalik IMAP kaustu tellida.

en: Cannot subscribe to folder `%s': Invalid mailbox name
et: Kausta `%s' pole võimalik tellida: Vigane kirjakasti nimi

en: Cannot subscribe to folder `%s': Bad command
et: Kausta `%s' pole võimalik tellida: Puudulik käsk

en: Cannot unsubscribe from IMAP folders in offline mode.
et: Autonoomses režiimis pole võimalik IMAP kaustade tellimisest loobuda.

en: Cannot unsubscribe from folder `%s': Invalid mailbox name
et: Kausta `%s' tellimisest pole võimalik loobuda: Vigane kirjakasti nimi

en: Cannot unsubscribe from folder `%s': Bad command
et: Kausta `%s' tellimisest pole võimalik loobuda: Puudulik käsk

en: Fetching envelopes for new messages
et: Uutele sõnumitele ümbrike võtmine

en: Unexpected token in response from IMAP server %s:
et: IMAP serveri %s vastuses on ootamatu token:

en: No data
et: Andmeid pole

en: IMAP server %s unexpectedly disconnected: %s
et: IMAP server %s katkestas ootamatult ühenduse: %s

en: Message storage
et: Sõnumite säilitamine

en: Experimental IMAP 4(.1) client
    This is untested and unsupported code, you want to use plain imap instead.
    
     !!! DO NOT USE THIS FOR PRODUCTION EMAIL  !!!
et: Eksperimentaalne IMAP 4(.1) klient
    See on testimata ja toetamata kood, sa peaksid kasutama tavalist IMAP'i.
    
     !!! KASUTA SEDA AINULT E-POSTI TESTIMISEKS  !!!

en: Could not connect to %s (port %s): %s
et: Hostiga %s pole võimalik ühendust luua (port %s): %s

en: Could not connect to POP server on %s
et: POP serveriga %s pole võimalik ühenduda

en: Index message body data
et: Sõnumite sisu indekseerimine

note: /var/spool/mail relative path + protocol
en: mailbox:%s (%s)
et: postkast:%s (%s)

en: Use the `.folders' folder summary file (exmh)
et: Kasuta `.folders' kaustakokkuvõttefaili (exmh)

en: MH-format mail directories
et: MH-vormingus postikataloogid

en: For storing local mail in MH-like mail directories.
et: Kohaliku posti hoidmiseks MH-sarnastes postikataloogides.

en: Local delivery
et: Kohalik postijagaja

en: For retrieving (moving) local mail from standard mbox formated spools into folders managed by Evolution.
et: Kohalikku e-posti vastuvõtmine (tõstmine) standardsest "mbox" vorminguga puhvrist Evolution'i poolt hallatavatesse kaustadesse.

en: Apply filters to new messages in INBOX
et: Rakenda filtreid Sisendkasti uutele sõnumitele

en: Maildir-format mail directories
et: "Maildir" vormingus postikataloog

en: For storing local mail in maildir directories.
et: Kohalikku posti hoitakse maildir vorminguga kataloogides.

en: Store status headers in Elm/Pine/Mutt format
et: Salvesta olekupäised Elm/Pine/Mutt vormingus

en: Standard Unix mbox spool or directory
et: Standardne Unix'i mbox puhverkataloog

en: For reading and storing local mail in external standard mbox spool files.
    May also be used to read a tree of Elm, Pine, or Mutt style folders.
et: Kohalikku e-posti loetakse ja hoitakse standardsetes "mbox" vorminguga puhverfailides. Seda võib kasutada ka programmide Elm, Pine ja Mutt kaustade lugemiseks.

en: Store root %s is not an absolute path
et: Hoidla juurikas %s ei ole absoluutne tee

en: Store root %s is not a regular directory
et: Hoidla juurikas '%s' ei ole tavaline kataloog

en: Cannot get folder: %s: %s
et: Kausta pole võimalik hankida: %s: %s

en: Local stores do not have an inbox
et: Kohalik hoidla ei oma sisendkasti

en: Local mail file %s
et: Kohaliku posti fail %s

en: Could not rename folder %s to %s: %s
et: Kausta %s pole võimalik ümber nimetada %s-ks: %s

en: Could not rename '%s': %s
et: '%s' pole võimalik ümber nimetada: %s

en: Could not delete folder summary file `%s': %s
et: Kausta kokkuvõttefaili `%s' pole võimalik kustutada: %s

en: Could not delete folder index file `%s': %s
et: Kausta indeksfaili `%s' pole võimalik kustutada: %s

en: Could not delete folder meta file `%s': %s
et: Kausta üldistusfaili `%s' pole võimalik kustutada: %s

en: Could not save summary: %s: %s
et: Kokkuvõtet pole võimalik salvestada: %s: %s

en: Unable to add message to summary: unknown reason
et: Sõnumite pole võimalik lisada kokkuvõttesse: tundmatu põhjus

en: Maildir append message cancelled
et: Sõnumi lisamine maildir kausta katkestati

en: Cannot append message to maildir folder: %s: %s
et: Sõnumit pole võimalik maildir kausta lisada: %s: %s

en: Cannot get message: %s from folder %s
      %s
et: Sõnumit pole võimalik hankida: %s kaustast %s
      %s

en: Invalid message contents
et: Vigane sõnumi sisu

en: Cannot create folder `%s': %s
et: Kausta `%s' pole võimalik luua: %s

en: Cannot get folder `%s': %s
et: Kausta `%s' pole võimalik hankida: %s

en: Cannot get folder `%s': folder does not exist.
et: Kausta `%s' pole võimalik hankida: seda ei ole olemas.

en: Cannot get folder `%s': not a maildir directory.
et: Kausta `%s' pole võimalik hankida: see ei ole maildir kataloog.

en: Could not delete folder `%s': %s
et: Kausta `%s' pole võimalik kustutada: %s

en: not a maildir directory
et: ei ole maildir vormingus kataloog

en: Could not scan folder `%s': %s
et: Kausta `%s' pole võimalik läbi vaadata: %s

en: Cannot open maildir directory path: %s: %s
et: Maildir kataloogi rada %s pole võimalik avada: %s

en: Checking folder consistency
et: Kausta terviklikkuse kontrollimine

en: Checking for new messages
et: Uute sõnumite kontroll

en: Storing folder
et: Kausta salvestamine

en: Cannot create folder lock on %s: %s
et: %s lukustamine nurjus: %s

en: Cannot open mailbox: %s: %s
et: Kirjakasti pole võimalik avada: %s: %s

en: Mail append cancelled
et: Sõnumi lisamine katkestati

en: Cannot append message to mbox file: %s: %s
et: Sõnumit pole võimalik mbox faili lisada: %s: %s

en: The folder appears to be irrecoverably corrupted.
et: Kaust tundub olevat pöördumatult rikutud.

en: Message construction failed.
et: Tõrge sõnumi kokkupanekul.

en: Cannot create a folder by this name.
et: Sellise nimega kausta pole võimalik luua.

en: Cannot get folder `%s': not a regular file.
et: Kausta `%s' pole võimalik hankida: see ei ole tavaline fail.

en: Could not delete folder `%s':
    %s
et: Kataloogi `%s' pole võimalik kustutada:
    %s

en: `%s' is not a regular file.
et: `%s' ei ole tavaline fail.

en: Folder `%s' is not empty. Not deleted.
et: Kaust '%s' ei ole tühi, jätan kustutamata.

en: Cannot create directory `%s': %s.
et: Kataloogi %s pole võimalik luua: %s

en: Cannot create folder: %s: %s
et: Kausta %s pole võimalik luua: %s

en: Folder already exists
et: Kaust on juba olemas

en: The new folder name is illegal.
et: Uus kaustanimi on lubamatu.

en: Could not rename `%s': `%s': %s
et: '%s' pole võimalik ümber nimetada: `%s': %s

en: Could not rename '%s' to %s: %s
et: '%s' pole võimalik %s-ks ümber nimetada: %s

en: Could not open folder: %s: %s
et: Kausta %s pole võimalik avada: %s

en: Cannot check folder: %s: %s
et: Kausta pole võimalik kontrollida: %s: %s

en: Could not open file: %s: %s
et: Faili %s pole võimalik avada: %s

en: Cannot open temporary mailbox: %s
et: Ajutist kirjakasti pole võimalik avada: %s

en: Could not close source folder %s: %s
et: Lähtekausta %s pole võimalik sulgeda: %s

en: Could not close temp folder: %s
et: Ajutist kausta pole võimalik sulgeda: %s

en: Could not rename folder: %s
et: Kataloogi pole võimalik ümber nimetada : %s

en: Could not store folder: %s
et: Kausta pole võimalik salvestada: %s

en: Summary and folder mismatch, even after a sync
et: Kokkuvõtte ja kausta ebavõrdlus, isegi peale sünkroniseerimist

en: Unknown error: %s
et: Tundmatu viga: %s

en: Error writing to temp mailbox: %s
et: Viga ajutise kirjakasti kirjutamisel: %s

en: Writing to tmp mailbox failed: %s: %s
et: Tõrge ajutisse kirjakasti kirjutamisel: %s: %s

en: MH append message cancelled
et: Sõnumi lisamine MH vormingus kausta tühistati

en: Cannot append message to mh folder: %s: %s
et: Sõnumi lisamine mh vormingus kausta nurjus: %s: %s

en: Could not create folder `%s': %s
et: Kausta `%s' pole võimalik luua: %s

en: Cannot get folder `%s': not a directory.
et: Kausta `%s' pole võimalik hankida: ei ole kataloog.

en: Cannot open MH directory path: %s: %s
et: MH kataloogi pole võimalik avada: %s: %s

en: Spool `%s' cannot be opened: %s
et: Puhvrit `%s' pole võimalik avada: %s

en: Spool `%s' is not a regular file or directory
et: Puhver '%s' pole ei tavaline fail ega kataloog.

en: Folder `%s/%s' does not exist.
et: Kausta '%s/%s' ei ole olemas.

en: Could not open folder `%s':
    %s
et: Kausta %s pole võimalik avada:
    %s

en: Folder `%s' does not exist.
et: Kataloogi '%s' ei ole olemas.

en: Could not create folder `%s':
    %s
et: Kausta %s pole võimalik luua:
    %s

en: `%s' is not a mailbox file.
et: `%s' ei ole kirjakasti fail.

en: Store does not support an INBOX
et: Hoidla ei toeta Sisendkasti

en: Spool mail file %s
et: Sõnumi puhverfail %s

en: Spool folder tree %s
et: Puhverkausta puu %s

en: Spool folders cannot be renamed
et: Puhverkaustu pole võimalik ümber nimetada

en: Spool folders cannot be deleted
et: Puhverkaustu pole võimalik kustutada

en: Could not sync temporary folder %s: %s
et: Ajutist kausta %s pole võinmalik sünkroniseerida: %s

en: Could not sync spool folder %s: %s
et: Puhverkausta %s pole võinmalik sünkroniseerida: %s

en: Could not sync spool folder %s: %s
    Folder may be corrupt, copy saved in `%s'
et: Puhverkausta %s pole võinmalik sünkroniseerida: %s
    Kaust võib olla rikutud. Koopia salvestati `%s' alla.

en: Internal error: uid in invalid format: %s
et: Sisemine viga: uid on vigases vormingus: %s

en: Posting failed: %s
et: Postitamine nurjus: %s

en: You cannot post NNTP messages while working offline!
et: Autonoomses režiimis töötades pole võimalik NNTP sõnumeid postitada!

en: You cannot copy messages from a NNTP folder!
et: Sõnumeid pole võimalik NNTP kaustast kopeerida!

en: Show folders in short notation (e.g. c.o.linux rather than comp.os.linux)
et: Kaustanimesid näidatakse lühendatult (näiteks ee.arvutid.linux asemel e.a.linux)

en: In the subscription dialog, show relative folder names
et: Tellimisdialoogis näidatakse kaustanimesid lühendatuna

en: USENET news
et: USENETi uudised

en: This is a provider for reading from and posting to USENET newsgroups.
et: USENET'i uudistegruppide lugemise ja neisse postitamise talitluse tagamine.

en: This option will authenticate with the NNTP server using a plaintext password.
et: See valik loob ühenduse NNTP serveriga kasutades avatekstilist parooli.

en: Could not read greeting from %s: %s
et: Tervitust pole võimalik %s'st lugeda: %s

en: NNTP server %s returned error code %d: %s
et: NNTP server %s tagastas veakoodi %d: %s

en: USENET News via %s
et: USENETi uudised üle %s

en: Error retrieving newsgroups:
    
    %s
et: Viga uudistegrupi vastuvõtmisel:
    
    %s

en: You cannot subscribe to this newsgroup:
    
    No such newsgroup. The selected item is a probably a parent folder.
et: Seda uudistegruppi pole sul võimalik tellida:
    
    Sellist uudistegruppi pole olemas. Valitud kirje on arvatavasti vanemkirje.

en: You cannot unsubscribe to this newsgroup:
    
    newsgroup does not exist!
et: Selle uudistegrupi tellimusest pole sul võimalik loobuda:
    
    Uudistegruppi pole olemas!

en: You cannot create a folder in a News store: subscribe instead.
et: Sul pole uudistehoidlasse võimalik kausta luua, selle asemel telli omale kaust.

en: You cannot rename a folder in a News store.
et: Sul pole võimalik uudistegruppe ümber nimetada.

en: You cannot remove a folder in a News store: unsubscribe instead.
et: Sul pole uudistehoidlast võimalik kausta kustutada, selle asemel loobu kausta tellimusest.

en: Authentication requested but no username provided
et: Nõutakse autentimist kuid kasutajanime pole määratud

en: Please enter the NNTP password for %s@%s
et: Palun sisesta NNTP parool %s@%s jaoks

en: Cannot authenticate to server: %s
et: Serverisse pole võimalik autentida: %s

en: NNTP Command failed: %s
et: Tõrge NNTP käsu täitmisel: %s

en: Not connected.
et: Ühendamata.

en: No such folder: %s
et: Kausta ei leitud: %s

en: %s: Scanning new messages
et: %s: uute kirjade skannimine

en: Operation failed: %s
et: Tõrge toimingu läbiviimisel: %s

en: Retrieving POP summary
et: Võtan vastu POP kokkuvõtet

en: Cannot get POP summary: %s
et: POP kokkuvõtet pole võimalik hankida: %s

en: Expunging deleted messages
et: Hävitan kustutatud sõnumid

en: No message with uid %s
et: Sõnumit uid'iga %s ei ole

note: Sigh, most of the crap in this function is so that the cancel button returns the proper exception code.  Sigh.
en: Retrieving POP message %d
et: POP sõnumi %d vastuvõtt

en: Unknown reason
et: Tundmatu põhjus

en: Leave messages on server
et: Jäta sõnumid serverisse

en: Delete after %s day(s)
et: Kustuta %s päeva möödumisel

en: Disable support for all POP3 extensions
et: Keela kõigi POP3 laienduste toetus

en: For connecting to and downloading mail from POP servers.
et: E-posti laaditakse alla POP serverist

en: This option will connect to the POP server using a plaintext password. This is the only option supported by many POP servers.
et: See valik loob ühenduse POP serveriga kasutades avatekstilist parooli. See on ainus valik, mida toetavad paljud POP serverid.

en: Failed to read a valid greeting from POP server %s
et: Tõrge korrektse tervituse lugemisel POP serverilt %s

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode: %s
et: Tõrge turvalisel ühendumisel POP serveriga %s: %s

en: STLS not supported
et: STLS laiend pole toetatud

en: Could not connect to POP server %s
et: POP serveriga %s pole võimalik ühenduda

en: Unable to connect to POP server %s: No support for requested authentication mechanism.
et: POP serveriga %s pole võimalik ühenduda: Puudub nõutud autentimismehhanismi tugi.

en: SASL `%s' Login failed for POP server %s: %s
et: SASL `%s' Tõrge POP serverisse %s sisselogimisel: %s

en: Cannot login to POP server %s: SASL Protocol error
et: POP serverisse %s pole võimalik sisse logida: SASL protokolli viga

en: Failed to authenticate on POP server %s: %s
et: Autentimine POP serverisse %s nurjus: %s

en: %sPlease enter the POP password for %s on host %s
et: %sPalun sisesta POP parool %s jaoks hostil %s

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending password: %s
et: POP serveriga %s pole võimalik ühenduda.
    Viga parooli saatmisel: %s

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending username: %s
et: POP serveriga %s pole võimalik ühenduda.
    Viga kasutajanime saatmisel: %s

en: No such folder `%s'.
et: Kausta '%s' ei ole olemas.

en: For delivering mail by passing it to the "sendmail" program on the local system.
et: E-posti saatmiseks kohaliku süsteemi programmi "sendmail" abil.

en: Could not parse recipient list
et: Vastuvõtjate nimekirja pole võimalik analüüsida

en: Could not create pipe to sendmail: %s: mail not sent
et: Sendmaili toru pole võimalik luua: %s: sõnumit ei saadetud

en: Could not fork sendmail: %s: mail not sent
et: Sendmail'i haruprotsessi pole võimalik tekitada: %s: e-kiri jäi saatmata

en: Could not send message: %s
et: Sõnumit pole võimalik saata: %s

en: sendmail exited with signal %s: mail not sent.
et: sendmail lõpetas töö signaaliga %s: sõnumit ei saadetud.

en: Could not execute %s: mail not sent.
et: %s pole võimalik käivitada: sõnumit ei saadetud.

en: sendmail exited with status %d: mail not sent.
et: sendmail lõpetas töö staatusega %d: sõnumit ei saadetud.

en: Mail delivery via the sendmail program
et: Sõnumite trantsport sendmail programmiga

en: For delivering mail by connecting to a remote mailhub using SMTP.
et: Posti edastamiseks võigus asuvale mailhub'ile SMTP protokolli abil.

en: Syntax error, command unrecognized
et: Viga süntaksis, tundmatu käsk

en: Syntax error in parameters or arguments
et: Süntaksi viga parameetrites või argumentides

en: Command not implemented
et: Käsku ei ole veel teostatud

en: Command parameter not implemented
et: Käsu parameeter ei ole veel teostatud

en: Help message
et: Abiteade

en: Service ready
et: Teenus on valmis

en: Service closing transmission channel
et: Teenus sulgeb ülekandekanali

en: Service not available, closing transmission channel
et: Teenus ei ole saadaval, sulgen ülekandekanali

en: Requested mail action okay, completed
et: Nõutud kirjategevus korras, lõpetatud

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
et: Nõutud kirjategevust ei tehtud: kirjakast ei ole saadaval

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
et: Nõutud tegevust ei tehtud: kirjakast ei ole saadaval

en: Requested action aborted: error in processing
et: Nõutud tegevus nurjatud: viga töötlemisel

en: Requested action not taken: insufficient system storage
et: Nõutud toimingut ei teostatud: süsteemsel salvestil pole piisavalt ruumi

en: Requested mail action aborted: exceeded storage allocation
et: Nõutud toiming tühistati: süsteemsel salvestil lõppes ruum

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
et: Nõutud toimingut ei rakendatud: kirjakastil on lubamatu nimi

en: Transaction failed
et: Tõrge transaktsioonil

en: Authentication mechanism is too weak
et: Autentimismehhanism on liiga nõrk

en: Encryption required for requested authentication mechanism
et: Nõutud autentimismehhanismi jaoks on krüptimine vajalik

en: Temporary authentication failure
et: Ajutine autentimise tõrge

en: Welcome response error
et: Tervitusvastuse viga

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode: %s
et: Turvalist ühendust SMTP serveriga %s pole võimalik luua: %s

en: STARTTLS command failed: %s
et: Tõrge STARTTLS käsu täitmisel: %s

en: STARTTLS command failed
et: Tõrge STARTTLS käsu täitmisel

en: SMTP server %s does not support requested authentication type %s.
et: SMTP server %s ei toeta küsitud autentimistüüpi %s.

en: %sPlease enter the SMTP password for %s on host %s
et: %sPalun sisesta SMTP parool %s jaoks hostil %s

en: Unable to authenticate to SMTP server.
    %s
et: Autentimine SMPT serverisse nurjus.
    %s

en: SMTP mail delivery via %s
et: SMTP posti saatmine %s kaudu

en: Cannot send message: service not connected.
et: Sõnumit pole võimalik saata: teenus pole ühendatud.

en: Cannot send message: sender address not valid.
et: Sõnumit pole võimalik saata: saatja aadress on vigane

en: Sending message
et: Sõnumi saatmine

en: Cannot send message: no recipients defined.
et: Sõnumit pole võimalik saata: saajate aadressid on määramata.

en: Cannot send message: one or more invalid recipients
et: Sõnumit pole võimalik saata: üks või enam adressaate on vigased

en: SMTP Greeting
et: SMTP Tervitus

en: HELO command failed: %s
et: Tõrge HELO käsu täitmisel: %s

en: HELO command failed
et: Tõrge HELO käsu täitmisel

en: SMTP Authentication
et: SMTP autentimine

en: Error creating SASL authentication object.
et: Viga SASL autentimisobjekti loomise.

en: AUTH command failed: %s
et: Tõrge AUTH käsu täitmisel: %s

en: AUTH command failed
et: Tõrge AUTH käsu täitmisel

en: Bad authentication response from server.
et: Halb autentimisvastus serverilt.

en: MAIL FROM command failed: %s: mail not sent
et: Tõrge MAIL FROM käsu täitmisel: %s: e-kiri jäi saatmata

en: MAIL FROM command failed
et: Tõrge MAIL FROM käsu täitmisel

en: RCPT TO command failed: %s: mail not sent
et: Tõrge RCPT TO käsu täitmisel: %s: e-kiri jäi saatmata

en: RCPT TO <%s> failed
et: Tõrge RCPT TO <%s> käsu täitmisel

en: DATA command failed: %s: mail not sent
et: Tõrge DATA käsu täitmisel: %s: e-kiri jäi saatmata

note: we should have gotten instructions on how to use the DATA command: * 354 Enter mail, end with "." on a line by itself
en: DATA command failed
et: Tõrge DATA käsu täitmisel

en: RSET command failed: %s
et: Tõrge RSET käsu täitmisel: %s

en: RSET command failed
et: Tõrge RSET käsu täitmisel

en: QUIT command failed: %s
et: Tõrge QUIT käsu täitmisel: %s

en: QUIT command failed
et: Tõrge QUIT käsu täitmisel

en: Business
et: Äri

en: Competition
et: Võistlused

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Gifts
et: Kingitused

en: Goals/Objectives
et: Eesmärgid

en: Holiday
et: Puhkus

en: Holiday Cards
et: Puhkusekaardid

en: Hot Contacts
et: Kuumad kontaktid

en: Ideas
et: Ideed

en: International
et: Rahvusvaheline

en: Key Customer
et: Võtmeklient

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Personal
et: Isiklik

en: Phone Calls
et: Telefonikõned

en: Status
et: Olek

en: Strategies
et: Strateegiad

en: Suppliers
et: Tarnijad

en: Time & Expenses
et: Aeg ja kulutused

en: Waiting
et: Ootamine

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 12-hour format. strftime format of a weekday, a date and a time, in 12-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
et: %a, %d.%m.%Y %l:%M:%S %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 24-hour format. strftime format of a weekday, a date and a time, in 24-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
et: %a, %d.%m.%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 12-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a time, in 12-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M %p
et: %a, %d.%m.%Y %l:%M %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 24-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a time, in 24-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M
et: %a, %d.%m.%Y %H:%M

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 12-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I %p
et: %a, %d.%m.%Y %l %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 24-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H
et: %a, %d.%m.%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. strftime format of a weekday and a date.
en: %a %m/%d/%Y
et: %a, %d.%m.%Y

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format.
en: %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
et: %d.%m.%Y %l:%M:%S %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format.
en: %m/%d/%Y %H:%M:%S
et: %d.%m.%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, without seconds.
en: %m/%d/%Y %I:%M %p
et: %d.%m.%Y %l:%M %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, without seconds.
en: %m/%d/%Y %H:%M
et: %d.%m.%Y %H:%M

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %I %p
et: %d.%m.%Y %l %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %H
et: %d.%m.%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. This is the preferred date format for the locale.
en: %m/%d/%Y
et: %d.%m.%Y

note: strptime format for a time of day, in 12-hour format. strftime format of a time in 12-hour format.
en: %I:%M:%S %p
et: %l:%M:%S %p

note: strptime format for time of day, without seconds, in 12-hour format. strftime format of a time in 12-hour format, without seconds.
en: %I:%M %p
et: %l:%M %p

note: strptime format for hour and AM/PM, 12-hour format.
en: %I %p
et: %l %p

en: Accessing LDAP Server anonymously
et: Anonüümne ligipääs LDAP serverile

en: Failed to authenticate.
et: Tõrge autentimisel.

en: There is already a category '%s' in the configuration. Please use another name
et: Kategooria '%s' on juba seadistustes olemas. Palun kasuta mõnda muud nime

en: Category
et: Kategooria

en: Category Icon
et: Kategooria ikoon

en: Category Properties
et: Kategooria omadused

en: Category _Color
et: Kategooria _värvus

en: Category _Icon
et: Kategooria _ikoon

en: Category _Name
et: Kategooria _nimi

en: Item(s) belong to these _categories:
et: Element(-id) kuulub(-vad) nendesse _kategooriatesse:

en: _Available Categories:
et: _Saadaolevad kategooriad:

en: _Edit
et: _Redaktor

en: categories
et: kategooriad

en: Select Contacts from Address Book
et: Vali aadressiraamatust kontaktid

en: _Add
et: _Lisa

en: _Remove
et: _Eemalda

en: <b>Show Contacts</b>
et: <b>Kontaktide näitamine</b>

en: <b>_Contacts</b>
et: <b>_Kontaktid</b>

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Address _Book:
et: _Aadressiraamat:

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Search
et: Otsing

en: _Search:
et: _Otsing:

note: Edit Contact item
en: _Edit %s
et: _Redigeeri %s

en: _Remember this password
et: _Parool jäetakse meelde

en: _Remember this password for the remainder of this session
et: _Parool jäetakse selle seansi ajaks meelde

note: prepare the dialog
en: Select destination
et: Vali sihtkoht

en: _Destination
et: _Sihtkoht

en: Enter password for %s
et: Sisesta parool %s jaoks

en: Enter password
et: Sisesta parool

note: i18n: These are Outlook's words for the default roles in the folder permissions dialog.
en: Owner
et: Omanik

en: Editor
et: Toimetaja

en: Author
et: Autor

en: Reviewer
et: Ülevaataja

en: Contributor
et: Kaastöötaja

en: None
et: Puudub

en: Custom
et: Kohandatud

en: Select User
et: Vali kasutaja

en: Addressbook...
et: Aadressiraamat...

en: Generic error
et: Üldine viga

en: A folder with the same name already exists
et: Sama nimega kaust on juba olemas

en: The specified folder type is not valid
et: Määratud kaustatüüp on vigane

en: I/O error
et: S/V viga

en: Not enough space to create the folder
et: Selle kataloogi loomiseks pole piisavalt vaba ruumi

en: The folder is not empty
et: Kaust ei ole tühi

en: The specified folder was not found
et: Määratud kausta ei leitud

en: Function not implemented in this storage
et: Funktsioon pole selle salvesti puhul teostatud

en: Operation not supported
et: Toetamata toiming

en: The specified type is not supported in this storage
et: Määratud tüüp pole selle salvesti poolt toetatud

en: Cannot create a folder with that name
et: Sellise nimega kausta pole võimalik luua

en: This operation cannot be performed in off-line mode
et: See toiming pole autonoomses režiimis teostatav

note: i18n: This is the title of an "other user's folders" hierarchy. Eg, "John Doe's Folders".
en: %s's Folders
et: %s' kaustad

en: Personal Folders
et: Isiklikud kaustad

en: Favorite Public Folders
et: Lemmikud avalikud kaustad

note: i18n: Outlookism
en: All Public Folders
et: Kõik avalikud kaustad

note: i18n: Outlookism
en: Global Address List
et: Globaalne aadresside loend

en: Deleted Items
et: Kustutatud

en: Drafts
et: Mustandid

en: Notes
et: Märkused

en: Outbox
et: Väljundkast

en: Sent Items
et: Saadetud

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Invalid connection
et: Vigane ühendus

en: Invalid response from server
et: Vigane vastus serverilt

en: No response from the server
et: Serverilt ei saabunud vastust

en: Bad parameter
et: Vigane parameeter

en: Evolution Data Server interface check service
et: Evolution'i andmeserveri liidesekontrolli teenus

en: Evolution Data Server logging service
et: Evolution'i andmeserveri logimisteenus

note: dialog display isn't working out
en: Multiple segmentation faults occurred; can't display error dialog
et: Toimus mitu segmenteerimise viga: veadialoogi pole võimalik kuvada
