Evolution - en to nl translation catalogue (972 entries)

en: Loading...
nl: Laden...

en: Searching...
nl: Zoeken...

en: Downloading contacts (%d)...
nl: Downloaden van contacten (%d)...

en: Updating contacts cache (%d)...
nl: Bijwerken van contactenbuffer (%d)...

en: Using Distinguished Name (DN)
nl: Unieke naam (DN) wordt gebruikt

en: Using Email Address
nl: E-mailadres gebruiken

en: Reconnecting to LDAP server...
nl: Verbinding met LDAP server wordt opnieuw opgezet...

en: Adding contact to LDAP server...
nl: Kaart wordt toegevoegd aan LDAP server...

en: Removing contact from LDAP server...
nl: Kaart wordt verwijderd van LDAP server...

en: Modifying contact from LDAP server...
nl: Kaart van LDAP server wordt aangepast...

en: Receiving LDAP search results...
nl: LDAP zoekresultaten worden ingelezen...

en: Error performing search
nl: Fout bij het zoeken

note: translators: the placeholders will be filled by * function names, e.g. * "e_book_add_contact" on book before * "e_book_open
en: "%s" on book before "%s"
nl: "%s" op boek voor "%s"

en: book busy
nl: boek bezig

en: CORBA exception making "%s" call
nl: CORBA uitzondering roept "%s" aan

en: %s: there is no current operation
nl: %s: er is momenteel geen actie

en: %s: couldn't cancel
nl: %s: kon niet annuleren

en: "%s" on book after "%s"
nl: "%s" op boek na "%s"

en: %s: cancelled
nl: %s: geannuleerd

en: %s: Invalid source.
nl: %s: Ongeldige bron

en: %s: no factories available for uri `%s'
nl: %s: geen fabrieken beschikbaar voor uri `%s'

en: %s: Could not create EBookListener
nl: %s: Kon EBookListener niet aanmaken

en: %s: there was no self contact uid stored in gconf
nl: %s: er is geen zelfcontact uid opgeslagen in gconf

en: %s: there was no source for uid `%s' stored in gconf.
nl: %s: er is geen bron voor uid `%s' opgeslagen in gconf.

en: Unique ID
nl: Unieke ID

en: File Under
nl: Bewaren in

note: Name fields FN isn't really a structured field - we use a getter/setter so we can set the N property (since evo 1.4 works fine with vcards that don't even have a N attribute.  *sigh*)
en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Name
nl: Naam

en: Given Name
nl: Gegeven naam

en: Family Name
nl: Achternaam

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Name or Org
nl: Naam van org.

note: Address fields
en: Address List
nl: Adreslijst

en: Home Address
nl: Huisadres

en: Work Address
nl: Werkadres

en: Other Address
nl: Ander adres

en: Home Address Label
nl: Huisadres label

en: Work Address Label
nl: Werkadres label

en: Other Address Label
nl: Ander adres label

en: Assistant Phone
nl: Assistent Telefoon

en: Business Phone
nl: Bedrijfstelefoon

en: Business Phone 2
nl: Bedrijf Telefoon-2

en: Business Fax
nl: Bedrijfsfax

en: Callback Phone
nl: TerugbelTelefoon

en: Car Phone
nl: Autotelefoon

en: Company Phone
nl: Bedrijfstelefoon

en: Home Phone
nl: Thuis telefoon

en: Home Phone 2
nl: Thuis telefoon 2

en: Home Fax
nl: Fax thuis

en: Mobile Phone
nl: Mobiele telefoon

en: Other Phone
nl: Andere telefoon

en: Other Fax
nl: Andere Fax

en: Pager
nl: Pieper

en: Primary Phone
nl: Eerste telefoon

note: Email fields
en: Email List
nl: E-maillijst

en: Email 1
nl: E-mail 1

en: Email 2
nl: E-mail 2

en: Email 3
nl: E-mail 3

en: Email 4
nl: E-mail 4

en: Mailer
nl: E-mailprogramma

en: Wants HTML Mail
nl: Heeft liever HTML-mail

note: Instant messaging fields
en: AIM Screen Name List
nl: AIM schermnaam lijst

en: GroupWise Id List
nl: GroupWise ID-lijst

en: Jabber Id List
nl: Jabber ID-lijst

en: Yahoo! Screen Name List
nl: Yahoo! schermnaam lijst

en: MSN Screen Name List
nl: MSN schermnaam lijst

en: ICQ Id List
nl: ICQ ID lijst

en: AIM Home Screen Name 1
nl: AIM thuis schermnaam 1

en: AIM Home Screen Name 2
nl: AIM thuis schermnaam 2

en: AIM Home Screen Name 3
nl: AIM thuis schermnaam 3

en: AIM Work Screen Name 1
nl: AIM werk schermnaam 1

en: AIM Work Screen Name 2
nl: AIM werk schermnaam 2

en: AIM Work Screen Name 3
nl: AIM werk schermnaam 3

en: GroupWise Home Screen Name 1
nl: GroupWise thuis schermnaam 1

en: GroupWise Home Screen Name 2
nl: GroupWise thuis schermnaam 2

en: GroupWise Home Screen Name 3
nl: GroupWise thuis schermnaam 3

en: GroupWise Work Screen Name 1
nl: GroupWise werk schermnaam 1

en: GroupWise Work Screen Name 2
nl: GroupWise werk schermnaam 2

en: GroupWise Work Screen Name 3
nl: GroupWise werk schermnaam 3

en: Jabber Home Id 1
nl: Jabber thuis ID 1

en: Jabber Home Id 2
nl: Jabber thuis ID 2

en: Jabber Home Id 3
nl: Jabber thuis ID 3

en: Jabber Work Id 1
nl: Jabber werk ID 1

en: Jabber Work Id 2
nl: Jabber werk ID 2

en: Jabber Work Id 3
nl: Jabber werk ID 3

en: Yahoo! Home Screen Name 1
nl: Yahoo! thuis schermnaam 1

en: Yahoo! Home Screen Name 2
nl: Yahoo! thuis schermnaam 2

en: Yahoo! Home Screen Name 3
nl: Yahoo! thuis schermnaam 3

en: Yahoo! Work Screen Name 1
nl: Yahoo! werk schermnaam 1

en: Yahoo! Work Screen Name 2
nl: Yahoo! werk schermnaam 2

en: Yahoo! Work Screen Name 3
nl: Yahoo! werk schermnaam 3

en: MSN Home Screen Name 1
nl: MSN thuis schermnaam 1

en: MSN Home Screen Name 2
nl: MSN thuis schermnaam 2

en: MSN Home Screen Name 3
nl: MSN thuis schermnaam 3

en: MSN Work Screen Name 1
nl: MSN werk schermnaam 1

en: MSN Work Screen Name 2
nl: MSN werk schermnaam 2

en: MSN Work Screen Name 3
nl: MSN werk schermnaam 3

en: ICQ Home Id 1
nl: ICQ thuis ID 1

en: ICQ Home Id 2
nl: ICQ thuis ID 2

en: ICQ Home Id 3
nl: ICQ thuis ID 3

en: ICQ Work Id 1
nl: ICQ werk ID 1

en: ICQ Work Id 2
nl: ICQ werk ID 2

en: ICQ Work Id 3
nl: ICQ werk ID 3

note: Organizational fields
en: Organization
nl: Organisatie

en: Organizational Unit
nl: Organisatie

en: Office
nl: Kantoor

en: Title
nl: Functie

en: Role
nl: Rol

en: Assistant
nl: Assistent

en: Video Conferencing URL
nl: Videoconferentie URL

note: Photo/Logo
en: Photo
nl: Foto

note: Security fields
en: X.509 Certificate
nl: X.509 certificaat

note: Contact categories
en: Category List
nl: Categorie lijst

en: Categories
nl: Categoriën

note: Collaboration fields
en: Calendar URI
nl: Kalender URI

en: Free/Busy URL
nl: Vrij/Bezet URL

en: ICS Calendar
nl: ICS Kalender

note: Misc fields
en: Spouse's Name
nl: Naam Echtgeno(o)t(e)

en: Note
nl: Opmerkingen

en: Birth Date
nl: Geboortedatum

note: Make sure we have all categories
en: Anniversary
nl: Verjaardag

en: List
nl: Lijst

en: List Show Addresses
nl: Lijst adressen weergeven

note: Last modified time
en: Last Revision
nl: Vorige revisie

note: URI of the book to which the contact belongs to
en: Book URI
nl: Boek-URI

en: Unnamed List
nl: Lijst van onbenoemden

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: Birthday: %s
nl: Geboortedatum: %s

en: Anniversary: %s
nl: Verjaardag: %s

en: Can't save calendar data: Malformed URI.
nl: Kan kalender gegevens niet bewaren: ongeldige URI.

en: Reply Requested: by
nl: Antwoord gevraagd: door

en: Reply Requested: When convenient
nl: Antwoord gevraagd: wanneer het schikt

en: Loading %s items
nl: Laden van %s items

en: Calendar
nl: Kalender

en: Invalid server URI
nl: Ongeldige server URI

en: Authentication failed
nl: Aanmelding mislukt

en: Could not create thread for getting deltas
nl: Kan geen thread maken voor ophalen van verschillen

en: Could not create cache file
nl: Kan bufferbestand niet aanmaken

en: Could not create thread for populating cache
nl: Kan geen thread voor het populeren van de cache maken.

en: Redirected to Invalid URI
nl: Geredigeerd naar ongeldige URI

en: Bad file format.
nl: Foutief bestandsformaat.

en: Not a calendar.
nl: Geen kalender.

en: Could not retrieve weather data
nl: Kon weergegevens niet ophalen

en: Fair
nl: Helder

en: Snow showers
nl: Sneeuw

en: Snow
nl: Sneeuw

en: Partly cloudy
nl: Gedeeltelijk bewolkt

en: Smoke
nl: Rook

en: Thunderstorms
nl: Onweer

en: Cloudy
nl: Bewolkt

en: Drizzle
nl: Druilerig

en: Sunny
nl: Zonnig

en: Dust
nl: Stof

en: Clear
nl: Helder

en: Mostly cloudy
nl: Overwegend bewolkt

en: Windy
nl: Wind

en: Rain showers
nl: Regen

en: Foggy
nl: Mist

en: Rain/snow mixed
nl: Natte sneeuw

en: Sleet
nl: Hagel

en: Very hot/humid
nl: Zeer heet/vochtig

en: Blizzard
nl: Sneeuwstorm

en: Freezing rain
nl: Koude regen

en: Haze
nl: Nevel

en: Blowing snow
nl: Sneeuw

en: Freezing drizzle
nl: Koude motregen

en: Very cold/wind chill
nl: Zeer koud/waterkoud

en: Rain
nl: Regen

en: Weather: Sunny
nl: Weer: zonnig

en: Weather: Snow
nl: Weer: sneeuw

en: Weather: Partly Cloudy
nl: Weer: gedeeltelijk bewolkt

en: Weather: Fog
nl: Weer: mist

en: Weather: Thunderstorms
nl: Weer: onweer

en: Weather: Cloudy
nl: Weer: bewolkt

en: Weather: Rain
nl: Weer: regen

en: %d%% chance of precipitation
nl: %d%% kans op regen

en: %.1fcm snow
nl: %.1fcm sneeuw

en: %.1fin snow
nl: %.1fin sneeuw

en: %.1f-%.1fcm snow
nl: %.1f-%.1fcm sneeuw

en: %.1f-%.1fin snow
nl: %.1f-%.1fin sneeuw

en: Untitled appointment
nl: Afspraak zonder titel

en: 1st
nl: 1e

en: 2nd
nl: 2e

en: 3rd
nl: 3e

en: 4th
nl: 4e

en: 5th
nl: 5e

en: 6th
nl: 6e

en: 7th
nl: 7e

en: 8th
nl: 8e

en: 9th
nl: 9e

en: 10th
nl: 10e

en: 11th
nl: 11e

en: 12th
nl: 12e

en: 13th
nl: 13e

en: 14th
nl: 14e

en: 15th
nl: 15e

en: 16th
nl: 16e

en: 17th
nl: 17e

en: 18th
nl: 18e

en: 19th
nl: 19e

en: 20th
nl: 20e

en: 21st
nl: 21e

en: 22nd
nl: 22e

en: 23rd
nl: 23e

en: 24th
nl: 24ste

en: 25th
nl: 25e

en: 26th
nl: 26e

en: 27th
nl: 27e

en: 28th
nl: 28e

en: 29th
nl: 29e

en: 30th
nl: 30e

en: 31st
nl: 31e

en: High
nl: Hoog

en: Normal
nl: Normaal

en: Low
nl: Laag

note: An empty string is the same as 'None'.
en: Undefined
nl: Ongedefinieerd

note: FIXME: Try to get the parent uri so that we dont have to ask the password again
en: Enter password for %s to enable proxy for user %s
nl: Voer wachtwoord in van %s om de proxy voor gebruiker %s in te schakelen

en: Enter password for %s (user %s)
nl: Wachtwoord invoeren voor %s (gebruiker %s)

en: Invalid argument
nl: Ongeldige argument

en: Backend is busy
nl: Backend is bezig

en: Repository is offline
nl: Opslagplaats offline

en: No such calendar
nl: Kalender bestaat niet

en: Object not found
nl: Object niet gevonden

en: Invalid object
nl: Ongeldig object

en: URI not loaded
nl: URI niet geladen

en: URI already loaded
nl: URI is reeds geladen

en: Permission denied
nl: Operatie niet toegestaan

en: Unknown User
nl: Onbekende gebruiker

en: Object ID already exists
nl: Object-ID bestaat reeds

en: Protocol not supported
nl: Protocol niet ondersteund

en: Operation has been cancelled
nl: Operatie is geannuleerd

en: Could not cancel operation
nl: Kon operatie niet annuleren

en: Authentication required
nl: Aanmelding is vereist

en: A CORBA exception has occurred
nl: Er is een CORBA uitzondering opgetreden

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: No error
nl: Geen fout

en: "%s" expects no arguments
nl: "%s" verwacht geen argumenten

en: "%s" expects one argument
nl: "%s" verwacht Ã©Ã©n argument

en: "%s" expects the first argument to be a string
nl: "%s" verwacht dat het eerste argument een tekenreeks is

en: "%s" expects the first argument to be an ISO 8601 date/time string
nl: "%s" verwacht dat het eerste argument een datum/tijd tekenreeks is in ISO 8601 vorm

en: "%s" expects two arguments
nl: "%s" verwacht twee argumenten

en: "%s" expects the first argument to be a time_t
nl: "%s" verwacht dat het eerste argument een time_t is

en: "%s" expects the second argument to be an integer
nl: "%s" verwacht dat het tweede argument een geheel getal is

en: "%s" expects the second argument to be a time_t
nl: "%s" verwacht dat het tweede argument een time_t is

en: "%s" expects the second argument to be a string
nl: "%s" verwacht dat het tweede argument een tekenreeks is

en: "%s" expects the first argument to be either "any", "summary", or "description", or "location"
nl: "%s" verwacht dat het eerste argument een keuze is uit: "any", "summary", "description" of "location".

en: "%s" expects at least one argument
nl: "%s" verwacht op zijn minst Ã©Ã©n argument

en: "%s" expects all arguments to be strings or one and only one argument to be a boolean false (#f)
nl: "%s" verwacht dat alle argumenten tekenreeksen zijn, of dat slechts Ã©Ã©n argument een boolese: 'onwaar' is (#f)

en: Signing is not supported by this cipher
nl: Ondertekening wordt niet ondersteund door deze sleutel

en: Signing message
nl: Bericht wordt ondertekend

en: Verifying is not supported by this cipher
nl: Het gespecificeerde type word niet ondersteund door deze sleutel

en: Verifying message
nl: Bericht wordt geverifieerd

en: Encryption is not supported by this cipher
nl: Het gespecificeerde type word niet ondersteund door deze sleutel

en: Encrypting message
nl: Bericht wordt versleuteld

en: Decryption is not supported by this cipher
nl: Het gespecificeerde type word niet ondersteund door deze sleutel

en: Decrypting message
nl: Bericht wordt ontcijferd

en: You may not import keys with this cipher
nl: U mag geen sleutels importeren met deze sleutel

en: You may not export keys with this cipher
nl: U mag geen sleutels exporteren met deze sleutel

en: Unable to create cache path
nl: Kon bufferpad niet aanmaken

en: Could not remove cache entry: %s: %s
nl: Kon bufferitem: %s niet verwijderen: %s

en: Could not write log entry: %s
    Further operations on this server will not be replayed when you
    reconnect to the network.
nl: Kon niet in logboek schrijven: %s\n
    "Verdere operaties op deze server zullen niet doorgevoerd worden als u
    "herverbindt met het netwerk.

en: Could not open `%s':
    %s
    Changes made to this folder will not be resynchronized.
nl: Kon '%s' niet openen:
    %s\n
    Veranderingen in deze map zullen niet worden gesynchroniseerd.

en: Resynchronizing with server
nl: Aan het synchroniseren met de server

en: Copy folder content locally for offline operation
nl: De inhoud van de map lokaal kopiëren voor offline gebruik

en: Downloading new messages for offline mode
nl: Bezig met binnenhalen van berichten voor offline gebruik

en: Preparing folder '%s' for offline
nl: Map '%s' wordt voorbereid voor offline gebruik

en: You must be working online to complete this operation
nl: U moet online werken om deze bewerking te voltooien

en: Failed to create pipe to '%s': %s
nl: Aanmaken van pijp naar '%s' mislukt: %s

en: Failed to create child process '%s': %s
nl: Starten van kindproces '%s' mislukt: %s

en: Invalid message stream received from %s: %s
nl: Ongeldige berichtenstroom ontvangen van %s: %s

en: Syncing folders
nl: Map wordt gesynchroniseerd

en: Error parsing filter: %s: %s
nl: Fout bij interpreten bestand: %s: %s

en: Error executing filter: %s: %s
nl: Fout bij uitvoeren filter: %s: %s

en: Unable to open spool folder
nl: Kan de spoolmap niet openen

en: Unable to process spool folder
nl: Kan de spoolmap niet verwerken

en: Getting message %d (%d%%)
nl: Ophalen bericht %d(%d%%)

en: Cannot open message
nl: Kan bericht niet opnemen

en: Failed on message %d
nl: Faalde bij bericht %d

en: Syncing folder
nl: Map wordt gesynchroniseerd

en: Complete
nl: Voltooid

en: Getting message %d of %d
nl: Ophalen bericht %d van %d

en: Failed at message %d of %d
nl: Faalde bij bericht %d van %d

en: Failed to retrieve message
nl: Ophalen bericht mislukt

en: Invalid arguments to (system-flag)
nl: Ongeldige argumenten voor (systeemvlag)

en: Invalid arguments to (user-tag)
nl: Ongeldige argumenten voor (gebruiker)

en: Failed to create create child process '%s': %s
nl: Starten van dochterproces '%s' mislukt: %s

note: A filter search is a search through your filters, ie. your filters is the corpus being searched thru.
en: Error executing filter search: %s: %s
nl: Fout bij uitvoeren filterzoekactie: %s: %s

en: Cannot parse search expression: %s:
    %s
nl: Kan zoekexpressie niet interpreteren: %s:
    %s

en: Error executing search expression: %s:
    %s
nl: Fout bij uitvoeren zoekexpressie: %s:
    %s

en: (match-all) requires a single bool result
nl: (match-all) vereist enkelvoudig booleaans resultaat

en: (match-threads) not allowed inside match-all
nl: (match-threads) niet toegestaan binnen match-all

en: (match-threads) requires a match type string
nl: (match-threads) vereist een tekenreeks type

en: (match-threads) expects an array result
nl: (match-threads) vereist een array als resultaat

en: (match-threads) requires the folder set
nl: (match-threads) vereist ingestelde map

en: Performing query on unknown header: %s
nl: Bezig met zoeken naar onbekende koptekst: %s

en: Unsupported operation: append message: for %s
nl: Opdracht wordt niet ondersteund: bericht achteraan toevoegen: voor %s

en: Unsupported operation: search by expression: for %s
nl: Opdracht wordt niet ondersteund: zoeken op expressie: voor %s

en: Unsupported operation: search by uids: for %s
nl: Opdracht wordt niet ondersteund: zoeken op uids: voor %s

en: Moving messages
nl: Verplaatsen van berichten

en: Copying messages
nl: Berichten worden gekopieerd

en: Learning junk
nl: Leren wat troep is

en: Learning non-junk
nl: Leren wat geen troep is

en: Filtering new message(s)
nl: Nieuwe berichten worden door de filter gehaald

en: Unexpected GnuPG status message encountered:
    
    %s
nl: Onverwacht GnuPG status bericht ontvangen:
    
    %s

en: Failed to parse gpg userid hint.
nl: Interpretatie van de gpg userid hint is mislukt.

en: Failed to parse gpg passphrase request.
nl: Fout tijdens het verwerken van de gpg wachtwoord aanvraag.

en: You need a passphrase to unlock the key for
    user: "%s"
nl: U heeft een wachtwoord nodig om de sleutel voor
    gebruiker "%s" te mogen gebruiken

en: Cancelled.
nl: Geannuleerd.

en: Failed to unlock secret key: 3 bad passphrases given.
nl: Ontgrendelen van de geheime sleutel is mislukt: 3 onjuiste wachtzinnen gegeven.

en: Unexpected response from GnuPG: %s
nl: Onverwacht antwoord van GnuPG: %s

en: Failed to encrypt: No valid recipients specified.
nl: Kan dit bericht niet versleutelen: er zijn geen geldige ontvangers opgegeven.

note: always called on an i/o error
en: Failed to execute gpg: %s
nl: Kon gpg niet starten: %s

en: Could not generate signing data: %s
nl: Kan ondertekeningsdata niet genereren: %s

en: Failed to execute gpg.
nl: Kon gpg niet starten.

en: This is a digitally signed message part
nl: Dit berichtdeel is digitaal ondertekend

en: Cannot verify message signature: Incorrect message format
nl: Kan ondertekening niet verifiëren: Onjuist bericht formaat

en: Cannot verify message signature: could not create temp file: %s
nl: Kan ondertekening niet verifiëren: kan geen tijdelijk bestand maken: %s

en: Could not generate encrypting data: %s
nl: Kan versleutelingsdata niet genereren: %s

en: This is a digitally encrypted message part
nl: Dit berichtdeel is digitaal ondertekend

en: Failed to decrypt MIME part: protocol error
nl: Ontcijferen van het MIME gedeelte is mislukt: protocol fout

en: Cannot decrypt message: Incorrect message format
nl: Kan bericht niet ontcijferen: Onjuist berichtformaat

en: Encrypted content
nl: Versleutelde inhoud

en: Unable to parse message content
nl: Kan de inhoud van het bericht niet ontleden

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Cannot build locking helper pipe: %s
nl: Kon de 'locking helper pipe' niet maken: %s

en: Cannot fork locking helper: %s
nl: Kon locking helper niet forken: %s

en: Could not lock '%s': protocol error with lock-helper
nl: Kon '%s' niet vergrendelen: protocolfout met vergrendelaar

en: Could not lock '%s'
nl: Kon niet vergrendelen: '%s'

en: Could not create lock file for %s: %s
nl: Kon vergrendelingsbestand voor %s niet maken: %s

en: Timed out trying to get lock file on %s. Try again later.
nl: Maximale wachttijd overschreden tijdens het wachten op exclusieve toegang tot bestand %s. Probeer het later opnieuw.

en: Failed to get lock using fcntl(2): %s
nl: Verkrijgen van vergrendeling met fcntl(2) mislukt: %s

en: Failed to get lock using flock(2): %s
nl: Verkrijgen van vergrendeling met flock(2) mislukt: %s

en: Could not check mail file %s: %s
nl: Kon postbusbestand %s niet controleren: %s

en: Could not open mail file %s: %s
nl: Kon postbusbestand %s niet openen: %s

en: Could not open temporary mail file %s: %s
nl: Kon tijdelijk postbusbestand %s niet openen: %s

en: Failed to store mail in temp file %s: %s
nl: Fout bij opslaan post in tijdelijk bestand %s: %s

en: Could not create pipe: %s
nl: Kon de pijp niet maken: %s

en: Could not fork: %s
nl: Kon niet starten: %s

en: Movemail program failed: %s
nl: Movemail programma mislukt: %s

en: (Unknown error)
nl: (Onbekende fout)

en: Error reading mail file: %s
nl: Fout bij het lezen van postbusbestand: %s

en: Error writing mail temp file: %s
nl: Fout bij opslaan van tijdelijk postbusbestand: %s

en: Error copying mail temp file: %s
nl: Fout bij opslaan van tijdelijk postbusbestand: %s

en: parse error
nl: analysefout

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: cannot create thread
nl: kan geen 'thread' maken

en: Resolving: %s
nl: Resolving "%s"

en: Host lookup failed
nl: Opzoeken host mislukt

en: Host lookup failed: %s: %s
nl: Host opzoeken mislukt: %s: %s

en: Resolving address
nl: Adres wordt opgezocht

en: Name lookup failed
nl: Opzoeken naam mislukt

en: Name lookup failed: %s
nl: Naam opzoeken mislukt: %s

en: Syncing messages in folder '%s' to disk
nl: Synchroniseren van berichten in de map '%s' naar schijf

en: Cannot write offline journal for folder `%s': %s
nl: Kan het offline journaal voor de map `%s' niet schrijven: %s

en: Virtual folder email provider
nl: Virtuele map e-mail aanbieder

en: For reading mail as a query of another set of folders
nl: Voor het lezen van post als een zoekopdracht op een verzameling mappen

en: Could not load %s: Module loading not supported on this system.
nl: Kon %s niet laden. Module laden niet ondersteund door dit systeem

en: Could not load %s: %s
nl: Kon %s niet laden: %s

en: Could not load %s: No initialization code in module.
nl: Kon %s niet laden: Geen initialisatie code in de module.

en: No provider available for protocol `%s'
nl: Geen aanbieder beschikbaar voor protocol `%s'

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: This option will connect to the server using an anonymous login.
nl: Deze optie logt anoniem in op de imapserver

en: Authentication failed.
nl: Aanmelding mislukt

en: Invalid email address trace information:
    %s
nl: Ongeldige trace-informatie voor e-mailadres:
    %s

en: Invalid opaque trace information:
    %s
nl: Ongeldige opaque trace-informatie:
    %s

en: Invalid trace information:
    %s
nl: Ongeldige trace-informatie:
    %s

en: This option will connect to the server using a secure CRAM-MD5 password, if the server supports it.
nl: Deze optie zal verbinding maken met de server met een veilig CRAM-MD5 wachtwoord, indien de server dat ondersteund.

en: This option will connect to the server using a secure DIGEST-MD5 password, if the server supports it.
nl: Deze optie zal verbinding maken met de server met een veilig DIGEST-MD5 wachtwoord, indien de server dat ondersteund.

en: Server challenge too long (>2048 octets)
nl: Server-'challenge' te lang (>2048 octets)

en: Server challenge invalid
nl: Server-'challenge' ongeldig

en: Server challenge contained invalid "Quality of Protection" token
nl: Server-'challenge' bevat ongeldig "Quality of Protection"-bewijs

en: Server response did not contain authorization data
nl: Het serverantwoord bevatte geen autorisatiegegevens

en: Server response contained incomplete authorization data
nl: Het serverantwoord bevatte onvolledige autorisatiegegevens

en: Server response does not match
nl: Het serverantwoord komt niet overeen

en: This option will connect to the server using Kerberos 5 authentication.
nl: Deze optie zal bij het verbinden met de server gebruik maken van Kerberos-5-aanmelding.

en: The specified mechanism is not supported by the provided credential, or is unrecognized by the implementation.
nl: Het gespecificeerde mechanisme wordt niet ondersteund door de gegeven informatie, of wordt niet herkend door de implementatie.

en: The provided target_name parameter was ill-formed.
nl: De gegeven doelnaam parameter is niet goed geformatteerd.

en: The provided target_name parameter contained an invalid or unsupported type of name.
nl: De gegeven doelnaam parameter bevat een ongeldige of niet ondersteund naamtype.

en: The input_token contains different channel bindings to those specified via the input_chan_bindings parameter.
nl: Het input_token bevat verschillende kanaalbindingen naar diegene gespecificeerd via de input_chan_bindings parameter.

en: The input_token contains an invalid signature, or a signature that could not be verified.
nl: Het input_token bevat een ongeldige handtekening, of een handtekening die niet gecontroleerd kon worden.

en: The supplied credentials were not valid for context initiation, or the credential handle did not reference any credentials.
nl: De gegeven informatie is niet geldig voor omgevingsinitialisatie, of er is geen informatie gegeven.

en: The supplied context handle did not refer to a valid context.
nl: Geen geldige omgeving gegeven.

en: The consistency checks performed on the input_token failed.
nl: Geldigheidscontrole van het input_token mislukt.

en: The consistency checks performed on the credential failed.
nl: Geldigheidscontrole van de informatie mislukt.

en: The referenced credentials have expired.
nl: De referentie-informatie is verlopen.

en: Bad authentication response from server.
nl: Fout aanmeldingsantwoord van server.

en: Unsupported security layer.
nl: Niet ondersteunde beveiligingslaag.

en: This option will connect to the server using Kerberos 4 authentication.
nl: Deze optie zal bij het verbinden met de server gebruik maken van Kerberos-4-aanmelding.

en: Could not get Kerberos ticket:
    %s
nl: Kon Kerberos ticket niet verkrijgen:
    %s

en: This option will connect to the server using a simple password.
nl: Deze optie zal bij het verbinden met de server het wachtwoord versturen als platte tekst.

en: Unknown authentication state.
nl: Onbekende aanmeldingsstatus

en: This option will connect to a Windows-based server using NTLM / Secure Password Authentication.
nl: Deze optie zal bij het verbinden met een windows-server gebruik maken van NTLM / Beveiligde wachtwoordidentificatie.

en: PLAIN
nl: PLAT

en: POP before SMTP
nl: POP voor SMTP

en: This option will authorise a POP connection before attempting SMTP
nl: Deze optie geeft aan dat eerst POP-verbinding wordt gestart, voordat SMTP geprobeerd wordt

en: POP Source URI
nl: POP Bron URI

en: POP Before SMTP auth using an unknown transport
nl: POP voor SMTP gebruikmakend van een onbekend transportmedium

en: POP Before SMTP auth using a non-pop source
nl: POP voor SMTP gebruikmakend van een niet-POP bron

en: Regular expression compilation failed: %s: %s
nl: Compileren van reguliere expressie mislukt: %s: %s

en: URL '%s' needs a username component
nl: URL '%s' heeft een gebruikersnaamcomponent nodig

en: URL '%s' needs a host component
nl: URL '%s' heeft een machinenaamcomponent nodig

en: URL '%s' needs a path component
nl: URL '%s' heeft een padcomponent nodig

en: Could not create directory %s:
    %s
nl: Kon de directory %s niet aanmaken:
    %s

en: Cannot find certificate for '%s'
nl: Kan certificaat voor '%s' niet vinden

en: Cannot create CMS message
nl: Kan geen CMS-bericht aanmaken

en: Cannot create CMS signed data
nl: Kan geen CMS-ondertekende-data aanmaken

en: Cannot attach CMS signed data
nl: Kan geen CMS-ondertekende-data bijvoegen

en: Cannot attach CMS data
nl: Kan geen CMS-data bijvoegen

en: Cannot create CMS Signer information
nl: Kan geen CMS-ondertekenaarsinfo aanmaken

en: Cannot find certificate chain
nl: Kan certificaatketting niet vinden

en: Cannot add CMS Signing time
nl: Kan CMS ontertekeninstijd niet toevoegen

en: Encryption certificate for '%s' does not exist
nl: Het versleutelingscertificaat voor '%s' bestaat niet

en: Cannot add SMIMEEncKeyPrefs attribute
nl: Kan SMIMEEncKeyPrefs attribuut niet toevoegen

en: Cannot add MS SMIMEEncKeyPrefs attribute
nl: Kan MS SMIMEEncKeyPrefs attribuut niet toevoegen

en: Cannot add encryption certificate
nl: Kan encryptiecertificaat niet toevoegen

en: Cannot add CMS Signer information
nl: Kan CMS ontertekenaars info niet toevoegen

en: Cannot create encoder context
nl: Kan geen versleutelingscontext maken

en: Failed to add data to CMS encoder
nl: Fout bij toevoegen data aan CMS encoder

en: Failed to encode data
nl: Versleutelen van data mislukt

en: Unverified
nl: Ongeverifieerd

en: Good signature
nl: Correcte handtekening

en: Bad signature
nl: Slechte handtekening

en: Content tampered with or altered in transit
nl: Er is met de inhoud geknoeit of de inhoud is gewijzigd tijdens verzending

en: Signing certificate not found
nl: Ondertekeningscertificaat niet gevonden

en: Signing certificate not trusted
nl: Ondertekeningscertificaat niet vertrouwd

en: Signature algorithm unknown
nl: Ondertekeningsalgoritme onbekend

en: Signature algorithm unsupported
nl: Ondertekeningsalgoritme niet ondersteund

en: Malformed signature
nl: Misvormde handtekening

en: Processing error
nl: Analysefout

en: No signed data in signature
nl: Geen ondertekende data in handtekening

en: Digests missing from enveloped data
nl: Samenvattingen ontbreken in omhulde gegevens

en: Cannot calculate digests
nl: Kan samenvattingen niet berekenen

en: Cannot set message digests
nl: Kan berichtsamenvattingen niet instellen

en: Certificate import failed
nl: Certificaatimport mislukt

en: Certificate is the only message, cannot verify certificates
nl: Bericht met enkel een certificaat, kan certificaten niet verifiëren

en: Certificate is the only message, certificates imported and verified
nl: Bericht met enkel certificaat, certificaten geïmporteerd en geverifieerd

en: Cannot find signature digests
nl: Kan ondertekeningsamenvattingen niet vinden

en: Signer: %s <%s>: %s
nl: Ondertekenaar: %s <%s>: %s

en: Decoder failed
nl: Decoderen mislukt

en: Cannot find certificate for `%s'
nl: Kan geen certificaat voor '%s' vinden

en: Cannot find common bulk encryption algorithm
nl: Kan geen algemeen bulkcoderingsalgoritme vinden

note: PORT_GetError(); ??
en: Cannot allocate slot for encryption bulk key
nl: Kan geen slot toewijzen voor bulkcoderingssleutel

en: Cannot create CMS Message
nl: Kan geen CMS-bericht aanmaken

en: Cannot create CMS Enveloped data
nl: Kan geen CMS EnvelopedData maken

en: Cannot attach CMS Enveloped data
nl: Kan CMS EnvelopedData niet bijvoegen

en: Cannot attach CMS data object
nl: Kan CMS-gegevensobject niet bijvoegen

en: Cannot create CMS Recipient information
nl: Kan geen CMS ontvangersinformatie maken

en: Cannot add CMS Recipient information
nl: Kan geen CMS ontvangersinfo toevoegen

en: Failed to add data to encoder
nl: Kon gegevens niet toevoegen aan codeerder

en: Decoder failed, error %d
nl: Decoderen mislukt, error %d

en: S/MIME Decrypt: No encrypted content found
nl: S/MIME Decrypten: Geen versleutelde inhoud gevonden

en: import keys: unimplemented
nl: sleutels importeren: niet geÃ¯mplementeerd

en: export keys: unimplemented
nl: sleutels exporteren: niet geimplementeerd

en: Cannot get folder: Invalid operation on this store
nl: Kan map niet verkrijgen: Ongeldige bewerking op deze opslag

en: Cannot create folder `%s': folder exists
nl: Kan map `%s' niet aanmaken: map bestaat reeds

en: Cannot create folder: Invalid operation on this store
nl: Kan map niet maken: Ongeldige bewerking op deze opslag

en: Cannot create folder: %s: folder exists
nl: Kan map niet aanmaken: %s: map bestaat reeds

en: Cannot delete folder: %s: Invalid operation
nl: Kon map: %s niet verwijderen: Ongeldige bewerking

en: Cannot rename folder: %s: Invalid operation
nl: Kon de naam van de map: %s niet wijzigen: ongeldige bewerking

note: the name of the Trash folder, used for deleted messages
en: Trash
nl: Prullenbak

note: the name of the Junk folder, used for spam messages
en: Junk
nl: Troep

en: Unable to get issuer's certificate
nl: Kan certificaat van eigenaar niet ophalen

en: Unable to get Certificate Revocation List
nl: Kan certificaat-herroepingslijst niet ophalen

en: Unable to decrypt certificate signature
nl: Kan ondertekening van certificaat niet decoderen

en: Unable to decrypt Certificate Revocation List signature
nl: Kan handtekening van de certificaat-herroepingslijst niet decoderen

en: Unable to decode issuer's public key
nl: Kan de publieke sleutel niet decoderen

en: Certificate signature failure
nl: Certificaatondertekening-fout

en: Certificate Revocation List signature failure
nl: Fout in certificaat-herroepingslijst

en: Certificate not yet valid
nl: Certificaat nog niet geldig

en: Certificate has expired
nl: Certificaat is verlopen

en: CRL not yet valid
nl: CRL nog niet geldig

en: CRL has expired
nl: CRL is verlopen

en: Error in CRL
nl: Fout in CRL

en: Out of memory
nl: Geen geheugen meer

en: Zero-depth self-signed certificate
nl: Direct zelfondertekend certificaat

en: Self-signed certificate in chain
nl: Zelf-ondertekend certificaat in sleutelbos

en: Unable to get issuer's certificate locally
nl: Kan het certificaat niet lokaal vinden

en: Unable to verify leaf signature
nl: Kan ondertekening niet verifiëren

en: Certificate chain too long
nl: Certificaat sleutelbos te groot

en: Certificate Revoked
nl: Certificaat herroepen

en: Invalid Certificate Authority (CA)
nl: Ongeldige Certificaat Authoriteit (CA)

en: Path length exceeded
nl: Pad lengte overschreden

en: Invalid purpose
nl: Ongeldig doel

en: Certificate untrusted
nl: Certificaat is niet te vertrouwen

en: Certificate rejected
nl: Certificaat geweigerd

en: Subject/Issuer mismatch
nl: Onderwerp/eigenaar komt niet overeen

en: AKID/SKID mismatch
nl: AKID/SKID komt niet overeen

en: AKID/Issuer serial mismatch
nl: AKID/Uitgever serienummer komt niet overeen

en: Key usage does not support certificate signing
nl: Sleutelgebruik ondersteunt geen ondertekenen van certificaten

en: Error in application verification
nl: Fout bij toepassingsverificatie

en: Issuer:            %s
    Subject:           %s
    Fingerprint:       %s
    Signature:         %s
nl: Uitgever:        %s
    Onderwerp:        %s
    Vingerafdruk:        %s
    Handtekening:        %s

en: GOOD
nl: GOED

en: BAD
nl: SLECHT

en: Bad certificate from %s:
    
    %s
    
    %s
    
    Do you wish to accept anyway?
nl: Slecht certificaat van %s:
    
    %s
    
    %s
    
    Wilt u het alsnog accepteren?

note: construct our user prompt
en: SSL Certificate check for %s:
    
    %s
    
    Do you wish to accept?
nl: SSL Certificaatcontrole voor %s:
    
    %s
    
    Wilt u dit accepteren?

en: Certificate problem: %s
    Issuer: %s
nl: Certificaatprobleem: %s
    Eigenaar: %s

en: Bad certificate domain: %s
    Issuer: %s
nl: Slechte certificaatomgeving: %s
    Eigenaar: %s

en: Certificate expired: %s
    Issuer: %s
nl: Certificaat verlopen op: %s
    Eigenaar: %s

en: Certificate revocation list expired: %s
    Issuer: %s
nl: Certificaat herroepingslijst is verlopen op: %s
    Eigenaar: %s

en: Could not parse URL `%s'
nl: kon URL %s niet verwerken

en: Error storing `%s': %s
nl: Fout bij opslaan van `%s': %s

en: No such message %s in %s
nl: Dergelijk bericht %s bestaat niet in %s

en: Cannot copy or move messages into a Virtual Folder
nl: Kan berichten niet naar een VMap verplaatsen of kopiëren

en: Unmatched
nl: Niet passend

en: Cannot delete folder: %s: No such folder
nl: Kon map: %s niet verwijderen: map bestaat niet

en: Cannot rename folder: %s: No such folder
nl: Kon de naam van map: %s niet wijzigen naar: map bestaat niet

en: Cannot copy messages to the Trash folder
nl: Kan het bericht niet naar de Trash map kopiëren

en: Cannot copy messages to the Junk folder
nl: Kan berichten niet kopiëren naar troep-map

en: Cannot get message: %s
      %s
nl: Kan bericht niet verkrijgen: %s
      %s

en: No such message
nl: Een dergelijk bericht bestaat niet

en: User cancelled
nl: Gebruiker geannuleerd

en: Cannot get message %s: %s
nl: Kan bericht: %s niet verkrijgen: %s

en: This message is not available in offline mode.
nl: Dit bericht is niet beschikbaar in offline modus.

en: Could not get message
nl: Kon bericht niet verkrijgen

en: Could not load summary for %s
nl: Kon samenvatting voor %s niet laden

en: Cannot create message: %s
nl: Aanmaken van bericht mislukt: %s

en: Cannot append message to folder `%s': %s
nl: Kan bericht niet toevoegen aan map `%s': %s

en: Cannot get folder container %s
nl: Kan mappen container %s niet verkrijgen

en: Cannot append message in offline mode: cache unavailable
nl: Kan bericht niet toevoegen in offline modus: cache niet beschikbaar

en: Cannot append message in offline mode: %s
nl: Kan bericht niet toevoegen in offline modus: %s

en: Checking for new mail
nl: Zoeken naar nieuwe e-mail

en: Check for new messages in all folders
nl: Controleer op nieuwe berichten in alle mappen

en: Options
nl: Opties

en: Apply filters to new messages in Inbox on this server
nl: Pas filters toe op alle nieuwe berichten in de inbox op deze server

en: Check new messages for Junk contents
nl: Controleer nieuwe berichten op troep

en: Only check for Junk messages in the INBOX folder
nl: Controleer enkel op troep in nieuwe berichten in de inbox map

en: Automatically synchronize account locally
nl: Account automatisch lokaal synchroniseren

en: SOAP Settings
nl: SOAP instellingen

en: Post Office Agent SOAP Port:
nl: Postkantoor-agent SOAP poort:

en: For accessing Novell GroupWise servers
nl: Voor het benaderen van Novell Groupwise-servers

en: Password
nl: Wachtwoord

en: This option will connect to the GroupWise server using a plaintext password.
nl: Deze optie zal met de GroupWise-server verbinden met behulp van een wachtwoord in platte tekst.

en: Host or user not available in url
nl: Hostcomputer of gebruiker niet beschikbaar in url

en: %sPlease enter the GroupWise password for %s@%s
nl: %sVoer het GroupWise wachtwoord in voor %s@%s

en: You didn't enter a password.
nl: U heeft geen wachtwoord ingevoerd.

en: Unable to authenticate to GroupWise server.
nl: Fout bij het aanmelden bij de GroupWise server.

en: Some features may not work correctly with your current server version
nl: Bepaalde functies werken mogelijk niet correct met uw huidige server-versie

en: No such folder %s
nl: Map `%s' bestaat niet

en: Fetching summary information for new messages
nl: Ophalen van samenvattingsinformatie van nieuwe berichten

en: Cannot get folder info in offline mode.
nl: Kan geen mapinformatie verkrijgen in offline modus.

en: Cannot create GroupWise folders in offline mode.
nl: Kan geen GroupWise mappen in offline modus aanmaken.

en: Cannot delete GroupWise folders in offline mode.
nl: Kan geen GroupWise mappen verwijderen in offline modus.

en: Cannot rename Groupwise folder `%s' to `%s'
nl: Kan de GroupWise map `%s' niet hernoemen naar `%s'

en: Cannot rename GroupWise folders in offline mode.
nl: Kan geen GroupWise mappen hernoemen in offline modus.

en: GroupWise service for %s on %s
nl: GroupWise service voor %s op %s

en: GroupWise mail delivery via %s
nl: GroupWise postaflevering via %s

en: Sending Message
nl: Bericht wordt verstuurd

en: Operation cancelled
nl: Operatie geannuleerd

en: Server unexpectedly disconnected: %s
nl: Server verbrak onverwacht de verbinding: %s

note: for imap ALERT codes, account user@host we might get a ']' from a BAD response since we +12, but who cares?
en: Alert from IMAP server %s@%s:
    %s
nl: Alarm van IMAP-server %s@%s:
    %s

en: Unexpected response from IMAP server: %s
nl: Onverwacht antwoord van IMAP-server: %s

en: IMAP command failed: %s
nl: IMAP-opdracht mislukt: %s

en: Server response ended too soon.
nl: Het antwoord van de server eindigde te snel.

en: IMAP server response did not contain %s information
nl: Het antwoord van de IMAP-server bevatte geen %s informatie

en: Unexpected OK response from IMAP server: %s
nl: De IMAP-server gaf onverwacht een 'OK' antwoord: %s

en: Could not create directory %s: %s
nl: Kon directory %s niet maken: %s

en: Folder was destroyed and recreated on server.
nl: Map is vernietigd en opnieuw gemaakt op de server.

note: Check UIDs and flags of all messages we already know of.
en: Scanning for changed messages
nl: Bezig met zoeken naar veranderde berichten

en: Unable to retrieve message: %s
nl: Ophalen van bericht mislukt: %s

en: This message is not currently available
nl: Dit bericht is nu niet beschikbaar

en: Incomplete server response: no information provided for message %d
nl: Het antwoord van de server is niet compleet: geen informatie ontvangen voor bericht %d

en: Incomplete server response: no UID provided for message %d
nl: Het antwoord van de server is niet compleet: geen UID voor bericht %d

en: Unexpected server response: Identical UIDs provided for messages %d and %d
nl: Onverwacht server antwoord: Identieke UIDs voor bericht %d en %d

en: Could not find message body in FETCH response.
nl: Kon bericht inhoud niet vinden in FETCH-antwoord.

en: Could not open cache directory: %s
nl: Kon buffermap %s niet openen

en: Failed to cache message %s: %s
nl: Bufferen van bericht %s mislukt: %s

en: Failed to cache %s: %s
nl: Bufferen van bericht %s mislukt: %s

en: Checking for New Mail
nl: Controleren op nieuwe e-mail

en: C_heck for new messages in all folders
nl: Controleer op nieuwe beric_hten in alle mappen

en: Connection to Server
nl: Verbinden met server

en: _Use custom command to connect to server
nl: _Gebruik een aangepaste opdracht om met de server te verbinden

en: Command:
nl: Opdracht:

en: Folders
nl: Mappen

en: _Show only subscribed folders
nl: _Laat alleen de aangemelde mappen zien

en: O_verride server-supplied folder namespace
nl: O_verschrijf servergegeven mappen naamruimte

en: Namespace
nl: Naamruimte:

en: _Apply filters to new messages in INBOX on this server
nl: P_as filters toe op alle nieuwe berichten in de INBOX op deze server

en: Check new messages for _Junk contents
nl: Controleer nieuwe berichten op _troep

en: Only check for Junk messa_ges in the INBOX folder
nl: Controleer enkel op troep in nieuwe berichten in de INBOX map

en: Automatically synchroni_ze remote mail locally
nl: Automatisch lokaal synchroni_seren met post op afstand

en: For reading and storing mail on IMAP servers.
nl: Voor het lezen en opslaan van post op IMAP servers.

en: This option will connect to the IMAP server using a plaintext password.
nl: Deze optie zal bij het verbinden met de IMAP-server het wachtwoord versturen als platte tekst.

en: IMAP server %s
nl: IMAP-server %s

en: IMAP service for %s on %s
nl: IMAP-dienst voor %s op %s

en: Could not connect to %s: %s
nl: Kon niet verbinden met %s: %s

en: SSL unavailable
nl: SSL is niet beschikbaar

en: Connection cancelled
nl: Verbinding geannuleerd

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode: %s
nl: Fout bij opzetten van beveiligde verbinding met IMAP-server %s: %s

en: STARTTLS not supported
nl: STARTTLS niet ondersteund

en: SSL negotiations failed
nl: SSL-onderhandelingen mislukt

en: SSL is not available in this build
nl: SSL is niet beschikbar in deze bouw

en: Could not connect with command "%s": %s
nl: Kon niet verbinden met opdracht "%s": %s

en: IMAP server %s does not support requested authentication type %s
nl: IMAP-server %s ondersteunt het gevraagde aanmeldingstype %s niet

en: No support for authentication type %s
nl: Geen ondersteuning voor aanmeldingstype %s

en: %sPlease enter the IMAP password for %s@%s
nl: %sVoer het IMAP-wachtwoord voor %s@%s in

en: Unable to authenticate to IMAP server.
    %s
nl: Fout bij het aanmelden bij de IMAP-server.
    %s

en: The folder name "%s" is invalid because it contains the character "%c"
nl: De mapnaam "%s" is ongeldig omdat deze het teken "%c" bevat

en: The parent folder is not allowed to contain subfolders
nl: De map kan geen submappen bevatten

en: Cannot create folder `%s': folder exists.
nl: Kan map `%s' niet aanmaken: map bestaat reeds.

en: Unknown parent folder: %s
nl: Onbekende oudermap: %s

en: Failed sending command to IMAP server %s: %s
nl: Versturen van opdracht naar IMAP-server %s mislukt: %s

en: Unexpected response from IMAP4 server %s: %s
nl: Onverwacht antwoord van IMAP-server %s: %s

en: Unexpected greeting from IMAP server %s.
nl: Onverwachte begroeting van IMAP-server %s.

en: Cannot select folder `%s': Invalid mailbox name
nl: Kan de map `%s' niet selecteren: Ongeldige mailbox naam

en: Cannot select folder `%s': Bad command
nl: Kan de map `%s' niet selecteren: Opdracht onjuist

en: IMAP4 server %s unexpectedly disconnected: %s
nl: De verbinding is onverwacht verbroken door IMAP4-server %s: %s

en: Enable Mailing-List detection required for some filter and vFolder rules
nl: Mailinglijst-detectie aanzetten. Dit is nodig voor bepaalde filters en vFolder-regels.

en: Cannot access folder `%s': %s
nl: Kan map niet benaderen `%s': %s

en: Cannot sync flags to folder `%s': Unknown
nl: Kan mapeigenschappen niet synchroniseren met map `%s': Onbekend

en: Cannot sync flags to folder `%s': Bad command
nl: Kan mapeigenschappen niet synchroniseren met map `%s': Ongeldige opdracht

en: Cannot expunge folder `%s': Unknown
nl: Kan map `%s' niet leegmaken: Onbekend

en: Cannot expunge folder `%s': Bad command
nl: Kan map `%s' niet leegmaken: Opdracht onjuist

en: Cannot get message %s from folder `%s': No such message
nl: Kan bericht %s niet uit map `%s' verkrijgen: Zo'n bericht bestaat niet

en: Cannot get message %s from folder `%s': Bad command
nl: Kan bericht %s niet uit map `%s' verkrijgen: Opdracht onjuist

en: Cannot append message to folder `%s': Folder is read-only
nl: Kan bericht niet toevoegen aan map `%s': Map is alleen-lezen

en: Cannot append message to folder `%s': Unknown error
nl: Kan het bericht niet toevoegen aan map `%s': Onbekende fout

en: Cannot append message to folder `%s': Bad command
nl: Kan het bericht niet toevoegen aan map `%s': Opdracht onjuist

en: Cannot move messages from folder `%s' to folder `%s': Unknown
nl: Kan de berichten van map `%s' niet verplaatsen naar map `%s': Onbekend

en: Cannot copy messages from folder `%s' to folder `%s': Unknown
nl: Kan de berichten van map `%s' niet kopiëren naar map `%s': Onbekend

en: Cannot move messages from folder `%s' to folder `%s': Bad command
nl: Kan de berichten van map `%s' niet verplaatsen naar map `%s': Opdracht onjuist

en: Cannot copy messages from folder `%s' to folder `%s': Bad command
nl: Kan de berichten van map `%s' niet kopiëren naar map `%s': Opdracht onjuist

en: For reading and storing mail on IMAPv4rev1 servers.
nl: Voor het lezen en opslaan van post op IMAPv4rev1 servers.

en: This option will connect to the IMAPv4rev1 server using a plaintext password.
nl: Deze optie zal bij het verbinden met de IMAPv4rev1-server het wachtwoord versturen als platte tekst.

en: Cannot authenticate to IMAP server %s using the %s authentication mechanism
nl: Authenticatie met de IMAP-server %s met het authenticatie mechanisme %s is mislukt

en: %sPlease enter the IMAP password for %s on host %s
nl: %sVoer het IMAP wachtwoord in voor %s op host %s

en: Cannot authenticate to IMAP server %s using %s
nl: Authenticatie op IMAP-server %s middels %s mislukt

en: Cannot create IMAP folders in offline mode.
nl: Kan geen IMAP mappen aanmake in offline modus.

en: Cannot get folder `%s' on IMAP server %s: Unknown
nl: Kan map `%s' niet verkrijgen van IMAP-server `%s': Onbekend

en: Cannot create folder `%s': Invalid mailbox name
nl: Kan de map `%s' niet aanmaken: Ongeldige mailbox naam

en: Cannot create folder `%s': Bad command
nl: Kan de map `%s' niet aanmaken: Ongeldige opdracht

en: Cannot delete folder `%s': Special folder
nl: Kan de map %s niet verwijderen: Speciale map

en: Cannot delete IMAP folders in offline mode.
nl: Kan geen IMAP mappen verwijderen in offline modus.

en: Cannot delete folder `%s': Invalid mailbox name
nl: Kan de map `%s' niet verwijderen: Naam mailbox ongeldig

en: Cannot delete folder `%s': Bad command
nl: Kan map `%s' niet verwijderen: Opdracht onjuist

en: Cannot rename folder `%s' to `%s': Special folder
nl: Kan map `%s' niet hernoemen naar `%s': Speciale map

en: Cannot rename IMAP folders in offline mode.
nl: Kan geen IMAP mappen hernoemen in offline mode.

en: Cannot rename folder `%s' to `%s': Invalid mailbox name
nl: Kan map `%s' niet hernoemen naar `%s': Naam mailbox ongeldig

en: Cannot rename folder `%s' to `%s': Bad command
nl: Kan map `%s' niet hernoemen naar `%s': Opdracht onjuist

en: Cannot get %s information for pattern `%s' on IMAP server %s: %s
nl: Kan geen %s informatie verkrijgen voor patroon `%s' van IMAP-server %s: %s

en: Bad command
nl: Ongeldige opdracht

en: Cannot subscribe to IMAP folders in offline mode.
nl: Kan niet inschrijven op IMAP mappen in offline modus.

en: Cannot subscribe to folder `%s': Invalid mailbox name
nl: Kan niet inschrijven voor map `%s': Ongeldige postbusnaam

en: Cannot subscribe to folder `%s': Bad command
nl: Kan niet inschrijven voor map `%s': Slechte opdracht

en: Cannot unsubscribe from IMAP folders in offline mode.
nl: Kan niet uitschrijven bij map IMAP mappen in offline modus.

en: Cannot unsubscribe from folder `%s': Invalid mailbox name
nl: Kan niet uitschrijven bij map `%s': Ongeldige postbusnaam

en: Cannot unsubscribe from folder `%s': Bad command
nl: Kan niet uitschrijven bij map `%s': Slechte opdracht

en: Fetching envelopes for new messages
nl: Bezig met ophalen van enveloppen voor nieuwe berichten

en: Unexpected token in response from IMAP server %s:
nl: Onverwacht antwoord van IMAP-server %s:

en: No data
nl: Geen data

en: IMAP server %s unexpectedly disconnected: %s
nl: De verbinding is onverwacht verbroken door de IMAP-server %s: %s

en: Message storage
nl: Berichtenopslag

en: Experimental IMAP 4(.1) client
    This is untested and unsupported code, you want to use plain imap instead.
    
     !!! DO NOT USE THIS FOR PRODUCTION EMAIL  !!!
nl: Experimentele IMAP 4(.1) client
    Dit is niet geteste en niet ondersteunde programmacode. U kunt beter gewone imap gebruiken.
    
    !!! GEBUIK DIT NIET VOOR PRODUCTIE E-MAIL !!!

en: Could not connect to %s (port %s): %s
nl: Kon niet verbinden met %s (poort %s): %s

en: Could not connect to POP server on %s
nl: Kon niet verbinden met POP-server op %s

en: Index message body data
nl: Indexeer bericht body data

note: /var/spool/mail relative path + protocol
en: mailbox:%s (%s)
nl: postbus: %s: (%s)

en: Use the `.folders' folder summary file (exmh)
nl: Het '.folders' samenvattingsbestand gebruiken (exmh)

en: MH-format mail directories
nl: MH-formaat postbussen

en: For storing local mail in MH-like mail directories.
nl: Voor het opslaan van lokale post in MH-achtige postbussen.

en: Local delivery
nl: Lokale bezorging

en: For retrieving (moving) local mail from standard mbox formated spools into folders managed by Evolution.
nl: Voor het ophalen (verplaatsen) van lokale post uit standaard mbox-buffers naar door Evolution beheerde mappen.

en: Apply filters to new messages in INBOX
nl: Pas filters toe op nieuwe berichten in de INBOX

en: Maildir-format mail directories
nl: Maildir-formaat mail direcories

en: For storing local mail in maildir directories.
nl: Voor het opslaan van lokale post in maildir directories.

en: Store status headers in Elm/Pine/Mutt format
nl: Status-kopteksten in Elm/Pine/Mutt formaat opslaan

en: Standard Unix mbox spool or directory
nl: Standaard Unix mbox spool of map

en: For reading and storing local mail in external standard mbox spool files.
    May also be used to read a tree of Elm, Pine, or Mutt style folders.
nl: Voor het lezen en opslaan van lokale post in externe standaard mbox-bufferbestanden.
    Kan ook gebruikt worden om een Elm, Pine of Mutt map in te lezen.

en: Store root %s is not an absolute path
nl: Opslaglocatie %s is geen absoluut pad

en: Store root %s is not a regular directory
nl: Opslag `%s' is geen normale directory

en: Cannot get folder: %s: %s
nl: Kan map niet verkrijgen: %s: %s

en: Local stores do not have an inbox
nl: Lokale opslaglocaties hebben geen postbus-in

en: Local mail file %s
nl: Lokaal postbusbestand %s

en: Could not rename folder %s to %s: %s
nl: Kon de naam van map %s niet wijzigen naar %s: %s

en: Could not rename '%s': %s
nl: Kon '%s' niet hernoemen: %s

en: Could not delete folder summary file `%s': %s
nl: Kon samenvattingsbestand van map `%s' niet verwijderen: %s

en: Could not delete folder index file `%s': %s
nl: Kon indexbestand van map `%s' niet verwijderen: %s

en: Could not delete folder meta file `%s': %s
nl: Kon samenvattingsbestand van map `%s' niet verwijderen: %s

en: Could not save summary: %s: %s
nl: Kon samenvatting %s niet opslaan: %s

en: Unable to add message to summary: unknown reason
nl: Kan geen bericht toevoegen aan de korte inhoud: onbekende reden

en: Maildir append message cancelled
nl: Maildir bericht toevoegen geannuleerd

en: Cannot append message to maildir folder: %s: %s
nl: Kan bericht niet toevoegen aan maildir-map: %s: %s

en: Cannot get message: %s from folder %s
      %s
nl: Kan bericht %s uit folder %s niet verkrijgen
      %s

en: Invalid message contents
nl: Ongeldige berichtinhoud

en: Cannot create folder `%s': %s
nl: Kan map niet aanmaken: `%s': %s

en: Cannot get folder `%s': %s
nl: Kan map niet verkrijgen `%s': %s

en: Cannot get folder `%s': folder does not exist.
nl: Kan `%s' map niet verkrijgen: map bestaat niet.

en: Cannot get folder `%s': not a maildir directory.
nl: Kan map `%s' niet verkrijgen: is geen maildir map.

en: Could not delete folder `%s': %s
nl: Kon map `%s' niet verwijderen: %s

en: not a maildir directory
nl: geen maildir-directory

en: Could not scan folder `%s': %s
nl: Kon map `%s' niet scannen: %s

en: Cannot open maildir directory path: %s: %s
nl: Kon maildir directory path niet openen: %s: %s

en: Checking folder consistency
nl: Mapconsistentie wordt gecontroleerd

en: Checking for new messages
nl: Bezig met controleren op nieuwe berichten

en: Storing folder
nl: Map wordt opgeslagen

en: Cannot create folder lock on %s: %s
nl: Kan map niet verkrijgen: %s: %s

en: Cannot open mailbox: %s: %s
nl: Kon postbus niet openen: %s: %s

en: Mail append cancelled
nl: Mail toevoegen geannuleerd

en: Cannot append message to mbox file: %s: %s
nl: Kan bericht niet aan mbox-bestand toevoegen: %s: %s

en: The folder appears to be irrecoverably corrupted.
nl: De map lijkt onherstelbaar beschadigd te zijn.

en: Message construction failed.
nl: Opbouwen bericht mislukt.

en: Cannot create a folder by this name.
nl: Kan geen map met die naam maken

en: Cannot get folder `%s': not a regular file.
nl: Kan map %s niet aanmaken: geen normaal bestand

en: Could not delete folder `%s':
    %s
nl: Kon map `%s' niet verwijderen:
    %s

en: `%s' is not a regular file.
nl: `%s' is geen normaal bestand.

en: Folder `%s' is not empty. Not deleted.
nl: Map `%s' is niet leeg. Niet verwijderd.

en: Cannot create directory `%s': %s.
nl: Kan directory `%s' niet maken: %s.

en: Cannot create folder: %s: %s
nl: Kan de map niet aanmaken: %s: %s

en: Folder already exists
nl: Map bestaat reeds

en: The new folder name is illegal.
nl: De opgegeven mapnaam is niet geldig.

en: Could not rename `%s': `%s': %s
nl: Kon `%s' niet hernoemen: `%s': %s

en: Could not rename '%s' to %s: %s
nl: Kan de map niet hernoemen van '%s' naar %s: %s

en: Could not open folder: %s: %s
nl: Kan map %s niet openen: %s

en: Fatal mail parser error near position %ld in folder %s
nl: Fatale e-mail analysefout op positie %ld in de map %s

en: Cannot check folder: %s: %s
nl: Kan map %s niet controleren: %s

en: Could not open file: %s: %s
nl: Kon bestand: %s niet openen: %s

en: Cannot open temporary mailbox: %s
nl: Kon tijdelijke postbus niet openen: %s

en: Could not close source folder %s: %s
nl: Kon de bronmap %s niet sluiten: %s

en: Could not close temp folder: %s
nl: Kon de tijdelijke map niet sluiten: %s

en: Could not rename folder: %s
nl: Kon de naam van de map niet wijzigen: %s

en: Could not store folder: %s
nl: Kon de map niet opslaan: %s

en: Summary and folder mismatch, even after a sync
nl: Samenvatting en map niet gelijk, zelfs na synchronisatie

en: Unknown error: %s
nl: Onbekende fout: %s

en: Error writing to temp mailbox: %s
nl: Fout bij het schrijven naar tijdelijke postbus: %s

en: Writing to tmp mailbox failed: %s: %s
nl: Fout bij het schrijven naar tijdelijk postbus %s: %s

en: MH append message cancelled
nl: MH bericht toevoegen geannuleerd

en: Cannot append message to mh folder: %s: %s
nl: Kan bericht niet toevoegen aan mh map %s: %s

en: Could not create folder `%s': %s
nl: Kan map `%s' niet maken: %s

en: Cannot get folder `%s': not a directory.
nl: Kan map `%s' niet verkrijgen: is geen map.

en: Cannot open MH directory path: %s: %s
nl: Kon MH-postbus map niet openen: %s: %s

en: Spool `%s' cannot be opened: %s
nl: Buffer `%s' kan niet geopend worden: %s

en: Spool `%s' is not a regular file or directory
nl: Buffer `%s' is geen normaal bestand of map

en: Folder `%s/%s' does not exist.
nl: Map `%s/%s' bestaat niet.

en: Could not open folder `%s':
    %s
nl: Kon map `%s' niet openen:
    %s

en: Folder `%s' does not exist.
nl: Map `%s' bestaat niet.

en: Could not create folder `%s':
    %s
nl: Kon map `%s' niet maken:
    %s

en: `%s' is not a mailbox file.
nl: `%s' is geen mailbox bestand.

en: Store does not support an INBOX
nl: Opslag ondersteunt geen Postvak In

en: Spool mail file %s
nl: Spool mail bestand %s

en: Spool folder tree %s
nl: Buffermap boom %s

en: Spool folders cannot be renamed
nl: Spoolmappen kunnen niet hernoemd worden

en: Spool folders cannot be deleted
nl: Spoolmappen kunnen niet gewist worden

en: Could not sync temporary folder %s: %s
nl: Kon tijdelijke map %s niet synchroniseren: %s

en: Could not sync spool folder %s: %s
nl: Kon spoolmap: %s niet synchroniseren: %s

en: Could not sync spool folder %s: %s
    Folder may be corrupt, copy saved in `%s'
nl: Synchroniseren spoolmap '%s' is mislukt: %s
    Map is wellicht beschadigd, kopie opgeslagen in '%s'

en: Internal error: uid in invalid format: %s
nl: Interne foute: uid in ongeldig formaat: %s

en: Posting failed: %s
nl: Plaatsen mislukt: %s

en: You cannot post NNTP messages while working offline!
nl: U kunt geen NNTP berichten posten als u offline werkt!

en: You cannot copy messages from a NNTP folder!
nl: Het kopiëren van berichten vanuit een NNTP-map is onmogelijk!

en: Show folders in short notation (e.g. c.o.linux rather than comp.os.linux)
nl: Mappen in verkorte notatie tonen (bijv. c.o.linux in plaats van comp.os.linux)

en: In the subscription dialog, show relative folder names
nl: Toon relatieve mapnamen in het inschrijvingsdialoogvenster.

en: USENET news
nl: USENET-nieuws

en: This is a provider for reading from and posting to USENET newsgroups.
nl: Dit is een provider voor het lezen van en versturen naar USENET nieuwsgroepen.

en: This option will authenticate with the NNTP server using a plaintext password.
nl: Deze optie zal aanmelden bij de NNTP-server met een wachtwoord in platte tekst (onversleuteld).

en: Could not read greeting from %s: %s
nl: Kan begroeting van %s niet lezen: %s

en: NNTP server %s returned error code %d: %s
nl: NNTP server %s retourneerde foutcode %d: %s

en: USENET News via %s
nl: USENET-Nieuws via %s

en: Error retrieving newsgroups:
    
    %s
nl: Fout bij ophalen van nieuwsgroepen:
    
    %s

en: You cannot subscribe to this newsgroup:
    
    No such newsgroup. The selected item is a probably a parent folder.
nl: U kunt niet inschrijven op deze nieuwsgroep:
    
    Groep bestaat niet. Het geselecteerde item is waarschijnlijk een bovenliggende map.

en: You cannot unsubscribe to this newsgroup:
    
    newsgroup does not exist!
nl: U kunt niet abboneren op deze nieuwsgroep:
    
    nieuwsgroep bestaat niet!

en: You cannot create a folder in a News store: subscribe instead.
nl: U kan geen map aanmaken in een nieuws opslag, in plaats hiervan kunt u inschrijven.

en: You cannot rename a folder in a News store.
nl: U kan geen mappen hernoemen in een nieuws opslag.

en: You cannot remove a folder in a News store: unsubscribe instead.
nl: Het is niet mogelijk om een map in een nieuws opslag te verwijderen, in plaats hiervan kunt u uitschrijven.

en: Authentication requested but no username provided
nl: Aanmeldingscontrole vereist maar geen gebruikersnaam gegeven

en: Please enter the NNTP password for %s@%s
nl: Voer het NNTP wachtwoord in voor %s@%s

en: Cannot authenticate to server: %s
nl: Aanmeldingscontrole bij server %s niet mogelijk

en: NNTP Command failed: %s
nl: NNTP-Opdracht mislukt: %s

en: Not connected.
nl: Niet verbonden.

en: No such folder: %s
nl: Map: %s bestaat niet

en: %s: Scanning new messages
nl: %s: nieuwe berichten doorzoeken

en: Unexpected server response from xover: %s
nl: Onverwacht serverantwoord van xover: %s

en: Unexpected server response from head: %s
nl: Onverwacht serverantwoord van head: %s

en: Use cancel
nl: Gebruik annuleren

en: Operation failed: %s
nl: Bewerking mislukt: %s

en: Retrieving POP summary
nl: POP-samenvatting aan het ophalen

en: Cannot get POP summary: %s
nl: Kan POP-samenvatting niet verkrijgen: %s

en: Expunging deleted messages
nl: Bezit met schrappen van verwijderde berichten

en: No message with uid %s
nl: Geen bericht met uid %s

note: Sigh, most of the crap in this function is so that the cancel button returns the proper exception code.  Sigh.
en: Retrieving POP message %d
nl: POP-bericht %d wordt opgehaald

en: Unknown reason
nl: Onbekende reden

en: Leave messages on server
nl: Laat de berichten op de server achter

en: Delete after %s day(s)
nl: Verwijder na %s dag(en)

en: Disable support for all POP3 extensions
nl: Ondersteuning voor POP3-extensies uitschakelen

en: For connecting to and downloading mail from POP servers.
nl: Voor het contact leggen met, en het downloaden van berichten van POP servers.

en: This option will connect to the POP server using a plaintext password. This is the only option supported by many POP servers.
nl: Bij het verbinden met de POP-server het wachtwoord versturen in platte-tekst-vorm. Deze optie is de enige die wordt ondersteund door de meeste POP servers.

en: This option will connect to the POP server using an encrypted password via the APOP protocol. This may not work for all users even on servers that claim to support it.
nl: Bij het verbinden met de POP-server word gebruik gemaakt van een versleuteld wachtwoord via het APOP-protocol. Deze optie zal niet werken voor alle gebruikers, zelfs niet op servers die beweren het te ondersteunen.

en: Failed to read a valid greeting from POP server %s
nl: Lezen mislukt van geldige begroeting van POP-server %s

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode: %s
nl: Fout bij opzetten van beveiligde verbinding met POP-server %s: %s

en: STLS not supported
nl: STLS niet ondersteund

en: Could not connect to POP server %s
nl: Kon niet verbinden met POP-server %s

en: Unable to connect to POP server %s: No support for requested authentication mechanism.
nl: Kon niet verbinden met POP-server %s: Geen ondersteuning voor de ingestelde aanmeldingsmethode.

en: SASL `%s' Login failed for POP server %s: %s
nl: SASL `%s' aanmelding mislukt bij POP-server %s: %s

en: Cannot login to POP server %s: SASL Protocol error
nl: Kan niet inloggen bij POP server %s: SASL protocol fout

en: Failed to authenticate on POP server %s: %s
nl: Identificatie op POP-server %s mislukt: %s

en: %sPlease enter the POP password for %s on host %s
nl: %sVoer het POP3-wachtwoord voor %s op host %s in

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending password: %s
nl: Fout bij verbinden met de POP-server %s.
    Fout bij het versturen van het wachtwoord: %s

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending username: %s
nl: Kon geen verbinding maken met de POP-server %s.
    Fout bij het versturen van de gebruikersnaam: %s

en: No such folder `%s'.
nl: Map `%s' bestaat niet.

en: For delivering mail by passing it to the "sendmail" program on the local system.
nl: Het afleveren van post zal afgehandeld worden door het "sendmail" programma op het lokale systeem.

en: Could not parse recipient list
nl: kon ontvangerslijst niet verwerken

en: Could not create pipe to sendmail: %s: mail not sent
nl: Kon verbinding met sendmail niet maken: %s: bericht niet verstuurd

en: Could not fork sendmail: %s: mail not sent
nl: Kon sendmail niet starten: %s: bericht niet verstuurd

en: Could not send message: %s
nl: Kon bericht niet versturen: %s

en: sendmail exited with signal %s: mail not sent.
nl: sendmail stopte met signaal %s: bericht niet verstuurd.

en: Could not execute %s: mail not sent.
nl: Kon %s niet uitvoeren: bericht niet verstuurd.

en: sendmail exited with status %d: mail not sent.
nl: sendmail stopte met staat %d: bericht niet verstuurd.

en: Mail delivery via the sendmail program
nl: Postaflevering via het sendmail programma

en: For delivering mail by connecting to a remote mailhub using SMTP.
nl: Voor het versturen van e-mail naar een externe mailhub met SMTP.

en: Syntax error, command unrecognized
nl: Syntactische fout, opdracht niet herkend

en: Syntax error in parameters or arguments
nl: Syntactische fout in parameters of argumenten

en: Command not implemented
nl: Opdracht niet geÃ¯mplementeerd

en: Command parameter not implemented
nl: Opdrachtparameter niet geÃ¯mplementeerd

en: System status, or system help reply
nl: Systeem-status, of systeem-hulp-antwoord

en: Help message
nl: Hulpbericht

en: Service ready
nl: Dienst is gereed

en: Service closing transmission channel
nl: Dienst heeft transmissiekanaal gesloten

en: Service not available, closing transmission channel
nl: Dienst niet beschikbaar, overdrachtskanaal gesloten

en: Requested mail action okay, completed
nl: Postopdracht geslaagd, voltooid

en: User not local; will forward to <forward-path>
nl: Gebruiker niet lokaal; zal doorsturen naar <doorstuur-pad>

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
nl: Postopdracht niet uitgevoerd: postbus niet beschikbaar

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
nl: Opdracht niet uitgevoerd: postbus niet beschikbaar

en: Requested action aborted: error in processing
nl: Verzochte actie afgebroken: fout tijdens verwerken

en: User not local; please try <forward-path>
nl: Gebruiker niet lokaal; probeer <doorstuur-pad>

en: Requested action not taken: insufficient system storage
nl: Opdracht niet uitgevoerd: onvoldoende ruimte op systeem

en: Requested mail action aborted: exceeded storage allocation
nl: Postopdracht afgebroken: gebruikt teveel ruimte

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
nl: Opdracht niet uitgevoerd: postbusnaam niet toegestaan

en: Start mail input; end with <CRLF>.<CRLF>
nl: Start postinvoer; eindig met <CRLF>.<CRLF>

en: Transaction failed
nl: Transactie mislukt

en: A password transition is needed
nl: Veranderen van wachtwoord is vereist

en: Authentication mechanism is too weak
nl: Aanmeldingsmechanisme te zwak

en: Encryption required for requested authentication mechanism
nl: Versleuteling vereist voor gewenst aanmeldingsmechanisme

en: Temporary authentication failure
nl: Tijdelijke aanmeldingsfout

en: Welcome response error
nl: Fout in welkomstbericht

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode: %s
nl: Fout bij opzetten van beveiligde verbinding met SMTP-server %s: %s

en: STARTTLS command failed: %s
nl: STARTTLS-opdracht mislukt: %s

en: STARTTLS command failed
nl: STARTTLS-opdracht mislukt: %s

en: SMTP server %s does not support requested authentication type %s.
nl: SMTP-server %s ondersteunt het gevraagde aanmeldingstype %s niet.

en: %sPlease enter the SMTP password for %s on host %s
nl: %sVoer het SMTP wachtwoord in voor %s op host %s

en: Unable to authenticate to SMTP server.
    %s
nl: Fout bij het aanmelden bij de SMTP-server.
    %s

en: SMTP server %s
nl: SMTP-server %s

en: SMTP mail delivery via %s
nl: Postaflevering via %s

en: Cannot send message: service not connected.
nl: Kan bericht niet versturen: service niet verbonden.

en: Cannot send message: sender address not valid.
nl: Kan berichten niet versturen: afzender niet geldig.

en: Sending message
nl: Bericht wordt verstuurd

en: Cannot send message: no recipients defined.
nl: Kan bericht niet versturen: geen geadresseerden opgegeven.

en: Cannot send message: one or more invalid recipients
nl: Kan bericht niet versturen: een of meerdere ongeldige ontvangers

en: SMTP Greeting
nl: SMTP Begroeting

en: HELO command failed: %s
nl: HELO-opdracht mislukt: %s

en: HELO command failed
nl: HELO command mislukt

en: SMTP Authentication
nl: SMTP Aanmelding

en: Error creating SASL authentication object.
nl: Fout bij aanmaken van SASL aanmeldingsobject

en: AUTH command failed: %s
nl: AUTH-opdracht mislukt: %s

en: AUTH command failed
nl: AUTH-opdracht mislukt: %s

en: Bad authentication response from server.
nl: Fout aanmeldingsantwoord van server.

en: MAIL FROM command failed: %s: mail not sent
nl: MAIL FROM opdracht mislukt: %s: bericht niet verzonden

en: MAIL FROM command failed
nl: MAIL FROM-opdracht mislukt

en: RCPT TO command failed: %s: mail not sent
nl: RCPT TO opdracht mislukt: %s: bericht niet verzonden

en: RCPT TO <%s> failed
nl: RCPT TO <%s> mislukt

en: DATA command failed: %s: mail not sent
nl: DATA-opdracht mislukt: %s : bericht niet verstuurd

note: we should have gotten instructions on how to use the DATA command: * 354 Enter mail, end with "." on a line by itself
en: DATA command failed
nl: DATA-opdracht mislukt

en: RSET command failed: %s
nl: RSET-opdracht mislukt: %s

en: RSET command failed
nl: RSET-opdracht mislukt

en: QUIT command failed: %s
nl: QUIT-opdracht mislukt: %s

en: QUIT command failed
nl: QUIT-opdracht mislukt: %s

en: Business
nl: Zakelijk

en: Competition
nl: Competitie

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Gifts
nl: Cadeaus

en: Goals/Objectives
nl: Doelen

en: Holiday
nl: Vakantie

en: Holiday Cards
nl: Vakantiekaarten

en: Hot Contacts
nl: Belangrijke contacten

en: Ideas
nl: Ideeën

en: International
nl: Internationaal

en: Key Customer
nl: Belangrijke klant

en: Miscellaneous
nl: Overige

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Phone Calls
nl: Telefoontjes

en: Strategies
nl: Strategiën

en: Suppliers
nl: Leveranciers

en: Time & Expenses
nl: Tijd en kosten

en: Waiting
nl: Wachtend

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 12-hour format. strftime format of a weekday, a date and a time, in 12-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
nl: %a %d/%m/%Y %I:%M:%S %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 24-hour format. strftime format of a weekday, a date and a time, in 24-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
nl: %a %d/%m/%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 12-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a time, in 12-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M %p
nl: %a %d/%m/%Y %I:%M %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 24-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a time, in 24-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M
nl: %a %d/%m/%Y %H:%M

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 12-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I %p
nl: %a %d/%m/%Y %I %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 24-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H
nl: %a %d/%m/%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. strftime format of a weekday and a date.
en: %a %m/%d/%Y
nl: %a %d/%m/%Y

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format.
en: %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
nl: %d/%m/%Y %I:%M:%S %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format.
en: %m/%d/%Y %H:%M:%S
nl: %d/%m/%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, without seconds.
en: %m/%d/%Y %I:%M %p
nl: %d/%m/%Y %I:%M %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, without seconds.
en: %m/%d/%Y %H:%M
nl: %d/%m/%Y %H:%M

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %I %p
nl: %d/%m/%Y %I %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %H
nl: %d/%m/%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. This is the preferred date format for the locale.
en: %m/%d/%Y
nl: %d/%m/%Y

en: Accessing LDAP Server anonymously
nl: LDAP-server zal anoniem worden benaderd

en: Failed to authenticate.
nl: Het aanmelden is muislukt.

en: There is already a category '%s' in the configuration. Please use another name
nl: Er is al een catagorie '%s' in de configuratie. Gebruik een andere naam

en: Category
nl: Categorie

en: Category Icon
nl: Categorie-pictogram

en: Category Properties
nl: Categorie-eigenschappen

en: Category _Color
nl: Categorie-_kleur

en: Category _Icon
nl: Categorie-_pictogram

en: Category _Name
nl: Categorie_naam

en: Item(s) belong to these _categories:
nl: Item(s) behoren/behoort tot de _categorieën:

en: _Available Categories:
nl: Beschikb_are categorieën:

en: _Edit
nl: Be_werken

en: categories
nl: categorieën

en: Select Contacts from Address Book
nl: Selecteer contacten uit het adresboek

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: <b>Show Contacts</b>
nl: <b>Contacten weergeven</b>

en: <b>_Contacts</b>
nl: <b>_Contacten</b>

en: Address Book
nl: Adresboek

en: Address _Book:
nl: Adres_boek:

en: Contacts
nl: Contacten

en: Search
nl: Zoeken

en: _Search:
nl: _Zoeken:

note: Edit Contact item
en: _Edit %s
nl: %s be_werken

en: _Remember this password
nl: Dit _wachtwoord onthouden

en: _Remember this password for the remainder of this session
nl: Dit _wachtwoord onthouden gedurende de rest van deze sessie

note: prepare the dialog
en: Select destination
nl: Selecteer doel

en: _Destination
nl: _Doel

en: Enter password for %s
nl: Wachtwoord invoeren voor %s

en: Enter password
nl: Voer wachtwoord in

note: i18n: These are Outlook's words for the default roles in the folder permissions dialog.
en: Owner
nl: Eigenaar

en: Publishing Editor
nl: Uitgever-redacteur

en: Editor
nl: Redacteur

en: Publishing Author
nl: Uitgever-auteur

en: Author
nl: Auteur

en: Non-editing Author
nl: Niet-redigerende auteur

en: Reviewer
nl: Tweede lezer

en: Contributor
nl: Medewerker

en: None
nl: Geen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Select User
nl: Gebruiker selecteren

en: Addressbook...
nl: Adresboek...

en: Generic error
nl: Algemene fout

en: A folder with the same name already exists
nl: Een map met dezelfde naam bestaat al

en: The specified folder type is not valid
nl: Het aangegeven maptype is ongeldig

en: I/O error
nl: Fout bij in-/uitvoer

en: Not enough space to create the folder
nl: Niet genoeg ruimte om map aan te maken

en: The folder is not empty
nl: De map is niet leeg

en: The specified folder was not found
nl: De aangegeven map is niet gevonden

en: Function not implemented in this storage
nl: Functie niet geïmplementeerd in deze opslag

en: Operation not supported
nl: Operatie niet ondersteund

en: The specified type is not supported in this storage
nl: Het aangegeven type wordt niet ondersteund in deze opslag

en: The specified folder cannot be modified or removed
nl: De aangegeven map kan niet worden gewijzigd of verwijderd

en: Cannot make a folder a child of one of its descendants
nl: Kan een map geen kind maken van één van zijn afstammelingen

en: Cannot create a folder with that name
nl: Kan geen map met die naam aanmaken

en: This operation cannot be performed in off-line mode
nl: Deze operatie is niet beschikbaar in offline-stand.

note: i18n: This is the title of an "other user's folders" hierarchy. Eg, "John Doe's Folders".
en: %s's Folders
nl: Mappen van %s

en: Personal Folders
nl: Persoonlijke mappen

en: Favorite Public Folders
nl: Favoriete publieke mappen

note: i18n: Outlookism
en: All Public Folders
nl: Alle publieke mappen

note: i18n: Outlookism
en: Global Address List
nl: Globale adreslijst

en: Deleted Items
nl: Gewiste items

en: Drafts
nl: Kladjes

en: Journal
nl: Dagboek

en: Notes
nl: Opmerkingen

en: Outbox
nl: Postvak UIT

en: Sent Items
nl: Verzonden items

en: Tasks
nl: Taken

en: Invalid connection
nl: Ongeldige verbinding

en: Invalid response from server
nl: Ongeldige reactie van server

en: No response from the server
nl: Geen reactie van de server

en: Bad parameter
nl: Ongeldige parameter

en: Evolution Addressbook file backend
nl: Evolution adresboek bestand-backend

en: Evolution Calendar file and webcal backend
nl: Evolution kalender bestand en webcal backend

en: Evolution Data Server interface check service
nl: Evolution Data Server interfacecontroledienst

en: Evolution Data Server logging service
nl: Evolution Data Server logboekdienst

note: dialog display isn't working out
en: Multiple segmentation faults occurred; can't display error dialog
nl: Meerdere segmentatie fouten; kan het fout-dialoog niet weergeven
