evolution-data-server - en to uk translation catalogue (980 entries)

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Searching...
uk: Пошук...

en: Downloading contacts (%d)...
uk: Завантаження контактів (%d)...

en: Updating contacts cache (%d)...
uk: Оновлення кешу контактів (%d)...

en: Using Distinguished Name (DN)
uk: Використовуючи відокремлене ім'я (DN)

en: Using Email Address
uk: Електронна адреса

en: Reconnecting to LDAP server...
uk: Повторне з'єднання із сервером LDAP...

en: Adding contact to LDAP server...
uk: Додавання контакту до сервера LDAP...

en: Removing contact from LDAP server...
uk: Видалення контакту із сервера LDAP...

en: Modifying contact from LDAP server...
uk: Зміна контакту на сервері LDAP...

en: Receiving LDAP search results...
uk: Отримання результатів пошуку з сервера LDAP...

en: Error performing search
uk: Помилка виконання пошуку

note: translators: the placeholders will be filled by * "e_book_add_contact" on book before
en: "%s" on book before "%s"
uk: "%s" у книзі перед "%s"

en: book busy
uk: книга зайнята

en: CORBA exception making "%s" call
uk: система CORBA робить виклик "%s"

en: %s: there is no current operation
uk: %s: немає поточної операції

en: %s: couldn't cancel
uk: %s: неможливо скасувати

en: "%s" on book after "%s"
uk: "%s" у книзі після "%s"

en: %s: cancelled
uk: %s: скасовано

en: %s: Invalid source.
uk: %s: неправильне джерело.

en: %s: no factories available for uri `%s'
uk: %s: немає доступних фабрик для uri `%s'

en: %s: Could not create EBookListener
uk: %s: не вдається створити EBookListener

en: %s: there was no self contact uid stored in gconf
uk: %s: uid власного контакту не був збережений у gconf

en: %s: there was no source for uid `%s' stored in gconf.
uk: %s: джерело для uid `%s' не було збережено у gconf.

en: Unique ID
uk: Унікальний ідентифікатор

en: File Under
uk: Зберегти у

note: Name fields so we can set the N property (since evo 1.4 works fine with
en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: Name
uk: Ім'я

en: Given Name
uk: Назва поля

en: Family Name
uk: Прізвище

en: Nickname
uk: Прізвисько

en: Name or Org
uk: Назва або організація

note: Address fields
en: Address List
uk: Список Адреса

en: Home Address
uk: Домашня адреса

en: Work Address
uk: Робоча адреса

en: Other Address
uk: Інша адреса

en: Home Address Label
uk: Ярлик домашньої адреси

en: Work Address Label
uk: Ярлик робочої адреси

en: Other Address Label
uk: Ярлик іншої адреси

en: Assistant Phone
uk: Телефон помічника

en: Business Phone
uk: Робочий телефон

en: Business Phone 2
uk: Робочий телефон 2

en: Business Fax
uk: Робочий факс

en: Callback Phone
uk: Телефон для зворотного дзвінка

en: Car Phone
uk: Автомобільний телефон

en: Company Phone
uk: Телефон компанії

en: Home Phone
uk: Домашній телефон

en: Home Phone 2
uk: Домашній телефон 2

en: Home Fax
uk: Домашній факс

en: Mobile Phone
uk: Мобільний телефон

en: Other Phone
uk: Інший телефон

en: Other Fax
uk: Інший факс

en: Pager
uk: Пейджер

en: Primary Phone
uk: Основний телефон

en: Radio
uk: Радіо

en: Telex
uk: Телекс

note: Email fields
en: Email List
uk: Список адрес ел.пошти

en: Email 1
uk: Ел.пошта 1

en: Email 2
uk: Ел.пошта 2

en: Email 3
uk: Ел.пошта 3

en: Email 4
uk: Ел.пошта 4

en: Mailer
uk: Поштова програма

en: Wants HTML Mail
uk: Сприймає пошту у HTML

note: Instant messaging fields
en: AIM Screen Name List
uk: Список екранних назв AIM

en: GroupWise Id List
uk: Список ідентифікаторів GroupWise

en: Jabber Id List
uk: Список ідентифікаторів Jabber

en: Yahoo! Screen Name List
uk: Список екранних назв Yahoo!

en: MSN Screen Name List
uk: Список екранних назв MSN

en: ICQ Id List
uk: Список ідентифікаторів ICQ

en: AIM Home Screen Name 1
uk: Домашня екранна назва AIM 1

en: AIM Home Screen Name 2
uk: Домашня екранна назва AIM 2

en: AIM Home Screen Name 3
uk: Домашня екранна назва AIM 3

en: AIM Work Screen Name 1
uk: Робоча екранна назва AIM 1

en: AIM Work Screen Name 2
uk: Робоча екранна назва AIM 2

en: AIM Work Screen Name 3
uk: Робоча екранна назва AIM 3

en: GroupWise Home Screen Name 1
uk: GroupWise домашня екранна назва 1

en: GroupWise Home Screen Name 2
uk: GroupWise домашня екранна назва 2

en: GroupWise Home Screen Name 3
uk: GroupWise домашня екранна назва 3

en: GroupWise Work Screen Name 1
uk: GroupWise робоча екранна назва 1

en: GroupWise Work Screen Name 2
uk: GroupWise робоча екранна назва 2

en: GroupWise Work Screen Name 3
uk: GroupWise робоча екранна назва 3

en: Jabber Home Id 1
uk: Домашній ідентифікатор Jabber 1

en: Jabber Home Id 2
uk: Домашній ідентифікатор Jabber 2

en: Jabber Home Id 3
uk: Домашній ідентифікатор Jabber 3

en: Jabber Work Id 1
uk: Робочий ідентифікатор Jabber 1

en: Jabber Work Id 2
uk: Робочий ідентифікатор Jabber 1

en: Jabber Work Id 3
uk: Робочий ідентифікатор Jabber 1

en: Yahoo! Home Screen Name 1
uk: Yahoo! Домашня екранна назва 1

en: Yahoo! Home Screen Name 2
uk: Yahoo! Домашня екранна назва 2

en: Yahoo! Home Screen Name 3
uk: Yahoo! Домашня екранна назва 3

en: Yahoo! Work Screen Name 1
uk: Yahoo! Робоча екранна назва 1

en: Yahoo! Work Screen Name 2
uk: Yahoo! Робоча екранна назва 2

en: Yahoo! Work Screen Name 3
uk: Yahoo! Робоча екранна назва 3

en: MSN Home Screen Name 1
uk: Домашня екранна назва MSN 1

en: MSN Home Screen Name 2
uk: Домашня екранна назва MSN 2

en: MSN Home Screen Name 3
uk: Домашня екранна назва MSN 3

en: MSN Work Screen Name 1
uk: Робоча екранна назва MSN 1

en: MSN Work Screen Name 2
uk: Робоча екранна назва MSN 2

en: MSN Work Screen Name 3
uk: Робоча екранна назва MSN 3

en: ICQ Home Id 1
uk: Ідентифікатор домашнього ICQ 1

en: ICQ Home Id 2
uk: Ідентифікатор домашнього ICQ 2

en: ICQ Home Id 3
uk: Ідентифікатор домашнього ICQ 3

en: ICQ Work Id 1
uk: Ідентифікатор робочого ICQ 1

en: ICQ Work Id 2
uk: Ідентифікатор робочого ICQ 2

en: ICQ Work Id 3
uk: Ідентифікатор робочого ICQ 3

note: Organizational fields
en: Organization
uk: Організація

en: Organizational Unit
uk: Відділ організації

en: Office
uk: Офіс

en: Title
uk: Титул

en: Role
uk: Роль

en: Manager
uk: Керівник

en: Assistant
uk: Помічник

note: Web fields
en: Homepage URL
uk: URL домашньої сторінки

en: Weblog URL
uk: URL веблогу

en: Video Conferencing URL
uk: URL відеоконференцій

note: Photo/Logo
en: Photo
uk: Фотографія

en: Logo
uk: Емблема

note: Security fields
en: X.509 Certificate
uk: X.509 сертифікат

note: Contact categories
en: Category List
uk: Список категорій

en: Categories
uk: Категорії

note: Collaboration fields
en: Calendar URI
uk: URI календаря

en: Free/Busy URL
uk: Посилання (URL) "вільний/зайнятий"

en: ICS Calendar
uk: Календар формату ICS

note: Misc fields
en: Spouse's Name
uk: Ім'я чоловіка/дружини

en: Note
uk: Примітка

en: Birth Date
uk: Дата народження

note: Make sure we have all categories
en: Anniversary
uk: Річниця

en: List
uk: Список

en: List Show Addresses
uk: Адреса показу списку

note: Last modified time
en: Last Revision
uk: Остання версія

note: URI of the book to which the contact belongs to
en: Book URI
uk: URI книги

en: Unnamed List
uk: Неназваний список

en: Birthday
uk: День народження

en: Birthday: %s
uk: День народження: %s

en: Anniversary: %s
uk: Річниця: %s

en: Can't save calendar data: Malformed URI.
uk: Не вдається зберегти дані календаря: неправильний URI.

en: Reply Requested: by
uk: Запитано відповідь:

en: Reply Requested: When convenient
uk: Запитано відповідь: Коли зручно

en: Loading %s items
uk: Завантаження %s елементів

en: Calendar
uk: Календар

en: Invalid server URI
uk: Неправильний URI сервера

en: Authentication failed
uk: Збій перевірки автентичності

en: Could not create thread for getting deltas
uk: Не вдається створити потік для отримання різниці

en: Could not create cache file
uk: Не вдається створити файл кешу

en: Could not create thread for populating cache
uk: Не вдається створити потік для заповнення кешу

en: Redirected to Invalid URI
uk: Переадресований на неправильний URI

en: Bad file format.
uk: Неправильний формат файлу.

en: Not a calendar.
uk: Не є календарем.

en: Could not retrieve weather data
uk: Не вдається отримати дані про погоду

en: Fair
uk: Ясно

en: Snow showers
uk: Сніжні зливи

en: Snow
uk: Сніг

en: Partly cloudy
uk: Місцями хмарно

en: Smoke
uk: Туман

en: Thunderstorms
uk: Грози

en: Cloudy
uk: Хмарно

en: Drizzle
uk: Мряка

en: Sunny
uk: Сонячно

en: Dust
uk: Пил

en: Clear
uk: Ясно

en: Mostly cloudy
uk: Похмуро

en: Windy
uk: Вітряно

en: Rain showers
uk: Зливи

en: Foggy
uk: Туманно

en: Rain/snow mixed
uk: Дощ зі снігом

en: Sleet
uk: Дощ зі снігом

en: Very hot/humid
uk: Дуже жарко та волого

en: Blizzard
uk: Хуртовина

en: Freezing rain
uk: Замерзаючий дощ

en: Haze
uk: Імла

en: Blowing snow
uk: Заметіль

en: Freezing drizzle
uk: Паморозь

en: Very cold/wind chill
uk: Дуже холодно/холодний вітер

en: Rain
uk: Дощ

en: Weather: Sunny
uk: Погода: Сонячно

en: Weather: Snow
uk: Погода: Сніг

en: Weather: Partly Cloudy
uk: Погода: Змінна хмарність

en: Weather: Fog
uk: Погода: Туман

en: Weather: Thunderstorms
uk: Погода: Грози

en: Weather: Cloudy
uk: Погода: Хмарно

en: Weather: Rain
uk: Погода: Дощ

en: %d%% chance of precipitation
uk: Ймовірність опадів %d%%

en: %.1fcm snow
uk: %.1fсм снігу

en: %.1fin snow
uk: %.1fдюймів снігу

en: %.1f-%.1fcm snow
uk: %.1f-%.1fсм снігу

en: %.1f-%.1fin snow
uk: %.1f-%.1fдюймів снігу

en: Untitled appointment
uk: Неназвана зустріч

en: 1st
uk: 1-е

en: 2nd
uk: 2-е

en: 3rd
uk: 3-е

en: 4th
uk: 4-е

en: 5th
uk: 5-е

en: 6th
uk: 6-е

en: 7th
uk: 7-е

en: 8th
uk: 8-е

en: 9th
uk: 9-е

en: 10th
uk: 10-е

en: 11th
uk: 11-е

en: 12th
uk: 12-е

en: 13th
uk: 13-е

en: 14th
uk: 14-е

en: 15th
uk: 15-е

en: 16th
uk: 16-е

en: 17th
uk: 17-е

en: 18th
uk: 18-е

en: 19th
uk: 19-е

en: 20th
uk: 20-е

en: 21st
uk: 21-е

en: 22nd
uk: 22-е

en: 23rd
uk: 23-е

en: 24th
uk: 24.

en: 25th
uk: 25-е

en: 26th
uk: 26-е

en: 27th
uk: 27-е

en: 28th
uk: 28-е

en: 29th
uk: 29-е

en: 30th
uk: 30-

en: 31st
uk: 31-е

en: High
uk: Високий

en: Normal
uk: Звичайний

en: Low
uk: Низький

note: An empty string is the same as 'None'.
en: Undefined
uk: Невизначено

note: FIXME: Try to get the parent uri so that we dont have to ask the password again
en: Enter password for %s to enable proxy for user %s
uk: Введіть пароль для %s щоб увімкнути проксі для користувача %s

en: Enter password for %s (user %s)
uk: Введіть пароль для %s (користувач %s)

en: Invalid argument
uk: Неправильний аргумент

en: Backend is busy
uk: База даних зайнята

en: Repository is offline
uk: Репозиторій відключений від мережі

en: No such calendar
uk: Немає такого календаря

en: Object not found
uk: Об'єкт не існує

en: Invalid object
uk: Неправильний об'єкт

en: URI not loaded
uk: URI не завантажений

en: URI already loaded
uk: URI вже завантажений

en: Permission denied
uk: Доступ заборонено

en: Unknown User
uk: Невідомий користувач

en: Object ID already exists
uk: Ідентифікатор об'єкту вже існує

en: Protocol not supported
uk: Протокол не підтримується

en: Operation has been cancelled
uk: Операцію скасовано

en: Could not cancel operation
uk: Не вдається скасувати операцію

en: Authentication required
uk: Вимагається автентифікація

en: A CORBA exception has occurred
uk: Виникла виключна ситуація системи CORBA

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: No error
uk: Без помилок

en: "%s" expects no arguments
uk: "%s" повинен викликатись без аргументів

en: "%s" expects one argument
uk: "%s" очікує один аргумент

en: "%s" expects the first argument to be a string
uk: "%s" очікує, що перший аргумент буде символьного типу

en: "%s" expects the first argument to be an ISO 8601 date/time string
uk: перший аргумент "%s" повинен бути датою у форматі ISO 8601

en: "%s" expects two arguments
uk: "%s" очікує два аргументи

en: "%s" expects the first argument to be a time_t
uk: "%s" очікує, що перший аргумент буде типу time_t

en: "%s" expects the second argument to be an integer
uk: "%s" очікує, що другий аргумент буде цілим числом

en: "%s" expects the second argument to be a time_t
uk: "%s" очікує, що другий аргумент буде типу time_t

en: "%s" expects the second argument to be a string
uk: "%s" очікує, що другий аргумент буде символьного типу

en: "%s" expects the first argument to be either "any", "summary", or "description", or "location"
uk: "%s" очікує, що перший аргумент буде одним з "any", "summary", "description"

en: "%s" expects at least one argument
uk: "%s" очікує принаймні один аргумент

en: "%s" expects all arguments to be strings or one and only one argument to be a boolean false (#f)
uk: "%s" очікує, що усі аргументи будуть символьного типу, або єдиний аргумент логічного типу - хибність (#f)

en: Signing is not supported by this cipher
uk: Підписування не підтримується цим шифром

en: Signing message
uk: Повідомлення підписується

en: Verifying is not supported by this cipher
uk: Перевірка не підтримується цим шифром

en: Verifying message
uk: Повідомлення перевіряється

en: Encryption is not supported by this cipher
uk: Шифрування не підтримується цим шифром

en: Encrypting message
uk: Повідомлення шифрується

en: Decryption is not supported by this cipher
uk: Розшифрування не підтримується цим шифром

en: Decrypting message
uk: Повідомлення розшифровується

en: You may not import keys with this cipher
uk: Ви не можете імпортувати ключі цим шифром

en: You may not export keys with this cipher
uk: Ви не можете експортувати ключі цим шифром

en: Unable to create cache path
uk: Не вдається створити шлях до кеша

en: Could not remove cache entry: %s: %s
uk: Не вдається видалити кешований елемент: %s: %s

en: Could not write log entry: %s
    Further operations on this server will not be replayed when you
    reconnect to the network.
uk: Не вдається записати елемент реєстраційного журналу: %s
    Подальші операції з цим сервером не будуть записані доки ви не
    з'єднаєтесь з сервером повторно.

en: Could not open `%s':
    %s
    Changes made to this folder will not be resynchronized.
uk: Не вдається відкрити `%s':
    %s
    Зміни, що зроблені в цій теці, не буде синхронізовано.

en: Resynchronizing with server
uk: Синхронізація з сервером

en: Copy folder content locally for offline operation
uk: Скопіювати вміст теки на локальну машину для автономної роботи

en: Downloading new messages for offline mode
uk: Завантажуються нові повідомлення для автономної роботи

en: Preparing folder '%s' for offline
uk: Підготовка теки '%s' для автономної роботи

en: You must be working online to complete this operation
uk: Для завершення цієї операції необхідне підключення до мережі

en: Failed to create pipe to '%s': %s
uk: Не вдається створити канал до '%s': %s

en: Failed to create child process '%s': %s
uk: Не вдається створити дочірній процес '%s': %s

en: Invalid message stream received from %s: %s
uk: Отримано неправильний потік повідомлень з %s: %s

en: Syncing folders
uk: Синхронізація тек

en: Error parsing filter: %s: %s
uk: Помилка аналізу фільтра: %s: %s

en: Error executing filter: %s: %s
uk: Помилка виконання фільтра: %s: %s

en: Unable to open spool folder
uk: Не вдається відкрити буферну теку

en: Unable to process spool folder
uk: Не вдається обробити буферну теку

en: Getting message %d (%d%%)
uk: Отримання повідомлення %d (%d%%)

en: Cannot open message
uk: Не вдається відкрити повідомлення

en: Failed on message %d
uk: Помилка на повідомленні %d

en: Syncing folder
uk: Синхронізація теки

en: Complete
uk: Виконано

en: Getting message %d of %d
uk: Отримання повідомлення %d з %d

en: Failed at message %d of %d
uk: Помилка на повідомленні %d з %d

en: Failed to retrieve message
uk: Не вдається знайти повідомлення

en: Invalid arguments to (system-flag)
uk: Неправильні аргументи до (system-flag)

en: Invalid arguments to (user-tag)
uk: Неправильні аргументи до (user-tag)

en: Failed to create create child process '%s': %s
uk: Не вдається створити дочірній процес '%s': %s

note: A filter search is a search through your filters, ie. your filters is the corpus being searched thru.
en: Error executing filter search: %s: %s
uk: Помилка виконання фільтрованого пошуку: %s: %s

en: Cannot parse search expression: %s:
    %s
uk: Не вдається проаналізувати пошуковий вираз: %s:
    %s

en: Error executing search expression: %s:
    %s
uk: Помилка виконання пошукового виразу: %s:
    %s

en: (match-all) requires a single bool result
uk: (match-all) потребує єдиного логічного результату

en: (match-threads) not allowed inside match-all
uk: (match-threads) не дозволяється у середині match-all

en: (match-threads) requires a match type string
uk: (match-threads) вимагає рядок відповідності

en: (match-threads) expects an array result
uk: (match-threads) очікує результат у вигляді масиву

en: (match-threads) requires the folder set
uk: (match-threads) потребує встановлення теки

en: Performing query on unknown header: %s
uk: Запитується невідомий заголовок: %s

en: Unsupported operation: append message: for %s
uk: Операція не підтримується: додавання повідомлення: для %s

en: Unsupported operation: search by expression: for %s
uk: Операція не підтримується: пошук за виразом: для %s

en: Unsupported operation: search by uids: for %s
uk: Операція не підтримується: пошук за ідентифікаторами користувачів: для %s

en: Moving messages
uk: Переміщення повідомлень

en: Copying messages
uk: Копіювання повідомлень

en: Learning junk
uk: Триває вивчення брухту

en: Learning non-junk
uk: Триває вивчення не-брухту

en: Filtering new message(s)
uk: Фільтрується нова пошта

en: Unexpected GnuPG status message encountered:
    
    %s
uk: Отримано неочікуване повідомлення про стан GnuPG:
    
    %s

en: Failed to parse gpg userid hint.
uk: Не вдається проаналізувати підказку gpg userid.

en: Failed to parse gpg passphrase request.
uk: Не вдається проаналізувати запит паролю gpg.

en: You need a passphrase to unlock the key for
    user: "%s"
uk: Введіть ключову фразу, щоб розблокувати
    ключ користувача: "%s"

en: Cancelled.
uk: Скасовано.

en: Failed to unlock secret key: 3 bad passphrases given.
uk: Не вдається відкрити секретний ключ: отримано 3 неправильних пароля.

en: Unexpected response from GnuPG: %s
uk: Неочікувана відповідь від GnuPG: %s

en: Failed to encrypt: No valid recipients specified.
uk: Не вдається зашифрувати: не визначені коректні отримувачі.

note: always called on an i/o error
en: Failed to execute gpg: %s
uk: Не вдається виконати gpg: %s

en: Could not generate signing data: %s
uk: Не вдається створити підписані дані: %s

en: Failed to execute gpg.
uk: Не вдається виконати gpg.

en: This is a digitally signed message part
uk: Цю частину повідомлення підписано цифровим підписом

en: Cannot verify message signature: Incorrect message format
uk: Не вдається перевірити підпис повідомлення: неправильний формат повідомлення

en: Cannot verify message signature: could not create temp file: %s
uk: Не вдається перевірити підпис повідомлення: не вдалося створити тимчасовий файл: %s

en: Could not generate encrypting data: %s
uk: Не вдається створити шифровані дані: %s

en: This is a digitally encrypted message part
uk: Ця частина повідомлення зашифрована

en: Failed to decrypt MIME part: protocol error
uk: Не вдається декодувати секцію MIME: помилка протоколу

en: Cannot decrypt message: Incorrect message format
uk: Не вдається розшифрувати повідомлення: неправильний формат повідомлення

en: Encrypted content
uk: Зашифрований вміст

en: Unable to parse message content
uk: Не вдається розібрати вміст повідомлення

en: Unknown
uk: Невідоме

en: Cannot build locking helper pipe: %s
uk: Не вдається створити канал до блокиратора: %s

en: Cannot fork locking helper: %s
uk: Не вдається запустити блокиратор: %s

en: Could not lock '%s': protocol error with lock-helper
uk: Не вдається заблокувати '%s': помилка протоколу з блокиратором

en: Could not lock '%s'
uk: Не вдається заблокувати %s

en: Could not create lock file for %s: %s
uk: Не вдається створити файл блокування для %s: %s

en: Timed out trying to get lock file on %s. Try again later.
uk: Вийшов час при спробі блокування файлу %s. Спробуйте ще раз пізніше.

en: Failed to get lock using fcntl(2): %s
uk: Не вдається зробити блокування за допомогою fcntl(2): %s

en: Failed to get lock using flock(2): %s
uk: Не вдається зробити блокування за допомогою flock(2): %s

en: Could not check mail file %s: %s
uk: Не вдається перевірити поштовий файл %s: %s

en: Could not open mail file %s: %s
uk: Не вдається відкрити поштовий файл %s: %s

en: Could not open temporary mail file %s: %s
uk: Не вдається відкрити тимчасовий поштовий файл %s: %s

en: Failed to store mail in temp file %s: %s
uk: Не вдається зберегти пошту в тимчасовому файлі %s: %s

en: Could not create pipe: %s
uk: Не вдається створити канал: %s

en: Could not fork: %s
uk: Не вдається створити процес: %s

en: Movemail program failed: %s
uk: Помилка у програмі переміщення пошти: %s

en: (Unknown error)
uk: (Невідома помилка)

en: Error reading mail file: %s
uk: Помилка при зчитуванні файлу пошти: %s

en: Error writing mail temp file: %s
uk: Помилка при записуванні тимчасового поштового файлу: %s

en: Error copying mail temp file: %s
uk: Помилка копіювання тимчасового поштового файлу: %s

en: parse error
uk: помилка обробки

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: cannot create thread
uk: не вдається створити потік

en: Resolving: %s
uk: Пошук вузла: %s

en: Host lookup failed
uk: Помилка пошуку вузла

en: Host lookup failed: %s: %s
uk: Помилка пошуку вузла: %s: %s

en: Resolving address
uk: Пошук адреси

en: Name lookup failed
uk: Не вдається визначити порт

en: Name lookup failed: %s
uk: Не вдається визначити вузол: %s

en: Syncing messages in folder '%s' to disk
uk: Синхронізація повідомлень у теці '%s' на диск

en: Cannot write offline journal for folder `%s': %s
uk: Не вдається записати журнал автономної роботи для теки "%s": %s

en: Virtual folder email provider
uk: Постачальник віртуальних папок ел.пошти

en: For reading mail as a query of another set of folders
uk: Для читання пошти як запиту до іншого набору тек

en: Could not load %s: Module loading not supported on this system.
uk: Не вдається завантажити %s: Завантаження модулів не підтримується.

en: Could not load %s: %s
uk: Не вдається завантажити %s: %s

en: Could not load %s: No initialization code in module.
uk: Не вдається завантажити %s: в модулі немає коду ініціалізації.

en: No provider available for protocol `%s'
uk: Постачальник протоколу "%s" недоступний

en: Anonymous
uk: Анонімний

en: This option will connect to the server using an anonymous login.
uk: З'єднуватись з сервером анонімно (anonymous).

en: Authentication failed.
uk: Збій автентифікації.

en: Invalid email address trace information:
    %s
uk: Неправильна інформація трасування ел.адреси:
    %s

en: Invalid opaque trace information:
    %s
uk: Неправильна прихована інформація трасування:
    %s

en: Invalid trace information:
    %s
uk: Неправильна інформація про трасування:
    %s

en: This option will connect to the server using a secure CRAM-MD5 password, if the server supports it.
uk: З'єднуватись з сервером використовуючи протокол ідентифікації CRAM-MD5, якщо сервер його підтримує.

en: This option will connect to the server using a secure DIGEST-MD5 password, if the server supports it.
uk: З'єднуватись з сервером використовуючи зашифрованого пароля DIGEST-MD5, якщо сервер його підтримує.

en: Server challenge too long (>2048 octets)
uk: Відповідь сервера надто довга (>2048 байт)

en: Server challenge invalid
uk: Неправильна відповідь сервера

en: Server challenge contained invalid "Quality of Protection" token
uk: Відповідь сервера містить неправильну лексему "Якість захисту"

en: Server response did not contain authorization data
uk: Відповідь сервера не містить інформації про авторизацію

en: Server response contained incomplete authorization data
uk: Відповідь сервера містить неповну інформацію про авторизацію

en: Server response does not match
uk: Неправильна відповідь сервера

en: This option will connect to the server using Kerberos 5 authentication.
uk: З'єднуватись з сервером використовуючи Kerberos 5.

en: The specified mechanism is not supported by the provided credential, or is unrecognized by the implementation.
uk: Вказаний механізм не підтримується встановленими мандатом або має невідому реалізацію.

en: The provided target_name parameter was ill-formed.
uk: Вказаний параметр target_name сформовано неправильно.

en: The provided target_name parameter contained an invalid or unsupported type of name.
uk: Зазначений параметр target_name містив неправильний або непідтримуваний тип імені.

en: The input_token contains different channel bindings to those specified via the input_chan_bindings parameter.
uk: Прив'язка до каналу маркера input_token відрізняється від вказаного у input_chan_bindings значення.

en: The input_token contains an invalid signature, or a signature that could not be verified.
uk: Вхідний маркер input_token містить неправильний підпис або підпис який не може бути перевірено.

en: The supplied credentials were not valid for context initiation, or the credential handle did not reference any credentials.
uk: Надані мандати не є правильними для контексту ініціалізації, або дескриптор мандату не посилається на мандати.

en: The supplied context handle did not refer to a valid context.
uk: Наданий дескриптор контексту не посилається на коректний контекст.

en: The consistency checks performed on the input_token failed.
uk: Помилка при перевірці цілісності для input_token.

en: The consistency checks performed on the credential failed.
uk: Помилка при перевірці мандату на відповідність.

en: The referenced credentials have expired.
uk: Термін дії вказаних мандатів закінчився.

en: Bad authentication response from server.
uk: Неправильна автентифікація від сервера.

en: Unsupported security layer.
uk: Не підтримуваний тип захисту.

en: This option will connect to the server using Kerberos 4 authentication.
uk: З'єднуватись з сервером використовуючи Kerberos 4.

en: Could not get Kerberos ticket:
    %s
uk: Не вдається отримати білет Kerberos:
    %s

en: This option will connect to the server using a simple password.
uk: З'єднуватись с сервером використовуючи нешифрований пароль.

en: Unknown authentication state.
uk: Невідомий стан автентифікації.

en: This option will connect to a Windows-based server using NTLM / Secure Password Authentication.
uk: З'єднуватись з сервером, основаному на Windows, використовуючи NTLM / Secure Password Authentication.

en: POP before SMTP
uk: POP перед SMTP

en: This option will authorise a POP connection before attempting SMTP
uk: Буде виконуватись авторизація POP до спроби відправки пошти через SMTP

en: POP Source URI
uk: URL джерела пошти POP

en: POP Before SMTP auth using an unknown transport
uk: POP до SMTP авторизація використовує невідомий транспорт

en: POP Before SMTP auth using a non-pop source
uk: POP до SMTP авторизація використовує не POP джерело

en: Regular expression compilation failed: %s: %s
uk: Помилка при компіляції регулярного виразу: %s: %s

en: URL '%s' needs a username component
uk: URL '%s' потребує компоненту імені користувача

en: URL '%s' needs a host component
uk: URL '%s' потребує компоненту назви вузла

en: URL '%s' needs a path component
uk: URL '%s' потребує компоненту шляху

en: Could not create directory %s:
    %s
uk: Не вдається створити каталог %s:
    %s

en: Cannot find certificate for '%s'
uk: Не вдається знайти сертифікат для '%s'

en: Cannot create CMS message
uk: Не вдається створити CMS повідомлення

en: Cannot create CMS signed data
uk: Не вдається створити підписані дані CMS

en: Cannot attach CMS signed data
uk: Не вдається вкласти підписані дані CMS

en: Cannot attach CMS data
uk: Не вдається вкласти CMS дані

en: Cannot create CMS Signer information
uk: Не вдається створити CMS SignerInfo

en: Cannot find certificate chain
uk: Не вдається знайти ланцюг сертифікатів

en: Cannot add CMS Signing time
uk: Не вдається додати час підпису CMS

en: Encryption certificate for '%s' does not exist
uk: Сертифікат шифрування для '%s' не існує

en: Cannot add SMIMEEncKeyPrefs attribute
uk: Не вдається додати атрибут SMIMEEncKeyPrefs

en: Cannot add MS SMIMEEncKeyPrefs attribute
uk: Не вдається додати атрибут MS SMIMEEncKeyPrefs

en: Cannot add encryption certificate
uk: Не вдається додати сертифікат шифрування

en: Cannot add CMS Signer information
uk: Не вдається додати CMS SignerInfo

en: Cannot create encoder context
uk: Не вдається створити контекст шифрування

en: Failed to add data to CMS encoder
uk: Не вдається додати дані до CMS шифратора

en: Failed to encode data
uk: Не вдається закодувати дані

en: Unverified
uk: Неперевірений

en: Good signature
uk: Правильний підпис

en: Bad signature
uk: Неправильний підпис

en: Content tampered with or altered in transit
uk: Вміст підроблений або змінений при передачі

en: Signing certificate not found
uk: Сертифікат підпису не існує

en: Signing certificate not trusted
uk: Сертифікат підпису недостовірний

en: Signature algorithm unknown
uk: Невідомий алгоритм підпису

en: Signature algorithm unsupported
uk: Непідтримуваний алгоритм підпису

en: Malformed signature
uk: Неправильно сформований підпис

en: Processing error
uk: Обробка помилки

en: No signed data in signature
uk: У підписі відсутні дані підпису

en: Digests missing from enveloped data
uk: У даних конверту відсутня хеш-сума

en: Cannot calculate digests
uk: Не вдається обчислити хеш-суму

en: Cannot set message digests
uk: Не вдається встановити хеш-суму

en: Certificate import failed
uk: Помилка при імпортуванні сертифікату

en: Certificate is the only message, cannot verify certificates
uk: У повідомленні лише сертифікати, не вдається перевірити сертифікат

en: Certificate is the only message, certificates imported and verified
uk: У повідомленні лише сертифікати, сертифікати імпортовані та перевірені

en: Cannot find signature digests
uk: Не вдається знайти хеш-суму підпису

en: Signer: %s <%s>: %s
uk: Підписано: %s <%s>: %s

en: Decoder failed
uk: Помилка дешифратора

en: Cannot find certificate for `%s'
uk: Не вдається знайти сертифікат для `%s'

en: Cannot find common bulk encryption algorithm
uk: Не вдається знайти алгоритм загального блочного шифрування

note: PORT_GetError(); ??
en: Cannot allocate slot for encryption bulk key
uk: Не вдається розподілити слот для ключа блочного шифрування

en: Cannot create CMS Message
uk: Не вдається створити CMS повідомлення

en: Cannot create CMS Enveloped data
uk: Не вдається створити EnvelopedData

en: Cannot attach CMS Enveloped data
uk: Не вдається вкласти CMS EnvelopedData

en: Cannot attach CMS data object
uk: Не вдається вкласти об'єкт CMS даних

en: Cannot create CMS Recipient information
uk: Не вдається створити CMS RecipientInfo

en: Cannot add CMS Recipient information
uk: Не вдається створити CMS RecipientInfo

en: Failed to add data to encoder
uk: Не вдається додати дані у шифратор

en: Decoder failed, error %d
uk: Помилка дешифратора, помилка %d

en: S/MIME Decrypt: No encrypted content found
uk: S/MIME дешифрування: не знайдено контекст шифрування

en: import keys: unimplemented
uk: імпорт ключів: не реалізовано

en: export keys: unimplemented
uk: експорт ключів: не реалізовано

en: Cannot get folder: Invalid operation on this store
uk: Не вдається отримати теку: неприпустима операція у цьому сховищі

en: Cannot create folder `%s': folder exists
uk: Не вдається створити теку: "%s": тека вже існує

en: Cannot create folder: Invalid operation on this store
uk: Не вдається створити теку: неприпустима операція у цьому сховищі

en: Cannot create folder: %s: folder exists
uk: Не вдається створити теку: %s тека вже існує

en: Cannot delete folder: %s: Invalid operation
uk: Не вдається видалити теку: %s: недопустима операція

en: Cannot rename folder: %s: Invalid operation
uk: Не вдається перейменувати теку: %s: неправильна операція

note: the name of the Trash folder, used for deleted messages
en: Trash
uk: Смітник

note: the name of the Junk folder, used for spam messages
en: Junk
uk: Спам

en: Unable to get issuer's certificate
uk: Не вдається отримати сертифікат постачальника

en: Unable to get Certificate Revocation List
uk: Не вдається отримати список анульованих сертифікатів

en: Unable to decrypt certificate signature
uk: Не вдається розшифрувати підпис сертифікату

en: Unable to decrypt Certificate Revocation List signature
uk: Не вдається розшифрувати підпис до списку анульованих сертифікатів

en: Unable to decode issuer's public key
uk: Не вдається розшифрувати публічний ключ відправника

en: Certificate signature failure
uk: Помилка підпису сертифікату

en: Certificate Revocation List signature failure
uk: Помилка перевірки підпису списку анульованих сертифікатів

en: Certificate not yet valid
uk: Сертифікат поки що недійсний

en: Certificate has expired
uk: Термін дії сертифікату вийшов

en: CRL not yet valid
uk: CRL поки що недійсний

en: CRL has expired
uk: Термін дії CRL вийшов

en: Error in CRL
uk: Помилка у CRL

en: Out of memory
uk: Недостатньо пам'яті

en: Zero-depth self-signed certificate
uk: Самопідписаний сертифікат нульової довжини

en: Self-signed certificate in chain
uk: Самопідписаний сертифікат у ланцюгу

en: Unable to get issuer's certificate locally
uk: Не вдається локально отримати сертифікат постачальника

en: Unable to verify leaf signature
uk: Не вдається перевірити підпис листа

en: Certificate chain too long
uk: Ланцюг сертифікату занадто великий

en: Certificate Revoked
uk: Сертифікат анульований

en: Invalid Certificate Authority (CA)
uk: Некоректна сертифіката (CA)

en: Path length exceeded
uk: Перевищена довжина шляху

en: Invalid purpose
uk: Неправильне призначення

en: Certificate untrusted
uk: Сертифікат не має довіри

en: Certificate rejected
uk: Сертифікат відхилено

en: Subject/Issuer mismatch
uk: Не співпадає предмет/постачальник

en: AKID/SKID mismatch
uk: Не співпадає AKID/SKID

en: AKID/Issuer serial mismatch
uk: Не співпадає послідовність AKID/Подавець

en: Key usage does not support certificate signing
uk: Використання ключа не забезпечує підтримку підписування сертифікатів

en: Error in application verification
uk: Помилка при перевірці додатку

en: Issuer:            %s
    Subject:           %s
    Fingerprint:       %s
    Signature:         %s
uk: Постачальник:   %s
    Предмет:        %s
    Відбиток:       %s
    Підпис:         %s

en: GOOD
uk: ПРАВИЛЬНИЙ

en: BAD
uk: НЕПРАВИЛЬНИЙ

en: Bad certificate from %s:
    
    %s
    
    %s
    
    Do you wish to accept anyway?
uk: Неправильний сертифікат від %s:
    
    %s
    
    %s
    
    Бажаєте прийняти його?

note: construct our user prompt
en: SSL Certificate check for %s:
    
    %s
    
    Do you wish to accept?
uk: Перевірка SSL-сертифікату для %s:
    
    %s
    
    Бажаєте прийняти його?

en: Certificate problem: %s
    Issuer: %s
uk: Проблема з сертифікатом: %s
    Подавець: %s

en: Bad certificate domain: %s
    Issuer: %s
uk: Сертифікат має неправильний домен: %s
    Подавець: %s

en: Certificate expired: %s
    Issuer: %s
uk: Термін дії сертифікату закінчився: %s
    Подавець: %s

en: Certificate revocation list expired: %s
    Issuer: %s
uk: Вийшов термін дії списку анулювання сертифікатів: %s
    Подавець: %s

en: Could not parse URL `%s'
uk: Не вдається проаналізувати URL "%s"

en: Error storing `%s': %s
uk: Помилка при зберіганні "%s": %s

en: No such message %s in %s
uk: Немає повідомлення %s у %s

en: Cannot copy or move messages into a Virtual Folder
uk: Не вдається скопіювати або перемістити повідомлення до віртуальної теки

en: Unmatched
uk: Інше

en: Cannot delete folder: %s: No such folder
uk: Не вдається видалити теку: %s: немає такої теки

en: Cannot rename folder: %s: No such folder
uk: Не вдається перейменувати теку: %s: немає такої теки

en: Cannot copy messages to the Trash folder
uk: Не вдається скопіювати повідомлення у теку "Смітник"

en: Cannot copy messages to the Junk folder
uk: Не вдається скопіювати повідомлення у теку "Спам"

en: Cannot get message: %s
      %s
uk: Не вдається отримати повідомлення: %s
      %s

en: No such message
uk: Немає такого повідомлення

en: User cancelled
uk: Скасовано користувачем

en: Cannot get message %s: %s
uk: Не вдається отримати повідомлення %s: %s

en: This message is not available in offline mode.
uk: Це повідомлення недоступне у автономному режимі.

en: Could not get message
uk: Не вдається отримати повідомлення.

en: Could not load summary for %s
uk: Не вдається завантажити зведення про %s

en: Fetching summary information for new messages
uk: Отримання відомостей про нові повідомлення

en: Cannot create message: %s
uk: Не вдається створити повідомлення: %s

en: Cannot append message to folder `%s': %s
uk: Не вдається додати повідомлення у теку: %s: %s

en: Cannot get folder container %s
uk: Не вдається отримати контейнер теки %s

en: Cannot append message in offline mode: cache unavailable
uk: Не вдається додати повідомлення у автономному режимі: кеш недоступний

en: Cannot append message in offline mode: %s
uk: Не вдається додати повідомлення у автономному режимі: %s

en: Checking for new mail
uk: Перевіряти нову пошту

en: Check for new messages in all folders
uk: Перевіряти нову пошту в усіх теках

en: Options
uk: Параметри

en: Apply filters to new messages in Inbox on this server
uk: Застосувати фільтри до нових повідомлень у теці "Вхідні" на цьому сервері

en: Check new messages for Junk contents
uk: Перевіряти, чи є нові повідомлення спамом

en: Only check for Junk messages in the INBOX folder
uk: Перевіряти, чи є нові повідомлення спамом, лише у теці "Вхідні"

en: Automatically synchronize account locally
uk: Автоматично синхронізувати віддалену пошту локально

en: SOAP Settings
uk: Параметри SOAP

en: Post Office Agent SOAP Port:
uk: Порт SOAP агента Post Office:

en: For accessing Novell GroupWise servers
uk: Для доступу до серверів Novell Groupwise

en: Password
uk: Пароль

en: This option will connect to the GroupWise server using a plaintext password.
uk: З'єднуватись з сервером IMAP використовуючи нешифрований пароль.

en: Host or user not available in url
uk: Вузол або користувач недоступні в url

en: %sPlease enter the GroupWise password for %s@%s
uk: %sВведіть пароль Groupwise для %s@%s

en: You didn't enter a password.
uk: Ви не ввели пароль.

en: Unable to authenticate to GroupWise server.
uk: Помилка автентифікації на сервері Groupwise.

en: Some features may not work correctly with your current server version
uk: Деякі функції можуть працювати некоректно з вашою версією сервера

en: No such folder %s
uk: Немає такої теки "%s"

en: Cannot get folder info in offline mode.
uk: Не можна отримати відомості про теку у автономному режимі.

en: Cannot create GroupWise folders in offline mode.
uk: Не можна створювати теку GroupWise у автономному режимі.

en: Cannot delete GroupWise folders in offline mode.
uk: Не можна видаляти теки GroupWise у автономному режимі.

en: Cannot rename Groupwise folder `%s' to `%s'
uk: Не вдається перейменувати теку GroupWise `%s' на `%s'

en: Cannot rename GroupWise folders in offline mode.
uk: Не можна перейменовувати теки GroupWise у автономному режимі.

en: GroupWise server %s
uk: Сервер GroupWise %s

en: GroupWise service for %s on %s
uk: Служба GroupWise для %s на %s

en: GroupWise mail delivery via %s
uk: Доставка пошти Groupwise через %s

en: Sending Message
uk: Надсилання повідомлення

en: Operation cancelled
uk: Операцію скасовано

en: Server unexpectedly disconnected: %s
uk: Сервер несподівано розірвав з'єднання: %s

note: for imap ALERT codes, account user@host
en: Alert from IMAP server %s@%s:
    %s
uk: Повідомлення із застереженням з IMAP серверу %s@%s:
    %s

en: Unexpected response from IMAP server: %s
uk: Неочікувана відповідь від сервера IMAP: %s

en: IMAP command failed: %s
uk: Збій команди IMAP: %s

en: Server response ended too soon.
uk: Неповна відповідь сервера.

en: IMAP server response did not contain %s information
uk: Відповідь сервера IMAP не містить інформації про %s

en: Unexpected OK response from IMAP server: %s
uk: Неочікувана відповідь "OK" від сервера IMAP: %s

en: Could not create directory %s: %s
uk: Не вдається створити каталог %s: %s

en: Folder was destroyed and recreated on server.
uk: Теку було знищено і повторно створено на сервері.

note: Check UIDs and flags of all messages we already know of.
en: Scanning for changed messages
uk: Пошук змінених повідомлень.

en: Unable to retrieve message: %s
uk: Не вдається знайти повідомлення: %s

en: This message is not currently available
uk: Цього повідомлення наразі недоступне

en: Incomplete server response: no information provided for message %d
uk: Відповідь сервера неповна: не надана інформація про повідомлення %d

en: Incomplete server response: no UID provided for message %d
uk: Відповідь сервера неповна: не надано UID для повідомлення %d

en: Unexpected server response: Identical UIDs provided for messages %d and %d
uk: Неочікувана відповідь сервера: однакові UID для повідомлень %d та %d

en: Could not find message body in FETCH response.
uk: Не вдається знайти тіла повідомлення у відповіді на FETCH.

en: Could not open cache directory: %s
uk: Не вдається відкрити каталог кешу: %s

en: Failed to cache message %s: %s
uk: Збій кешування повідомлення %s: %s

en: Failed to cache %s: %s
uk: Не вдається зберегти %s: %s

en: Checking for New Mail
uk: Перевірка нової пошти

en: C_heck for new messages in all folders
uk: П_еревіряти нову пошту в усіх теках

en: Connection to Server
uk: З'єднання з сервером

en: _Use custom command to connect to server
uk: _Використовувати власний рядок для з'єднання х сервером

en: Command:
uk: Команда:

en: Folders
uk: Теки

en: _Show only subscribed folders
uk: _Показувати лише підписані теки

en: O_verride server-supplied folder namespace
uk: За_мінити запропонований сервером простір назв тек

en: Namespace
uk: Простір назв

en: _Apply filters to new messages in INBOX on this server
uk: Заст_осувати фільтри до нових повідомлень у теці "Вхідні" на цьому сервері

en: Check new messages for _Junk contents
uk: Перевіряти, чи є нові повідомлення _спамом

en: Only check for Junk messa_ges in the INBOX folder
uk: Перевіряти, чи є нові повідомлення сп_амом у теці "Вхідні"

en: Automatically synchroni_ze remote mail locally
uk: Автоматично син_хронізувати віддалену пошту локально

en: For reading and storing mail on IMAP servers.
uk: Зчитування та збереження пошти на серверах IMAP.

en: This option will connect to the IMAP server using a plaintext password.
uk: З'єднуватись з IMAP сервером використовуючи нешифрований пароль.

en: IMAP server %s
uk: Сервер IMAP %s

en: IMAP service for %s on %s
uk: Служба IMAP для %s на %s

en: Could not connect to %s: %s
uk: Не вдається з'єднатись з  %s: %s

en: SSL unavailable
uk: SSL недоступний

en: Connection cancelled
uk: З'єднання скасовано

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode: %s
uk: Не вдається під'єднатись до IMAP серверу %s в безпечному режимі: %s

en: STARTTLS not supported
uk: STARTTLS не підтримується

en: SSL negotiations failed
uk: Збій при встановленні сеансу SSL

en: SSL is not available in this build
uk: SSL не підтримується у цій збірці

en: Could not connect with command "%s": %s
uk: Не вдається з'єднатись командою "%s": %s

note: create a dummy "." parent inbox, use to scan, then put back at the top level
en: Inbox
uk: Вхідні

en: IMAP server %s does not support requested authentication type %s
uk: Сервер IMAP %s не підтримує запитаний тип автентифікації %s

en: No support for authentication type %s
uk: Автентифікація типу %s не підтримується

en: %sPlease enter the IMAP password for %s@%s
uk: %sВведіть пароль IMAP для %s@%s

en: Unable to authenticate to IMAP server.
    %s
uk: Помилка автентифікації на сервері IMAP.
    %s

en: The folder name "%s" is invalid because it contains the character "%c"
uk: Назва теки "%s" некоректна, тому що містить символ "%c"

en: The parent folder is not allowed to contain subfolders
uk: Батьківська тека не дозволяє розміщувати підтеки

en: Cannot create folder `%s': folder exists.
uk: Не вдається створити теку: %s: тека вже існує.

en: Unknown parent folder: %s
uk: Невідома батьківська тека: %s

en: Failed sending command to IMAP server %s: %s
uk: Не вдається надіслати команду на IMAP сервер %s: %s

en: Unexpected response from IMAP4 server %s: %s
uk: Неочікувана відповідь від сервера IMAP4 %s: %s

en: Unexpected greeting from IMAP server %s.
uk: Неочікувана привітання від сервера IMAP %s.

en: Cannot select folder `%s': Invalid mailbox name
uk: Не вдається вибрати теку `%s': Недопустима назва теки

en: Cannot select folder `%s': Bad command
uk: Не вдається вибрати теку `%s': Неправильна команда

en: IMAP4 server %s unexpectedly disconnected: %s
uk: IMAP4 сервер %s несподівано розірвав з'єднання: %s

en: Enable Mailing-List detection required for some filter and vFolder rules
uk: Увімкнення визначення списків розсилки вимагається для деяких фільтрів та правил vFolder

en: Cannot access folder `%s': %s
uk: Не вдається отримати доступ до теки: "%s": %s

en: Cannot sync flags to folder `%s': Unknown
uk: Не вдається синхронізувати ознаки з текою `%s': Невідомо

en: Cannot sync flags to folder `%s': Bad command
uk: Не вдається синхронізувати ознаки з текою `%s': Неправильна команда

en: Cannot expunge folder `%s': Unknown
uk: Не вдається очистити теку `%s': Невідомо

en: Cannot expunge folder `%s': Bad command
uk: Не вдається очистити теку `%s': Неправильна команда

en: Cannot get message %s from folder `%s': No such message
uk: Не вдається отримати повідомлення %s з теки "%s": Немає такого повідомлення

en: Cannot get message %s from folder `%s': Bad command
uk: Не вдається отримати повідомлення "%s" з теки "%s": Неправильна команда

en: Cannot append message to folder `%s': Folder is read-only
uk: Не вдається додати повідомлення у теку: %s: Тека лише для читання

en: Cannot append message to folder `%s': Unknown error
uk: Не вдається додати повідомлення у теку `%s': Невідома помилка

en: Cannot append message to folder `%s': Bad command
uk: Не вдається додати повідомлення до теки `%s': Неправильна команда

en: Cannot move messages from folder `%s' to folder `%s': Unknown
uk: Не вдається перемістити повідомлення з теки `%s' у теку `%s': Невідомо

en: Cannot copy messages from folder `%s' to folder `%s': Unknown
uk: Не вдається копіювати повідомлення з теки "%s" у теку "%s": Невідомо

en: Cannot move messages from folder `%s' to folder `%s': Bad command
uk: Не вдається перемістити повідомлення з теки "%s" у теку "%s": Неправильна команда

en: Cannot copy messages from folder `%s' to folder `%s': Bad command
uk: Не вдається копіювати повідомлення з теки "%s" у теку "%s": Неправильна команда

en: For reading and storing mail on IMAPv4rev1 servers.
uk: Зчитування та збереження пошти на серверах IMAPv4rev1.

en: This option will connect to the IMAPv4rev1 server using a plaintext password.
uk: Цей параметр дозволяє з'єднуватись з сервером IMAP використовуючи нешифрований пароль.

en: Cannot authenticate to IMAP server %s using the %s authentication mechanism
uk: Помилка автентифікації на IMAP сервері %s використовуючи %s механізм автентифікації

en: %sPlease enter the IMAP password for %s on host %s
uk: %sВведіть IMAP пароль для %s на вузлі %s

en: Cannot authenticate to IMAP server %s using %s
uk: Не вдається пройти реєстрацію на IMAP сервері %s використовуючи %s

en: Cannot create IMAP folders in offline mode.
uk: Не можна створювати теку IMAP у автономному режимі.

en: Cannot get folder `%s' on IMAP server %s: Unknown
uk: Не вдається отримати теку `%s' з IMAP сервера %s: Невідомо

en: Cannot create folder `%s': Invalid mailbox name
uk: Не вдається створити теку "%s": Неправильна назва поштової скриньки

en: Cannot create folder `%s': Bad command
uk: Не вдається створити теку "%s": Неправильна команда

en: Cannot delete folder `%s': Special folder
uk: Не вдається видалити теку %s: Спеціальна тека

en: Cannot delete IMAP folders in offline mode.
uk: Не можна видаляти теку IMAP у автономному режимі.

en: Cannot delete folder `%s': Invalid mailbox name
uk: Не вдається видалити теку %s: Неправильна назва поштової скриньки

en: Cannot delete folder `%s': Bad command
uk: Не вдається видалити теку %s: Неправильна команда

en: Cannot rename folder `%s' to `%s': Special folder
uk: Не вдається перейменувати теку `%s' на `%s': Спеціальна тека

en: Cannot rename IMAP folders in offline mode.
uk: Не можна перейменовувати теку IMAP у автономному режимі.

en: Cannot rename folder `%s' to `%s': Invalid mailbox name
uk: Не вдається перейменувати теку `%s' на `%s': Неправильна назва поштової скриньки

en: Cannot rename folder `%s' to `%s': Bad command
uk: Не вдається перейменувати теку `%s' на `%s': Неправильна команда

en: Cannot get %s information for pattern `%s' on IMAP server %s: %s
uk: Не вдається отримати %s інформацію про шаблон `%s' на IMAP сервері %s: %s

en: Bad command
uk: Неправильна команда

en: Cannot subscribe to IMAP folders in offline mode.
uk: Не можна підписуватись на теку IMAP у автономному режимі.

en: Cannot subscribe to folder `%s': Invalid mailbox name
uk: Не вдається підписатись на теку `%s': Неправильна назва поштової скриньки

en: Cannot subscribe to folder `%s': Bad command
uk: Не вдається підписатись на теку `%s': Неправильна команда

en: Cannot unsubscribe from IMAP folders in offline mode.
uk: Не можна відписуватись від теки IMAP у автономному режимі.

en: Cannot unsubscribe from folder `%s': Invalid mailbox name
uk: Не вдається відписатись від теки `%s': Неправильна назва поштової скриньки

en: Cannot unsubscribe from folder `%s': Bad command
uk: Не вдається відписатись від теки `%s': Неправильна команда

en: Fetching envelopes for new messages
uk: Отримання конвертів нових повідомлень

en: Unexpected token in response from IMAP server %s:
uk: Неочікувана лексема у відповіді від сервера IMAP: %s

en: No data
uk: Немає даних

en: IMAP server %s unexpectedly disconnected: %s
uk: IMAP сервер %s несподівано розірвав з'єднання: %s

en: Message storage
uk: Сховище повідомлень

en: Experimental IMAP 4(.1) client
    This is untested and unsupported code, you want to use plain imap instead.
    
     !!! DO NOT USE THIS FOR PRODUCTION EMAIL  !!!
uk: Експериментальний клієнт IMAP 4(.1)
    Це - неперевірений та непідтримуваний код. Натомість треба використовувати звичайний IMAP.
    
     !!! ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЛИШЕ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ  !!!

en: Could not connect to %s (port %s): %s
uk: Не вдається з'єднатись з %s (порт %s): %s

en: Could not connect to POP server on %s
uk: Не вдається з'єднатись з сервером POP %s.

en: Index message body data
uk: Індексувати дані вмісту повідомлення

note: /var/spool/mail relative path + protocol
en: mailbox:%s (%s)
uk: поштова скринька:%s (%s)

en: Use the `.folders' folder summary file (exmh)
uk: Використовуйте файл зведення тек ".folders" (exmh)

en: MH-format mail directories
uk: Поштові каталоги формату UNIX MH

en: For storing local mail in MH-like mail directories.
uk: Збереження локальної пошти у форматі поштових каталогів MH

en: Local delivery
uk: Локальна доставка

en: For retrieving (moving) local mail from standard mbox formated spools into folders managed by Evolution.
uk: Отримання (перенесення) локальної пошти зі стандартних файлів формату mbox у теки, які використовує Evolution.

en: Apply filters to new messages in INBOX
uk: Застосувати фільтри до нових повідомлень у теці "Вхідні"

en: Maildir-format mail directories
uk: Поштові каталоги формату maildir

en: For storing local mail in maildir directories.
uk: Збереження локальної пошти у форматі поштових каталогів maildir.

en: Store status headers in Elm/Pine/Mutt format
uk: Зберігати заголовки статусу в форматі Elm/Pine/Mutt

en: Standard Unix mbox spool or directory
uk: Стандартна для Unix скринька mbox або каталог

en: For reading and storing local mail in external standard mbox spool files.
    May also be used to read a tree of Elm, Pine, or Mutt style folders.
uk: Зчитування та збереження локальної пошти у стандартних файлах mbox.
    Також може використовуватись для читання дерева тек в стилі  Elm, Pine або Mutt.

en: Store root %s is not an absolute path
uk: Корінь сховища %s не є абсолютним шляхом

en: Store root %s is not a regular directory
uk: Сховище %s не є каталогом

en: Cannot get folder: %s: %s
uk: Не вдається отримати теку: %s: %s

en: Local stores do not have an inbox
uk: Локальне сховище не містить теку "Вхідні"

en: Local mail file %s
uk: Файл локальної пошти %s

en: Could not rename folder %s to %s: %s
uk: Не вдається перейменувати теку "%s" на "%s": %s

en: Could not rename '%s': %s
uk: Не вдається перейменувати теку "%s": %s

en: Could not delete folder summary file `%s': %s
uk: Не вдається видалити файл зведення теки "%s": %s

en: Could not delete folder index file `%s': %s
uk: Не вдається видалити індексний файл теки "%s": %s

en: Could not delete folder meta file `%s': %s
uk: Не вдається видалити метафайл теки "%s": %s

en: Could not save summary: %s: %s
uk: Не вдається зберегти зведення %s: %s

en: Unable to add message to summary: unknown reason
uk: Не вдається додати повідомлення до зведення: причина невідома

en: Maildir append message cancelled
uk: Відмінено додавання повідомлення у maildir

en: Cannot append message to maildir folder: %s: %s
uk: Не вдається додати повідомлення у теку maildir: %s: %s

en: Cannot get message: %s from folder %s
      %s
uk: Не вдається отримати повідомлення "%s" з теки "%s"
      %s

en: Invalid message contents
uk: Неправильний вміст повідомлення

en: Cannot create folder `%s': %s
uk: Не вдається створити теку "%s": %s

en: Cannot get folder `%s': %s
uk: Не вдається отримати теку: "%s": %s

en: Cannot get folder `%s': folder does not exist.
uk: Не вдається отримати теку: "%s": тека не існує.

en: Cannot get folder `%s': not a maildir directory.
uk: Не вдається отримати теку "%s": не є каталогом Maildir.

en: Could not delete folder `%s': %s
uk: Не вдається видалити теку "%s": %s

en: not a maildir directory
uk: не є каталогом Maildir

en: Could not scan folder `%s': %s
uk: Не вдається просканувати теку "%s": %s

en: Cannot open maildir directory path: %s: %s
uk: Не вдається відкрити шлях до теки поштового каталогу: %s: %s

en: Checking folder consistency
uk: Перевірити узгодженість тек

en: Checking for new messages
uk: Перевірка нових повідомлень

en: Storing folder
uk: Збереження теки

en: Cannot create folder lock on %s: %s
uk: Не вдається заблокувати теку на %s: %s

en: Cannot open mailbox: %s: %s
uk: Не вдається відкрити поштову скриньку: %s: %s

en: Mail append cancelled
uk: Додавання пошти відмінено

en: Cannot append message to mbox file: %s: %s
uk: Не вдається додати повідомлення до файлу Mbox: %s: %s

en: The folder appears to be irrecoverably corrupted.
uk: Схоже тека невиправно зіпсована.

en: Message construction failed.
uk: Помилка при створенні повідомлення.

en: Cannot create a folder by this name.
uk: Не вдається створити теку з цією назвою.

en: Cannot get folder `%s': not a regular file.
uk: Не вдається отримати теку %s: не є звичайним файлом

en: Could not delete folder `%s':
    %s
uk: Не вдається видалити теку "%s":
    %s

en: `%s' is not a regular file.
uk: "%s" не є звичайним файлом.

en: Folder `%s' is not empty. Not deleted.
uk: Тека "%s" не порожня. Не видалена.

en: Cannot create directory `%s': %s.
uk: Не вдається створити каталог "%s": %s

en: Cannot create folder: %s: %s
uk: Не вдається створити теку: %s: %s

en: Folder already exists
uk: Тека вже існує

en: The new folder name is illegal.
uk: Нова назва теки є некоректною.

en: Could not rename `%s': `%s': %s
uk: Не вдається перейменувати теку `%s': `%s': %s

en: Could not rename '%s' to %s: %s
uk: Не вдається перейменувати "%s": у %s: %s

en: Could not open folder: %s: %s
uk: Не вдається відкрити теку %s: %s

en: Fatal mail parser error near position %ld in folder %s
uk: Фатальна помилка поштового аналізатора поблизу позиції %ld в теці %s

en: Cannot check folder: %s: %s
uk: Не вдається перевірити теку: %s: %s

en: Could not open file: %s: %s
uk: Не вдається відкрити файл %s: %s

en: Cannot open temporary mailbox: %s
uk: Не вдається відкрити тимчасову поштову скриньку: %s

en: Could not close source folder %s: %s
uk: Не вдається закрити вихідну теку %s: %s

en: Could not close temp folder: %s
uk: Не вдається закрити тимчасову теку: %s

en: Could not rename folder: %s
uk: Не вдається перейменувати теку: %s

en: Could not store folder: %s
uk: Не вдається зберегти теку: %s

en: Summary and folder mismatch, even after a sync
uk: Зведення і тека не співпадають, навіть після синхронізації

en: Unknown error: %s
uk: Невідома помилка: %s

en: Error writing to temp mailbox: %s
uk: Помилка запису в тимчасову пошту скриньку: %s

en: Writing to tmp mailbox failed: %s: %s
uk: Збій запису в тимчасову поштову скриньку: %s: %s

en: MH append message cancelled
uk: Додавання повідомлення у MH скасоване

en: Cannot append message to mh folder: %s: %s
uk: Не вдається додати повідомлення у теку MH: %s: %s

en: Could not create folder `%s': %s
uk: Не вдається створити теку "%s":%s

en: Cannot get folder `%s': not a directory.
uk: Не вдається отримати теку `%s': не є каталогом.

en: Cannot open MH directory path: %s: %s
uk: Не вдається відкрити каталог MH: %s: %s

en: Spool `%s' cannot be opened: %s
uk: Не вдається відкрити сховище "%s": %s

en: Spool `%s' is not a regular file or directory
uk: Сховище "%s" не є регулярним файлом або каталогом

en: Folder `%s/%s' does not exist.
uk: Теки "%s/%s" не існує.

en: Could not open folder `%s':
    %s
uk: Не вдається відкрити теку "%s":
    %s

en: Folder `%s' does not exist.
uk: Тека "%s" не існує.

en: Could not create folder `%s':
    %s
uk: Не вдається створити теку "%s":
    %s

en: `%s' is not a mailbox file.
uk: "%s" не є файлом поштової скриньки.

en: Store does not support an INBOX
uk: Сховище не підтримує INBOX

en: Spool mail file %s
uk: Накопичувальний файл пошти %s

en: Spool folder tree %s
uk: Дерево тек накопичувача %s

en: Spool folders cannot be renamed
uk: Накопичувальні теки не можна перейменовувати

en: Spool folders cannot be deleted
uk: Накопичувальні теки не можна видаляти

en: Could not sync temporary folder %s: %s
uk: Не вдається синхронізувати тимчасову теку %s: %s

en: Could not sync spool folder %s: %s
uk: Не вдається синхронізувати накопичувальну теку %s: %s

en: Could not sync spool folder %s: %s
    Folder may be corrupt, copy saved in `%s'
uk: Не вдається синхронізувати буферну теку %s: %s
    Можливо тека пошкоджена, копію збережено у `%s'

en: Internal error: uid in invalid format: %s
uk: Внутрішня помилка: uid у неправильному форматі: %s

en: Posting failed: %s
uk: Помилка при надсиланні: %s

en: You cannot post NNTP messages while working offline!
uk: Ви не можете надсилати повідомлення при автономній роботі!

en: You cannot copy messages from a NNTP folder!
uk: Ви не можете надсилати повідомлення з теки NNTP!

en: Show folders in short notation (e.g. c.o.linux rather than comp.os.linux)
uk: Показувати теки у скороченому вигляді (наприклад c.o.linux замість comp.os.linux)

en: In the subscription dialog, show relative folder names
uk: Показувати відносні імена тек у діалозі підписки

en: USENET news
uk: Новини USENET

en: This is a provider for reading from and posting to USENET newsgroups.
uk: Це постачальник для читання та надсилання у групи новин USENET.

en: This option will authenticate with the NNTP server using a plaintext password.
uk: З'єднання з NNTP сервером буде виконуватись використовуючи нешифрований пароль.

en: Could not read greeting from %s: %s
uk: Не вдається прочитати вітання %s: %s

en: NNTP server %s returned error code %d: %s
uk: NNTP сервер %s повернув код помилки %d: %s

en: USENET News via %s
uk: Новини USENET через %s

en: Error retrieving newsgroups:
    
    %s
uk: Помилка при отриманні груп новин:
    
    %s

en: You cannot subscribe to this newsgroup:
    
    No such newsgroup. The selected item is a probably a parent folder.
uk: Ви не можете підписатись на цю групу новин:
    
    Такої групи новин немає. Вибраний пункт можливо є батьківською текою.

en: You cannot unsubscribe to this newsgroup:
    
    newsgroup does not exist!
uk: Ви не можете відписатись від цієї групи новин:
    
    група новин не існує!

en: You cannot create a folder in a News store: subscribe instead.
uk: Не можна створювати теку у групах новин: натомість слід підписатись.

en: You cannot rename a folder in a News store.
uk: Не можна перейменовувати теку у групах новин.

en: You cannot remove a folder in a News store: unsubscribe instead.
uk: Не можна переміщувати теку у групах новин: натомість слід відписатись.

en: Authentication requested but no username provided
uk: Вимагається автентифікація, але не вказано обліковий запис користувача

en: Please enter the NNTP password for %s@%s
uk: Введіть NNTP пароль для %s@%s

en: Cannot authenticate to server: %s
uk: Не вдається пройти реєстрацію на сервері: %s

en: NNTP Command failed: %s
uk: Збій команди NNTP: %s

en: Not connected.
uk: Немає з'єднання.

en: No such folder: %s
uk: Немає такої теки: %s

en: %s: Scanning new messages
uk: %s: пошук нових повідомлень

en: Unexpected server response from xover: %s
uk: Неочікувана відповідь сервера від xover: %s

en: Unexpected server response from head: %s
uk: Неочікувана відповідь сервера від head: %s

en: Use cancel
uk: Використання скасовано

en: Operation failed: %s
uk: Збій операції: %s

en: Retrieving POP summary
uk: Отримання POP-зведення

en: Cannot get POP summary: %s
uk: Не вдається отримати зведення POP: %s

en: Expunging deleted messages
uk: Очищення повідомлень, що позначені видаленими

en: No message with uid %s
uk: Немає повідомлення з UID %s

note: Sigh, most of the crap in this function is so that the cancel button
en: Retrieving POP message %d
uk: Отримання повідомлення POP %d

en: Unknown reason
uk: Невідома причина

en: Leave messages on server
uk: Залишати повідомлення на сервері

en: Delete after %s day(s)
uk: Видаляти по завершенню %s днів

en: Disable support for all POP3 extensions
uk: Вимкнути підтримку усіх POP3 розширень

en: For connecting to and downloading mail from POP servers.
uk: З'єднання та завантаження пошти з серверів POP.

en: This option will connect to the POP server using a plaintext password. This is the only option supported by many POP servers.
uk: З'єднання з POP сервером буде виконуватись з використанням незашифрованого паролю. Більшість POP серверів підтримує лише цей варіант.

en: This option will connect to the POP server using an encrypted password via the APOP protocol. This may not work for all users even on servers that claim to support it.
uk: З'єднання з POP сервером буде виконуватись з використанням паролю зашифрованого згідно протоколу APOP. Це може спрацьовувати не для всіх користувачів, навіть якщо сервер нібито його підтримує.

en: Failed to read a valid greeting from POP server %s
uk: Не вдається отримати привітання від POP сервера %s

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode: %s
uk: Не вдається під'єднатися до POP серверу %s у захищеному режимі: %s

en: STLS not supported
uk: STLS не підтримується

en: Could not connect to POP server %s
uk: Не вдається з'єднатись з POP сервером %s.

en: Unable to connect to POP server %s: No support for requested authentication mechanism.
uk: Не вдається під'єднатись до POP серверу %s: Відсутня підтримка потрібного механізму автентифікації.

en: SASL `%s' Login failed for POP server %s: %s
uk: Не вдається під'єднатись через SASL "%s" до POP серверу %s: %s

en: Cannot login to POP server %s: SASL Protocol error
uk: Не вдається під'єднатись до POP серверу %s: помилка протоколу SASL

en: Failed to authenticate on POP server %s: %s
uk: Не вдається пройти реєстрацію на POP сервері %s: %s

en: %sPlease enter the POP password for %s on host %s
uk: %sВведіть пароль POP для %s на вузлі %s

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending password: %s
uk: Не вдається з'єднатись з сервером POP %s.
    Помилка відсилання пароля: %s

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending username: %s
uk: Не вдається з'єднатись з сервером POP %s.
    Помилка відсилання назви рахунку: %s

en: No such folder `%s'.
uk: Тека"%s" не існує.

en: For delivering mail by passing it to the "sendmail" program on the local system.
uk: Доставка пошти програмою "sendmail" локальної системи.

en: Could not parse recipient list
uk: Не вдається проаналізувати список отримувачів

en: Could not create pipe to sendmail: %s: mail not sent
uk: Не вдається створити канал до sendmail: %s: пошту не відіслано

en: Could not fork sendmail: %s: mail not sent
uk: Не вдається виконати sendmail: %s: пошту не відіслано

en: Could not send message: %s
uk: Не вдається відіслати повідомлення: %s

en: sendmail exited with signal %s: mail not sent.
uk: sendmail завершився сигналом %s: пошту не відіслано.

en: Could not execute %s: mail not sent.
uk: Не вдається виконати %s: пошту не відіслано.

en: sendmail exited with status %d: mail not sent.
uk: sendmail завершився з станом %d: пошту не відіслано.

en: Mail delivery via the sendmail program
uk: Відправлення пошти через програму sendmail

en: For delivering mail by connecting to a remote mailhub using SMTP.
uk: Доставка пошти шляхом з'єднання з віддаленим поштовим сервером SMTP.

en: Syntax error, command unrecognized
uk: Синтаксична помилка, команду не розпізнано

en: Syntax error in parameters or arguments
uk: Синтаксична помилка у параметрах чи аргументах

en: Command not implemented
uk: Команди не реалізовано

en: Command parameter not implemented
uk: Параметр команди не реалізовано

en: System status, or system help reply
uk: Стан системи або відповідь довідки системи

en: Help message
uk: Довідкове повідомлення

en: Service ready
uk: Служба готова

en: Service closing transmission channel
uk: Служба закриває канал передачі

en: Service not available, closing transmission channel
uk: Служба не доступна, канал передачі закривається

en: Requested mail action okay, completed
uk: Запитана поштова дія успішно виконана

en: User not local; will forward to <forward-path>
uk: Користувач не локальний; буде відправлено на <шлях-перенаправлення>

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
uk: Запитана дія з поштою не виконана: поштова скринька недоступна

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
uk: Запитана дія не виконана: поштова скринька недоступна

en: Requested action aborted: error in processing
uk: Запитану дію перервано: помилка при обробці

en: User not local; please try <forward-path>
uk: Користувач не локальний; встановіть <шлях-перенаправлення>

en: Requested action not taken: insufficient system storage
uk: Запитану дію не виконано: недостатньо місця у системному сховищі

en: Requested mail action aborted: exceeded storage allocation
uk: Запитану дію не виконано: скінчився вільний простір у сховищі

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
uk: Запитану дію не виконано: неприпустиме ім'я поштової скриньки

en: Start mail input; end with <CRLF>.<CRLF>
uk: Починається введення пошти; закінчення після  <CRLF>.<CRLF>

en: Transaction failed
uk: Збій транзакції

en: A password transition is needed
uk: Потрібно передати пароль

en: Authentication mechanism is too weak
uk: Механізм автентифікації надто слабкий

en: Encryption required for requested authentication mechanism
uk: Запитаний механізм автентифікації потребує шифрування

en: Temporary authentication failure
uk: Тимчасовий збій автентифікації

en: Welcome response error
uk: Помилка відповіді на запрошення

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode: %s
uk: Не вдається під'єднатись до POP серверу %s в безпечному режимі: %s

en: STARTTLS command failed: %s
uk: Помилка команди STARTTLS: %s

en: STARTTLS command failed
uk: Помилка команди STARTTLS

en: SMTP server %s does not support requested authentication type %s.
uk: SMTP сервер %s не підтримує автентифікацію %s типу.

en: %sPlease enter the SMTP password for %s on host %s
uk: %sВведіть SMTP пароль для %s на вузлі %s

en: Unable to authenticate to SMTP server.
    %s
uk: Помилка автентифікації на SMTP сервері.
    %s

en: SMTP server %s
uk: Сервер SMTP %s

en: SMTP mail delivery via %s
uk: Постачання пошти SMTP через %s

en: Cannot send message: service not connected.
uk: Не вдається відіслати повідомлення: немає зв'язку з службою.

en: Cannot send message: sender address not valid.
uk: Не вдається відіслати повідомлення: неправильна адреса відправника.

en: Sending message
uk: Відсилання повідомлення

en: Cannot send message: no recipients defined.
uk: Не вдається відіслати повідомлення: не визначені отримувачі.

en: Cannot send message: one or more invalid recipients
uk: Не вдається відіслати повідомлення: один або більше неправильних отримувачів

en: SMTP Greeting
uk: Привітання SMTP

en: HELO command failed: %s
uk: Помилка команди HELO: %s

en: HELO command failed
uk: Помилка команди HELO

en: SMTP Authentication
uk: Автентифікація SMTP

en: Error creating SASL authentication object.
uk: Помилка створення об'єкту автентифікації SASL

en: AUTH command failed: %s
uk: Помилка команди AUTH: %s

en: AUTH command failed
uk: Помилка команди AUTH

en: Bad authentication response from server.
uk: Неправильна відповідь автентифікації від сервера.

en: MAIL FROM command failed: %s: mail not sent
uk: Помилка команди MAIL FROM: %s: пошту не відіслано

en: MAIL FROM command failed
uk: Помилка команди MAIL FROM

en: RCPT TO command failed: %s: mail not sent
uk: Помилка команди RCPT TO: %s: пошту не відіслано

en: RCPT TO <%s> failed
uk: Помилка команди RCPT TO <%s>

en: DATA command failed: %s: mail not sent
uk: Помилка команди DATA: %s: пошту не відіслано

note: we should have gotten instructions on how to use the DATA command:
en: DATA command failed
uk: Помилка команди DATA

en: RSET command failed: %s
uk: Помилка команди RSET: %s

en: RSET command failed
uk: Помилка команди RSET

en: QUIT command failed: %s
uk: Помилка команди QUIT: %s

en: QUIT command failed
uk: Помилка команди QUIT

en: Business
uk: Бізнес

en: Competition
uk: Конкуренція

en: Favorites
uk: Улюблене

en: Gifts
uk: Подарунки

en: Goals/Objectives
uk: Цілі/завдання

en: Holiday
uk: Свято (вихідний)

en: Holiday Cards
uk: Святкові картки

en: Hot Contacts
uk: Гарячі контакти

en: Ideas
uk: Ідеї

en: International
uk: Міжнародне

en: Key Customer
uk: Ключовий замовник

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Personal
uk: Особисте

en: Phone Calls
uk: Телефонні дзвінки

en: Status
uk: Статус

en: Strategies
uk: Стратегії

en: Suppliers
uk: Постачальники

en: Time & Expenses
uk: Час та видатки

en: Waiting
uk: Очікування

note: strptime format of a weekday, a date and a time, strftime format of a weekday, a date and a
en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
uk: %a %d/%m/%Y %I:%M:%S %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, strftime format of a weekday, a date and a
en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
uk: %a %d/%m/%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a weekday, a date and a time, strftime format of a weekday, a date and a
en: %a %m/%d/%Y %I:%M %p
uk: %a %d/%m/%Y %I:%M %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, strftime format of a weekday, a date and a
en: %a %m/%d/%Y %H:%M
uk: %a %d/%m/%Y %H:%M

note: strptime format of a weekday, a date and a time,
en: %a %m/%d/%Y %I %p
uk: %a %d/%m/%Y %I %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time,
en: %a %m/%d/%Y %H
uk: %a %d/%m/%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date.
en: %a %m/%d/%Y
uk: %a %d/%m/%Y

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format.
en: %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
uk: %d/%m/%Y %I:%M:%S %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format.
en: %m/%d/%Y %H:%M:%S
uk: %d/%m/%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format,
en: %m/%d/%Y %I:%M %p
uk: %d/%m/%Y %I:%M %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format,
en: %m/%d/%Y %H:%M
uk: %d/%m/%Y %H:%M

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format,
en: %m/%d/%Y %I %p
uk: %d/%m/%Y %I %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format,
en: %m/%d/%Y %H
uk: %d/%m/%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date.
en: %m/%d/%Y
uk: %d/%m/%Y

en: Accessing LDAP Server anonymously
uk: Анонімний доступ до сервера LDAP

en: Failed to authenticate.
uk: Не вдається пройти автентифікацію.

en: There is already a category '%s' in the configuration. Please use another name
uk: Категорія з назвою '%s' вже існує. Використовуйте іншу назву

en: Category
uk: Категорія

en: Category Icon
uk: Значок категорії

en: Category Properties
uk: Властивості категорії

en: Category _Color
uk: _Колір категорії

en: Category _Icon
uk: _Значок категорії

en: Category _Name
uk: _Назва категорії

en: Item(s) belong to these _categories:
uk: Елемент(и) належать до таких _категорій:

en: _Available Categories:
uk: _Наявні категорії:

en: _Edit
uk: _Правка

en: categories
uk: категорії

en: Select Contacts from Address Book
uk: Вибір контактів з адресної книги

en: _Add
uk: _Додати

en: _Remove
uk: В_идалити

en: <b>Show Contacts</b>
uk: <b>Показати контакти</b>

en: <b>_Contacts</b>
uk: <b>_Контакти</b>

en: Address Book
uk: Адреса книга

en: Address _Book:
uk: Адреса _книга:

en: Contacts
uk: Контакти

en: Search
uk: Пошук

en: _Search:
uk: _Шукати:

note: Edit Contact item
en: _Edit %s
uk: _Правка %s

en: _Remember this password
uk: _Запам'ятати цей пароль

en: _Remember this password for the remainder of this session
uk: _Пам'ятати цей пароль до закінчення поточного сеансу

note: prepare the dialog
en: Select destination
uk: Виберіть призначення

en: _Destination
uk: _Призначення

en: Enter password for %s
uk: Введіть пароль для %s

en: Enter password
uk: Ввід паролю

note: i18n: These are Outlook's words for the default roles in
en: Owner
uk: Власник

en: Publishing Editor
uk: Видавничий Редактор

en: Editor
uk: Редактор

en: Publishing Author
uk: Видавничий автор

en: Author
uk: Автор

en: Non-editing Author
uk: Не-редагуючий автор

en: Reviewer
uk: Рецензент

en: Contributor
uk: Помічник

en: None
uk: Немає

en: Custom
uk: Інший

en: Select User
uk: Вибір користувача

en: Addressbook...
uk: Адресна книга...

en: Generic error
uk: Загальна помилка

en: A folder with the same name already exists
uk: Тека з цією навою вже існує

en: The specified folder type is not valid
uk: Тип вказаної теки не є правильним

en: I/O error
uk: Помилка вводу/виводу

en: Not enough space to create the folder
uk: Не вистачає простору для створення теки

en: The folder is not empty
uk: Тека не порожня

en: The specified folder was not found
uk: Вказана тека не існує

en: Function not implemented in this storage
uk: Функція не реалізована у цьому сховищі

en: Operation not supported
uk: Операція не підтримується

en: The specified type is not supported in this storage
uk: Вказаний тип не підтримується у цьому сховищі

en: The specified folder cannot be modified or removed
uk: Вказана тека не може бути змінена або видалена

en: Cannot make a folder a child of one of its descendants
uk: Не можна робити теку вкладеною у одну з її вкладених тек

en: Cannot create a folder with that name
uk: Не вдається створити теку з цією назвою

en: This operation cannot be performed in off-line mode
uk: Ця операція не може бути виконана у автономному режимі

note: i18n: This is the title of an "other user's folders"
en: %s's Folders
uk: Теки %s

en: Personal Folders
uk: Персональні теки

en: Favorite Public Folders
uk: Улюблені публічні теки

note: i18n: Outlookism
en: All Public Folders
uk: Усі публічні теки

note: i18n: Outlookism
en: Global Address List
uk: Глобальний список адрес

en: Deleted Items
uk: Видалені елементи

en: Drafts
uk: Чернетки

en: Journal
uk: Журнал

en: Notes
uk: Примітки

en: Outbox
uk: Вихідні

en: Sent Items
uk: Надіслані

en: Tasks
uk: Завдання

en: Invalid connection
uk: Неправильне з'єднання

en: Invalid response from server
uk: Неправильна відповідь від сервера.

en: No response from the server
uk: Немає відповіді від сервера

en: Bad parameter
uk: Неправильний параметр

en: Evolution Addressbook file backend
uk: Компонент Evolution для доступу до файлів

en: Evolution Calendar file and webcal backend
uk: Компонент Evolution для доступу до файлів webcal

en: Evolution Data Server interface check service
uk: Служба перевірки інтерфейсів сервера даних Evolution

en: Evolution Data Server logging service
uk: Служба журналу сервера даних Evolution

note: dialog display isn't working out
en: Multiple segmentation faults occurred; can't display error dialog
uk: Виникло декілька помилок сегментації; не вдається відобразити діалогове вікно помилки
